Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 93,00 zł - 27 036,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

PRZYSTAWKI DO MASZYN

Większa funkcjonalność urządzeń dzięki przystawkom do maszyn

Przystawki do obróbki mechanicznej mięsa, warzyw, owoców i ciast:

  • Przystawki do obróbki mechanicznej mięsa
  • Szatkownice do warzyw i sokowirówki w postaci przystawek
  • Przystawki do zagniatania ciasta i wyrobu makaronów
  • Podgrzewacze do filiżanek, przystawki do pakowarek i ostrzenia narzędzi
Przystawki do maszyn pozwalają zmniejszyć ilość sprzętu, który trzeba kupić do swojej firmy. Dzięki wymiennym elementom można ograniczyć zarówno koszt zakupu dodatkowych urządzeń, jak i ilość zajmowanego w kuchni miejsca. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnorodne sprzęty z tej kategorii. Pomogą Ci one zarówno zmniejszyć wydatki, jak i lepiej zagospodarować swoją przestrzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.

Przystawki do mielenia i nacinania mięsa i sera

Przystawki do mielenia mięsa w niektórych przypadkach mogą pomóc zastąpić maszynki w postaci wilków do mięsa. Obróbka mechaniczna mięsa może odbywać się też za pomocą przystawek do krojenia flaków. Przystawka zgniatająca, kotleciarka, steker to sprzęt, który również można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Formowanie hamburgerów również nie wymaga już kupowania oddzielnych maszyn, ale może odbywać się za pomocą przystawki do innego urządzenia. Podobnie wygląda też sytuacja w przypadku tarcia sera.

Przystawki do ciasta i makaronu

Przystawki do ciasta i makaronu najłatwiej podzielić na te, które są przeznaczone do obróbki surowego ciasta oraz na te, które służą do przygotowywania finalnych produktów. W pierwszej grupie wyróżnić można sprzęt przeznaczony do zagniatania ciasta i ubijania piany oraz wałkowarki przeznaczone do wałkowania ciasta. Druga grupa pozwala wyciskać i wyrabiać makarony, w tym takie ich odmiany jak tagliatelle, tagliolini, trenette. W naszej ofercie znaleźć można też przystawkę do ciastek.

Przystawki do szatkowania i wyrobu soków z owoców i warzyw

Przystawki z tej grupy można podzielić na dwie główne grupy. Jedną z nich będzie obróbka mechaniczna warzyw. Zaliczyć można do niej między innymi takie urządzenia, jak pełniąca rolę szatkownicy przystawka szatkująca do warzyw. Posiadamy również w ofercie przystawki do krojenia warzyw w kostkę, przecierania purée oraz do rozdrabniania jarzyn. Spiralizer służy z kolei do krojenia warzyw w specjalny, spiralny sposób. Obróbka owoców może polegać na uzyskaniu soków dzięki przystawce sokowirówce. Inne sprzęty z tej kategorii to przystawka pełniąca rolę malaksera i blendera, wyciskarka do cytrusów oraz przystawka do przecierania miękkich owoców. Ciekawą opcję stanowi również młynek do zboża.

Przystawki do pakowarek i akcesoriów kuchennych

Inne dostępne w naszym sklepie przystawki to między innymi te, służące do ostrzenia narzędzi. Istnieje też możliwość dodania opcji do pakowarki. Pozwala ona korzystać z worków w rolce w trakcie procesu pakowania. Przystawka z podgrzewaczem do filiżanek pozwala z kolei dostarczać klientom ciepłe filiżanki bez konieczności dokupowania dodatkowego, dedykowanego do tego celu urządzenia.

Aktywne filtry

Dostępność: 4 tygodnie
Producent: RM Gastro
Kod produktu: 00022208

37202 Cylinder podawczy B RM Gastro

Cena podstawowa 10 911,33 zł Cena 8 729,06 zł
Netto 7 096,80 zł bez VAT
  • -20%
Pokazano 1-12 z 44 pozycji