Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

CZĘŚCI DO OBIERACZEK

Obieraczka do ziemniaków i innych twardych warzyw to urządzenie, dzięki któremu kucharz oszczędza dużo cennego czasu i szybciej przygotowuje pyszne dania! Wystarczy, że włoży on do bębna wybrane warzywa, a po kilku minutach (zazwyczaj 2-3) są one już gotowe do dalszej obróbki. Poniżej znajdziesz zamienne części tych elementów obieraczki, które najczęściej ulegają zużyciu. Dbanie o ich regularną wymianę, zapewni urządzeniu sprawną i precyzyjną pracę!

Części zamienne do obieraczki do ziemniaków: najważniejsze informacje

Zastanawiałeś się kiedyś, jak działa obieraczka do warzyw? Dzięki zrozumieniu tego procesu dowiesz się, jak ważne jest regularne wymienianie jej części! Urządzenia składają się mi.in. z talerzy i elementów ściernych, umiejscowionych na ścianach bocznych. Za sprawą takiej budowy skórka warzywa jest z niego ostrożnie i precyzyjnie zdejmowana. 

I to właśnie elementy ścierne ze ścian bocznych są jednymi z tych, które ulegają stopniowemu zużyciu. W naszej ofercie znajdziesz części zamienne do najpopularniejszych modeli obieraczek takich jak PI-10 czy PI-20 Hendi. 

Spomasz Nakło części zamienne: jakie ich rodzaje znajdziesz w naszej ofercie?

Ścianki boczne ścierają skórkę z ziemniaków, ale jak to się dzieje, że warzywo jest dokładnie obrane z każdej strony? Pora przyjrzeć się talerzowi ściernemu! Dba on o to, aby w trakcie obierania ziemniaki były ustawione w odpowiedni sposób, tak aby warzywo zostało równomiernie, z każdej strony pozbawione skórki. Chroni on je także przed uszkodzeniem mechanicznym jak np. pęknięcie. 

A to tylko niektóre z funkcji talerza ściernego. Jego rola w prawidłowym obieraniu warzyw jest bardzo duża, dlatego warto co jakiś czas sprawdzić jego stan. A w przypadku zużycia pamiętaj o jak najszybciej wymianie w tej części. W asortymencie naszego sklepu Gastronet24 znajdziesz te przeznaczone do modeli najpopularniejszych obieraczek.

Obieraczka Spomasz części — zamów je już dziś i miej je zawsze w zapasie! Dzięki temu w razie nagłego zużycia jakiegoś elementu szybko wymienisz go na nowy, tak aby urządzenie działało jak najsprawniej i precyzyjniej. Zapraszamy do zakupów!

Pokazano 1-11 z 11 pozycji