Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

ODŚWIEŻACZE I WKŁADY

Skuteczne odświeżacze i wkłady zapachowe

Odświeżacze i wkłady zapachowe w ofercie naszego sklepu internetowego:

  • Skuteczne w dużych pomieszczeniach odświeżacze hotelowe
  • Elektroniczne odświeżacze powietrza z programatorem lub bez niego
  • Wkłady do pisuarów
  • Aromaty pokojowe

Oferta naszego sklepu składa się z wielu rodzajów odświeżaczy i wkładów zapachowych. Są to produkty o różnorodnych zapachach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do przewidywanych dla nich zastosowań. Możesz wybrać z szerokiej gamy odświeżaczy hotelowych, wkładów do pisuarów, aromatów pokojowych oraz elektronicznych odświeżaczy powietrza i wkładów do nich. Dzięki obecnym w Twoim lokalu przyjemnym zapachom klienci będą wiedzieć, że miejsce to jest im przyjazne i warto zostać w nim na dłużej. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas odświeżaczami i wkładami zapachowymi.

Odświeżacze hotelowe

Odświeżacze hotelowe świetnie sprawdzają się wtedy, gdy trzeba szybko odświeżyć pokoje hotelowe, sale konferencyjne, centra sportowe czy też hole wejściowe. Dzięki temu, że rozpyla się je ręcznie, można korzystać z nich w dowolnym miejscu oraz wykonać tak dużą ilość rozpyleń, jak będzie to potrzebne. Ich zapach jest wyjątkowo trwały – po jednym rozpyleniu utrzymuje się on przez całą dobę.

Dzięki dużym pojemnikom i specjalnym kształtom dyszy siła rozpylenia zapachów przez odświeżacze hotelowe jest niezwykle mocna, a co za tym idzie, świetnie rozprzestrzenia się w całym pomieszczeniu. Odświeżacze hotelowe najlepiej sprawdzają się wszędzie tam, gdzie z różnych przyczyn nie ma zamontowanych elektronicznych odświeżaczy powietrza. Odświeżacze takie występują w przyjemnych, niepowtarzalnych zapachach, między innymi paczuli czy bawełny.

Elektroniczne odświeżacze powietrza

Odświeżacze powietrza występują w wersjach: elektronicznej oraz z otwartą konstrukcją dozownika, w której przepływ powietrza wokół wkładu zwiększa naturalne rozprzestrzenianie zapachu. W drugim z tych przypadków odświeżacz do swojej pracy nie wymaga baterii ani wentylatora. Elektroniczny odświeżacz powietrza z programatorem zasilany jest bateryjnie i cechuje go bardzo wysoka skuteczność, mierzona pełnym efektem zapachowym w pomieszczeniach o kubaturze do 170 metrów kwadratowych. Wyposażenie w elektroniczny programator daje możliwość ustawienia aktualnej godziny i dnia tygodnia, godziny rozpoczęcia oraz zakończenia pracy urządzenia a także czasu odstępu między dozowaniem zapachu. Może on wynosić od minuty aż do godziny. Urządzenie pozwala też zaprogramować dni, w których nie będzie ono pracowało. Odświeżacze można wyposażyć w obudowy ze stali matowej lub polerowanej.

W naszej ofercie znajduje się szeroka oferta przeznaczonych do odświeżaczy wkładów. Wkłady do odświeżaczy elektronicznych pozwalają najczęściej na trzy tysiące rozpyleń i są dostępne w różnorodnych zapachach – tak, by każdy mógł wybrać idealnie pasujący do swoich potrzeb aromat. Mogą to być zapachy owocowe, kwiatowe, egzotyczne i orientalne. Zapachy takie mogą mieć różne przeznaczenie. Jedne lepiej sprawdzą się w toaletach lub siłowniach, inne w biurach i klubach, jeszcze inne w restauracjach i hipermarketach. Dzięki tak szerokiej gamie odświeżaczy łatwo jest dopasować zapach do swoich indywidualnych potrzeb.

Wkłady do pisuarów

Zapachowe wkłady do pisuarów w niezwykle skuteczny sposób neutralizują nieprzyjemne zapachy. Spełniają też jeszcze jedną ważną funkcję – czasami pisuary wykorzystywane są niezgodnie z przeznaczeniem i ludzie wrzucają do nich niedopałki, gumy do żucia bądź papier. Groziłoby to zapchaniem, jednak dzięki wkładowi do pisuaru można się przed tym skutecznie obronić. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi, wkłady pasują do wszystkich typów pisuarów.

Kształt wkładów do pisuarów zapobiega też rozpryskom oraz zapewnia łatwy odpływ. Wyposażenie w uchwyt serwisowy sprawia, że obsłudze lokalu znacznie łatwiej jest zarówno wkładać do pisuaru nowy, jak i usuwać z niego stary wkład. Dzięki dostępnej w opakowaniu rękawicy jednorazowej wymiana zużytego wkładu jest jeszcze prostsza. Wkłady dostępne są w różnorodnych zapachach – między innymi owocowych, kwiatowych, miętowych czy sosny.

Pokazano 1-12 z 60 pozycji