Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 21,00 zł - 444,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

ŚRODKI CHEMICZNE DO ZMYWAREK

Środki, płyny do czyszczenia zmywarki gastronomicznej

Środki chemiczne stosowane w zmywarkach:

  • Usuwanie ze zmywarek kamienia, resztek potraw oraz tłuszczu
  • Eliminacja przykrych zapachów, które mogą pojawić się w urządzeniach
  • Do urządzeń odpornych na działanie preparatów na bazie kwasów
  • Nie tylko do zmywarek, ale również do podgrzewaczy, czajników, grzałek elektrycznych i ekspresów do kawy

Środki chemiczne do zmywarek to nie tylko te, dzięki którym urządzenia te tak skutecznie myją naczynia. To również środki, dzięki którym zmywarka może działać sprawnie. Zaliczyć tu można preparaty do odwapniania, odkamieniania i usuwania nieprzyjemnych zapachów. Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego i kup środek chemiczny na potrzeby swojego urządzenia.

Środki odwapniające do zmywarek

Bez względu na to, jaka woda jest doprowadzona do Twojej zmywarki, z czasem w urządzeniu może pojawić się kamień. Jest on osadem wapiennym, który wytrąca się z wody. To jednak nie jedyny problem. W zmywarce osadzać się mogą resztki potraw oraz wyjątkowo trudny do usunięcia tłuszcz. Na szczęście wszystkie te niechciane osady nie stanowią problemu dla środków odwapniających do zmywarek. Chemia ta może być użytkowana również do odwapniania naczyń. Co ważne, w jej skład nie wchodzi kwas solny.

Środki do zmywarek eliminujące przykre zapachy

O urządzenia gastronomiczne należy regularnie dbać i je serwisować. Dzięki temu nie tylko zachowujemy ich wysoką sprawność i niezawodność, ale również nie pozwalamy na rozwój niebezpiecznych drobnoustrojów. Po pewnym czasie użytkowania z większości sprzętów gastronomicznych zaczyna wydobywać się nieprzyjemny zapach. Czasami wynika to z braku należytego czyszczenia. W takich przypadkach zastosować można środki do eliminowania przykrych zapachów. Silnie aktywny chlor sprawia, że środek chemiczny do czyszczenia zmywarek jest niezwykle skuteczny w usuwaniu nieprzyjemnego zapachu.

Preparaty do odkamieniania zmywarek gastronomicznych

Odkamienianie zmywarek gastronomicznych może odbywać się z zastosowaniem środków na bazie kwasów lub nie wykorzystujących takiego składnika. W przypadku urządzeń gastronomicznych odpornych na działania kwasów można korzystać do czyszczenia ze skoncentrowanych środków chemicznych. Dzięki sprzedaży chemii w postaci koncentratu mamy pewność, że skutecznie usunie ona wszelkie osady mineralne. Środki takie doskonale nadają się do odkamieniania zmywarek gastronomicznych, ale mogą służyć też między innymi przy czyszczeniu podgrzewaczy, czajników, grzałek elektrycznych oraz ekspresów do kawy.

Aktywne filtry

Pokazano 1-2 z 2 pozycji