Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 20,00 zł - 50,00 zł

    -
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

CUKIERNICE

Cukiernice wykonane ze stali nierdzewnej

Stalowe cukiernice z oferty naszego sklepu internetowego:

         Minimalistyczny, techniczny dizajn

         Brak wpływu na smak i właściwości chemiczne potraw

         Odporność na wysoką temperaturę

         Nie poddają się łatwo uszkodzeniom mechanicznym

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego po wybór cukiernicy ze stali nierdzewnej. Możesz tu znaleźć pojemniki na cukier o różnych parametrach. Niektóre wykonane są jedynie ze stali, inne stworzono z połączenia tego materiału ze szkłem. Zawsze jednak możesz być pewien, że Twoja cukiernica spełni najwyższe standardy. Będzie naczyniem odpornym zarówno na wysokie temperatury, jak i na uszkodzenia mechaniczne. Materiał, z którego ją wykonano, nie będzie też miał wpływu ani na smak, ani na właściwości chemiczne umieszczonego w pojemniku cukru.

Cukiernica ze stali nierdzewnej

Goście Twojego lokalu z pewnością słodzą swoją gorącą kawę lub herbatę. Dobrze więc, by na stolikach znalazły się nasze eleganckie cukiernice ze stali nierdzewnej. Przy wyborze możesz przebierać z różnorodnych kształtów. Od tych bardzo technicznych po obłe, przyjemne dla oka. W naszej posiadamy ofercie stalowe pojemniki na cukier z pokrywkami i bez nich. Możesz u nas znaleźć cukiernice wykonane jedynie ze stali nierdzewnej, ale też takie, które korzystają z innych materiałów.

Stal nierdzewna na potrzeby cukiernic

Dlaczego ktokolwiek miałby zdecydować się na cukiernicę ze stali nierdzewnej? Przecież jest tyle innych opcji! A mimo to na rynku funkcjonuje wiele elementów zastawy stołowej, wykonanych z tego materiału. Jak widać, stal nierdzewna ma wiele zalet, których nie posiadają inne materiały wykorzystywane w gastronomii. W przeciwieństwie do zwykłej stali, materiał ten nie ulega korozji w wilgotnym środowisku. Dodatkowo „nierdzewka” nie wpływa ani na smak, ani na właściwości chemiczne potraw. Ma to bardzo duże znaczenie w przypadku gastronomii. Wiele osób boi się bowiem, że właściwości wielu z tworzyw sztucznych mogą okazać się toksyczne. Cukiernica ze stali nierdzewnej jest również niezwykle łatwa zarówno w czyszczeniu, jak i w sterylizacji. Można w ten sposób skutecznie wyeliminować skażenie żywności drobnoustrojami. Materiał ten ponadto jest bardzo trwały – nie tylko dobrze znosi wysoką temperaturę, ale jest też wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Cukiernice ze szkła i stali nierdzewnej

Czy cukiernica stalowa musi spełniać tylko jedną funkcję? Nie zawsze, bowiem część z tych naczyń ma też możliwość pełnienia roli dyspensera do parmezanu. Wykonane ze stali nierdzewnej, wyposażone są w szklany pojemnik oraz stalową łyżeczkę. Dlaczego jednak cukiernica może spełniać te dwie funkcje? Parmezan pełni rolę dodatku smakowego i dekoracyjnego w wielu daniach. Wymienić tu można chociażby spaghetti, pizze, zapiekanki, ale także niektóre zupy i sosy. Utarty parmezan jest więc dość często wykorzystywanym składnikiem potraw. Posiada przy tym konsystencję, która pozwala na przechowywanie go w pojemniku na cukier.

Aktywne filtry

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: 452202

Cukiernica - 0,30l Hendi 452202

Cena podstawowa 24,60 zł Cena 23,12 zł
Netto 18,80 zł bez VAT
  • -6%
  • -6%
Pokazano 1-5 z 5 pozycji