Aktywne filtry

Cena

  • 109,00 zł - 118 109,00 zł

    -

Filtr producentów

Pojemność (l)

Wymiary wanny (cm)

Moc (kW)

Moc (kcal/h)

Napięcie (V)

Szerokość - W (mm)

Szerokość (mm)

Wysokość - H (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość - D (mm)

Głębokość (mm)

Wymiary (mm)

Waga (kg)

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

PATELNIE

Patelnia gastronomiczna elektryczna lub gazowa

Patelnie uchylne gazowe i elektryczne, które możesz znaleźć w ofercie naszego sklepu:

  • Przygotujesz wiele porcji jednocześnie, ponieważ są to urządzenia o dużej wydajności
  • Poczynając od małych patelni aż po duże urządzenia z przeznaczeniem do prac profesjonalnych
  • Dostępne zarówno w wersji z zasilaniem gazowym, jak i z zasilaniem elektrycznym
  • Wyposażone w efektywne metody pozbywania się zużytego oleju z patelni

Zarówno patelnia elektryczna gastronomiczna jak i gazowa - je obie cechuje wyjątkowo duża wydajność procesu smażenia oraz duszenia. W domu wystarcza nam kuchnia elektryczna bądź gazowa i pracujące na niej patelnie. Jeśli w kuchni Twojego lokalu gastronomicznego smaży się duże ilości potraw, warto zastanowić się nad wyposażeniem jej w patelnię gastronomiczną. Zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń z tej kategorii i wybierz najlepszą patelnię gastronomiczną na potrzeby swojej firmy.

Patelnie przechylne i ich funkcje

Wszyscy znamy patelnie, które służą w kuchniach naszych domów. Patelnia gastronomiczna jest jednak innym rodzajem sprzętu. Podczas gdy w warunkach domowych wystarczy nam niewielki sprzęt kuchenny, w restauracji może się on okazać zbyt mały. Ma to miejsce szczególnie wtedy, gdy w twojej restauracji podaje się duże ilości smażonych potraw. Lokale gastronomiczne najczęściej wykorzystują wtedy patelnie uchylne. Patelnia elektryczna gastronomiczna cechuje się bardzo dużą powierzchnią smażenia, dzięki czemu może przygotować potrawy dla wielu gości jednocześnie. Co więcej, patelnia uchylna ma możliwość łatwego opróżniania ze zbędnego już oleju. Wszystko to dzięki temu, że przechył misy pozwala mu wyciec z naturalny sposób.

W profesjonalnej kuchni korzystamy z profesjonalnych urządzeń. Do sprzętów, które są w stanie wykonać wszystko to, co zrobi tradycyjna kuchnia, a jednocześnie uporają się z tym znacznie szybciej i sprawniej, należą patelnie gastronomiczne. Bardzo szybko przygotowuje potrawy, zawsze sprawdzi się więc w warunkach, w których nie zdałyby egzaminu tradycyjne kuchnie. Jeśli w Twoim lokalu smaży się bądź dusi potrawy, nie może w niej zabraknąć też urządzenia tego typu. Patelnie uchylne gastronomiczne cechuje duża pojemność, a co za tym idzie - jesteśmy w stanie w krótkim czasie przygotowywać znaczne ilości smażonych potraw. Twoja patelnia gastronomiczna będzie spełniać swoje funkcje przez długi czas, ponieważ producenci wykonują te urządzenia z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej. Dzięki płynnej regulacji temperatury możesz zaś z kolei mieć pewność, że w łatwy sposób będziesz miał możliwość dostosowania idealnych warunków duszenia i smażenia przygotowywanych przez Ciebie potraw.

Patelnia elektryczna gastronomiczna, a może gazowa?

W Twoim lokalu pojawiło się zapotrzebowanie na patelnię gastronomiczną, nie wiesz jednak, czy wybrać urządzenie gazowe, czy też elektryczne. Dzięki poniższym informacjom Twoje wątpliwości się rozwieją i będziesz w stanie podjąć właściwą decyzję zakupową.

Patelnia elektryczna gastronomiczna

Urządzenia te najlepiej sprawdzą się tam, gdzie nie istnieje potrzeba albo możliwość przyłączenia urządzenia do instalacji gazowej lub też nawet możliwość skorzystania z butli z gazem. Patelnia elektryczna gastronomiczna nagrzewa się bardzo szybko - pozwala Ci w związku z tym praktycznie natychmiast rozpocząć pracę nad przygotowaniem potraw. Taka patelnia gastronomiczna sprawdzi się w kuchni każdego lokalu gastronomicznego. Daje możliwość sprawnego przyrządzania dużej ilości dań na raz. Łatwa obsługa takiej patelni sprawia też, nawet słabiej obeznany z nowoczesnym urządzeniami gastronomicznymi kucharz posłuży się nią bez problemu.

Gazowa patelnia gastronomiczna

Zawsze wtedy, gdy masz możliwość skorzystania z dostępu do instalacji lub butli z gazem, możesz skorzystać z gastronomicznej patelni gazowej. Patelnie uchylne są urządzeniami wyjątkowo ekonomicznymi w użytkowaniu. Przy smażeniu dużej ilości potraw wybór patelni gazowej będzie jednym z lepszych wyborów pod kątem wyposażenia kuchni Twojego lokalu gastronomicznego. Nawet jeśli nie masz dostępu do przyłącza instalacji gazowej, możesz mieć możliwość skorzystania z gastronomicznej patelni gazowej. Możesz wtedy zdecydować się na zasilanie tego urządzenia z podłączonej do niego butli gazowej. Niektórzy kucharze uważają, że najlepszą metodą przyrządzania potraw jest gotowanie i smażenie na ogniu. Twierdzą bowiem, że dania przygotowane w ten sposób są smaczniejsze od tych, które przyrządzono na sprzętach elektrycznych.

Patelnia gastronomiczna - jaką wybrać?

W przypadku decyzji, że wybrany przez ciebie sprzęt to patelnia elektryczna gastronomiczna, ważnym jest rozważenie przyszłego przeznaczenia tego urządzenia w Twoim lokalu gastronomicznym. Czy potrzebne będzie Ci urządzenie wyposażone w pokrywę uchylną, czy okaże się to rozwiązanie niepotrzebne w Twojej firmie? Dzięki takiej pokrywie temperatura wewnątrz urządzenia rozkłada się bardzo równomiernie, a co za tym idzie - w niektórych przypadkach może to być ważny czynnik, decydujący o Twoim zakupie.

Zwróć też uwagę na misę, w którą wyposażona jest patelnia gastronomiczna. Ważnym parametrem będzie tu możliwość pozbywania się z misy niechcianego, zużytego już oleju. Patelnia o misie uchylnej pozwoli wykonać Ci tę operację w łatwy sposób. W zależności od Twoich potrzeb posiadamy w sprzedaży modele o elektromechanicznym lub ręcznym przechyle misy. Zawór spustowy, w który może być wyposażona patelnia gastronomiczna, spełnia bardzo podobną funkcję. Pozwala Ci to wybrać takie rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Twoim lokalu gastronomicznym.

Podkategorie

Aktywne filtry

Dostępność: 2 tygodnie
Producent: Bartscher
Kod produktu: 105840

Wok indukcyjny 3 kW

Cena podstawowa 8 784,66 zł Cena 7 027,73 zł
Netto 5 713,60 zł bez VAT
  • -20%
  • -20%
Pokazano 1-12 z 150 pozycji