Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

WIDELCZYKI DESEROWE

Widelczyki do ciast i deserów

Sprawdź, jakie widelczyki deserowe znajdziesz w ofercie naszego sklepu:

  • - Widelczyki o trzech lub czterech zębach
  • - Zarówno wersje tradycyjne, jak i w kolorach copper i black
  • - Wersje wzbogacone o ciekawe zdobienia
  • - Wykonanie nierdzewne

Poznaj naszą bogatą ofertę widelczyków deserowych. Posiadamy w sprzedaży nie tylko akcesoria w kolorze stali nierdzewnej, ale również czarne i o barwie miedzi. Jeśli nudzą Cię standardowe minimalistyczne kształty, znajdziesz tu również widelczyki do ciast o ciekawych zdobieniach pokrywających rączkę. Możesz też zdecydować się na akcesoria o trzech lub czterech zębach – wszystko w zależności od tego, jakie są preferencje Twoje i Twoich klientów. Zapraszamy do lepszego poznania tej kategorii sztućców oraz do wyboru spośród oferowanych przez nas widelczyków deserowych.

Różnorodne sztućce gastronomiczne

Sztućce to elementy zastawy stołowej, które służą nam do przygotowywania i późniejszego jedzenia stworzonych dań. W zależności od kształtu i rozmiaru są przeznaczone do różnych czynności i potraw. Wyróżniamy wiele rodzajów łyżek i łyżeczek, noży i nożyków, łyżkowidelców, pałeczek, widelców i widelczyków… i właśnie duży wybór tych ostatnich znajdziesz w tej kategorii produktów.

Inne kolory widelczyków deserowych

Większość sztućców jest obecnie wykonywana ze stali nierdzewnej. Posiada więc też charakterystyczny dla niej kolor. Czy nic nie można na to poradzić? Otóż można, ponieważ producenci tych elementów zastawy stołowej wprowadzili do swojej oferty też inne warianty kolorystyczne sztućców. Poza powszechnie znanym już kolorem stali można wybrać jeszcze dwie odmienne barwy. Będą to copper oraz black. Copper to po angielsku miedź i taki właśnie kolor mają widelczyki deserowe, oznaczone tą nazwą. Black to z kolei czerń i określenie to dobrze określa barwę sztućców opisywanych w ten sposób przez producenta.

Zdobione widelczyki do ciast

Wiele, wiele lat temu sztućce były przedmiotami prawie że luksusowymi. W związku z tym dbano o nie bardziej, niż ma to miejsce obecnie, ich użytkownicy byli też z nimi dużo mocniej związani. Dlatego też nierzadko można spotkać bogato zdobione sztućce z tamtych czasów. Dzięki mechanizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych sztućce, w tym widelczyki deserowe, są wytwarzane dużo szybciej. Są też tańsze, więc nie przywiązujemy się do nich już tak bardzo. Stały się akcesoriami, które mają jedynie pełnić swoją funkcję. Jeśli jednak nie jesteś z tego zadowolony i chciałbyś nieco bardziej wyrafinowanych kształtów, możemy Ci je zaoferować. Część z oferowanych przez nas widelczyków do ciast posiada zdobioną rękojeść. Wyróżnią się dzięki temu na każdym stole.

Pokazano 1-12 z 73 pozycji