Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

MŁYNKI DO SOLI I PIEPRZU

Podkategorie

Drewniane, metalowe i przezroczyste młynki do soli i pieprzu

Poznaj młynki do soli, pieprzu i innych przypraw z oferty naszego sklepu:

          Regulowane młynki do pieprzu i soli

          Młynki przezroczyste z tworzywa

          Drewniane młynki do przypraw

          Duży zakres rozmiarów akcesoriów

Zapoznaj się z naszą ofertą akcesoriów do mielenia soli, pieprzu i innych przypraw. Znajdziesz tu szeroką ofertę sprzętów. Regulowane młynki do pieprzu i soli, które oferują możliwość zarówno grubego, jak i drobnego mielenia. Jeśli preferujesz konkretny materiał wykonania sprzętu, znajdziesz tu akcesoria z metalu, w różnych kolorach drewna oraz przezroczyste, wykonane z tworzywa. Co więcej, w zależności od potrzeb Twoich i klientów Twojego lokalu możesz wybrać młynki w różnych rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów w sklepie internetowym.

Regulowany młynek do pieprzu

Pieprz jest jedną z podstawowych, najczęściej wykorzystywanych w gastronomii przypraw. Dlatego musisz mieć go w swojej restauracji – zarówno w pierwotnej formie, jak i w zmielonej postaci. Możesz w tym celu zaopatrzyć się w jeden z oferowanych przez nas młynków do pieprzu… ale który? Dzięki młynkom regulowanym nie musisz się nad tym zastanawiać. Akcesoria te posiadają wygodne pokrętła do regulacji pracy - obrót jedną stronę daje możliwość drobnego, zaś w drugą grubego mielenia.

Regulowany młynek do soli

Niektórzy z gości Twojego lokalu solą potrawy jeszcze przed ich spróbowaniem. Pokazuje to, jak wielkie znaczenie ma sól w ich diecie. Podobnie jak w przypadku sprzętów do pieprzu, również sól wymaga raz zmielenia grubszego, raz z kolei – drobniejszego. Dlatego poza młynkami do pieprzu potrzebujesz odpowiednich również akcesoriów do soli. Sprzęty te także możesz nabyć w wersji regulowanej, która dostarcza zarówno drobniejsze, jak i grubsze przyprawy. 

Młynek drewniany do pieprzu i soli

Drewniane młynki do przypraw to prawdziwa klasyka. Wielu z nas pamięta je jeszcze z domów rodzinnych. Można je nabyć w wersji wykonanej z drewna zarówno jasnego, jak i ciemnego. Pozwoli to z łatwością dopasować wybrany sprzęt do wystroju większości lokali gastronomicznych. Drewno to naturalny materiał i wielu ludzi preferuje kontakt z akcesoriami drewnianymi nad przedmioty wykonane z plastików. Wybierając młynek drewniany sprawisz zatem, że Twój lokal stanie się jeszcze bardziej przyjazny.

Przezroczysty młynek do pieprzu i soli

Czasami wystrój Twojej restauracji wyraźnie pokazuje, że drewniane młynki się w nim nie sprawdzą. Być może jest on bardzo nowoczesny, może industrialny, a może po prostu działasz w otoczeniu biznesowym, w którym drewno wygląda zbyt staromodnie? Możesz wtedy zainteresować się akcesoriami przezroczystymi. Wykonane są one z tworzyw sztucznych, najczęściej ze szkła akrylowego.

Pokazano 1-12 z 53 pozycji

Podkategorie