Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

EKSPRESY AUTOMATYCZNE

Automatyczne ekspresy do kawy są jednymi z podstawowych narzędzi pracy praktycznie w każdej kawiarni, restauracji czy hotelu, ale sprawdzą się i w innych lokalach gastronomicznych. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór automatycznych urządzeń tego typu, dzięki którym Twoi klienci wypiją doskonałe kawy - zarówno te mleczne, jak i bezmleczne. Zajrzyj do naszego asortymentu i wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się w Twoim lokalu!

Jaki ekspres automatyczny do kawy wybrać?

Wpływ na Twój wybór powinno mieć w tym przypadku to, jakie będą główne funkcje ekspresu do kawy w Twoim lokalu gastronomicznym. Automatyczny ekspres do kawy daje Ci przede wszystkim wygodę i szybkość obsługi. Jeśli Twoi klienci lubią kawy mleczne, będzie to doskonały wybór, ponieważ wiele z tych urządzeń pozwala przygotować je za pomocą naciśnięcia zaledwie jednego przycisku. Obsługa tych sprzętów nie nastręcza problemów nawet osobom, które nie miały wcześniej do czynienia z procesem przygotowania kawy, więc będą dobrym wyborem, jeśli szukasz ekspresu np. do biura czy pracowniczej kuchni. To rozwiązanie kierujemy przede wszystkim do tych, którzy chcą się cieszyć doskonałą, świeżą kawą, a jednocześnie nie potrzebują interesować się szczegółami przygotowania kawy oraz obsługi i konserwacji wybranego ekspresu do kawy.

Ekspresy przelewowe i kolbowe wymagać będą od Ciebie nieco więcej uwagi podczas procesu przygotowania kawy. Nie uda Ci się też przygotować w nich kaw mlecznych, kawę espresso natomiast jedynie w ekspresie kolbowym. W ekspresie kolbowym podobnie jak w automatycznym przygotujesz jedną bądź dwie kawy, w przelewowym natomiast nawet kilkanaście kaw jednocześnie. Dlatego ekspres przelewowy lepiej sprawdzi się tam, gdzie potrzebujesz dużych ilości kawy jednocześnie. Ekspres kolbowy będzie lepszy z kolei wtedy, gdy chcesz samodzielnie kontrolować proces przygotowania kawy. Po automatyczny sięgaj zaś jeśli cenisz szybkość i prostotę przy parzeniu ciepłych napoi.

Zalety ekspresów automatycznych

Ekspres automatyczny z młynkiem pozwala przygotować za jednym razem niewielką ilość kawy ze świeżo zmielonych ziaren. Zależnie od tego, który model z naszej oferty wybierzesz, może on cechować się odrobinę innymi funkcjami. Znajdziesz tu sprzęty od takich producentów, jak BravilorCrem i Hendi.

Oferowane przez nas modele dostosowane są one do użytku kawy w ziarnach lub tej już zmielonej, dzięki czemu możesz wybrać konkretny sprzęt dopasowując jego możliwości do swoich indywidualnych preferencji. Jeśli sięgniesz po pierwszy wariant, automatyczny ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem pozwoli Ci zmielić kawę w takim stopniu, jakiego właśnie potrzebujesz, pobierając ją ze specjalnego, wbudowanego w urządzenie pojemnika. A gdy wolisz kawę już zmieloną, sięgnij po model bez funkcji mielenia. Pamiętaj jedynie, by wybrać sprzęt z wbudowanym pojemnikiem na fusy - dzięki temu nie będziesz musiał ciągle zajmować się czyszczeniem ekspresu, a praca stanie się wydajniejsza.

W naszym sklepie znajdziesz także urządzenia z możliwością regulacji mocy kawy, które pozwalają dostosować moc napoju do potrzeby każdego z klientów z osobna. W ten sposób zyskujesz szansę na podanie ciepłego napoju o większej lub mniejszej zawartości kofeiny, odpowiadającej potrzebom osoby zamawiającej. 

Szukasz ekspresu do swojej firmy i chcesz, aby każdy pracownik miał dostęp do pysznej kawy? Na GastroNet24.pl znajdziesz ekspresy automatyczne z ekranami dotykowymi bądź z przyciskami, do których przypisane są konkretne rodzaje kaw. Tak proste w obsłudze sprzęty sprawiają, że sterowanie nimi staje się prawdziwą przyjemnością nawet dla laika.

Najwyższa jakość ekspresów automatycznych na GastroNet24.pl

Trudno nie zgodzić się faktem, że kawa cieszy się uznaniem na całym świecie. To pobudzająca, aromatyczna, pełna radości życia część kultury. Nasza bogata oferta pozwoli Ci znaleźć idealny, odpowiadający na wyzwania, które przed nim postawisz. Warte uwagi są ekspresy do kawy marki Hendi, z dodatkowym pojemnikiem na mleko, czy urządzenia marki Bravilor, które pozwalają przygotować nie tylko kawę, ale także pyszną czekoladę. Możesz w nich regulować temperaturę oraz moc kawy na wielu poziomach i indywidualnie ustalać, do jakiego stopnia chcesz zmielić ziarna kawy. 

Luksus parzonej świeżo kawy nie musi wiązać się z uciążliwym hałasem, jaki niejednokrotnie towarzyszy różnym rodzajom ekspresów. Wśród naszego asortymentu znajdziesz modele wyposażone w wyjątkowo cichy młynek, dzięki czemu Ty i Twoi klienci nie będziecie już musieli słuchać irytujących, głośnych dźwięków. Jeśli sięgniesz po model wyposażony w tryb z systemem czuwania, zapewnisz sobie z kolei oszczędność pobieranej energii. Połączenie stali nierdzewnej i wykończeń z chromu sprawi zaś, że ekspres będzie się pięknie prezentował zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych wnętrzach. Wygodę użytkowania zapewnia także automatyzacja wielu z procesów konserwacji urządzenia. Zwróć uwagę, czy dany model posiada automatyczny proces płukania spieniacza do mleka oraz programy pielęgnacyjne do czyszczenia, usuwania kamienia i płukania. Wybierz ten, który je ma, a zakupiony sprzęt będziesz czyścił przy pomocy naciśnięcia jednego przycisku.

Automatyczne ekspresy do kawy - czym się wyróżniają?

Wiele innych typów ekspresów do kawy posiada możliwość przygotowania jedynie podstawowej, czarnej kawy. W przypadku automatycznych urządzeń jest jednak inaczej. Poza standardową kawą masz zazwyczaj możliwość przygotować napoje z gorącym czy spienionym mlekiem, takie jak cappuccino i latte, ale także wlać sobie do kubka gorącą wodę, idealną pod szybkie zaparzenie herbaty. To także wygoda, ponieważ automatyczny ekspres do kawy zazwyczaj wymaga niewiele pracy przy konserwacji i obsłudze.

Ekspresy automatyczne to jednak przede wszystkim wygodne, szybkie i intuicyjne użytkowanie oraz pyszna kawa ze świeżo zmielonych, aromatycznych ziaren. Przy innych ekspresach przygotowanie, chociażby espresso wymagało pewnej znajomości procesu przygotowania kawy. Tu przebiega to jednak często za naciśnięciem jednego przycisku nawet w przypadku skomplikowanych w przygotowaniu kaw mlecznych. Przejrzyj proponowane przez nas urządzenia i wybierz ten, który będzie najkorzystniejszy w swoim lokalu.

Pokazano 1-12 z 56 pozycji