Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

ZAMRAŻARKI SKRZYNIOWE

Zamrażarki skrzyniowe na zapleczu i hali sprzedażowej


Cechy charakteryzujące nasze zamrażarki skrzyniowe:

  • Pracują w zakresach temperatur od od -10 do nawet -26 stopni Celsjusza
  • O niewielkim poziomie szumu - w zakresie 39-42 dB
  • Z efektywnym oświetleniem LED
  • Z drzwiami w postaci pokryw przesuwnych lub klap

Poszukujesz zamrażarki skrzyniowej, która spełni Twoje wymagania w zakresie wysokiej wydajności i jakości. Posiadamy gamę produktów, które zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem zastosowania w gastronomii. Niezależnie od tego, czy szukasz produktu o wyrafinowanym wyglądzie, czy też solidnego i trwałego urządzenia mroźniczego - możesz być pewien, że w jednej z naszych zamrażarek skrzyniowych zachowasz świeżość Twoich produktów.

Zamrażarki skrzyniowe do sklepu i do restauracji

Zamrażarki skrzyniowe bardzo często pracują w sklepach, w których klienci mogą sami sięgnąć po produkty. Dzieje się tak szczególnie wtedy, kiedy urządzenia posiadają przeszklone pokrywy. Jeśli nie są one przeszklone, to często wykorzystywane są w miejscu pracy personelu sklepu. Pracownicy wiedzą bowiem, gdzie znajdują się które produkty, a pokrywa która nie jest przeszklona lepiej zatrzymuje zimno. Dzięki temu urządzenia są bardziej energooszczędne.

Zamrażarka skrzyniowa przyda się jednak nie tylko w takich przypadkach. Jeśli bowiem prowadzisz restaurację to doskonale wiesz, że nie zawsze możesz skorzystać jedynie ze świeżych produktów żywnościowych. Co to oznacza dla ciebie? To, że część wykorzystywanych przez ciebie produktów musi być mrożonych. Dzięki temu będziesz mógł z nich skorzystać wtedy, gdy świeże owoce, warzywa lub mięso albo ryby nie będą aktualnie dostępne. Możesz latem gromadzić zapasy produktów sezonowych i korzystać z nich zimą. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nigdy nie zabraknie ci tego, czego akurat potrzebujesz do przygotowania potraw.

Zamrażarka skrzyniowa ze stalową pokrywą

O Twoim wyborze zamrażarki skrzyniowej może decydować wiele czynników. Czasami liczyć się może dla Ciebie to, by Twoi klienci bez problemu zobaczyć mogli zawartość zamrażarki. Co jednak, jeśli nie jest to dla Ciebie ważnym, decydującym o wyborze urządzenia mroźniczego czynnikiem, zwracasz jednak uwagę na jego trwałość?

Najprawdopodobniej najlepszym wyborem byłoby wtedy zdecydowanie się na model zamrażarki skrzyniowej z pokrywą ze stali nierdzewnej. Trwałość stali nierdzewnej i łatwość czyszczenia tego typu powierzchni sprawią, że pokrywa ta stać się może zarówno tymczasową przestrzenią roboczą jak i miejscem, w którym na chwilę umieścisz też inne przedmioty - bez obaw, że zarysują one delikatną powierzchnię pokrywy, która była malowana proszkowo.

Zamrażarka skrzyniowa - dla klientów czy na zapleczu?

Część zamrażarek skrzyniowych stworzona została w celu prezentacji produktów na potrzeby Twoich klientów. Producenci zwracają wtedy uwagę na efektywną prezentację zawartości zamrażarki. Czasami jednak zamrażarka nie musi spełniać walorów estetycznych, jest bowiem urządzeniem mroźniczym służącym jedynie Twojemu personelowi. Zamrażarka skrzyniowa musi być wtedy odporna na zarysowania i korozję, które grożą jej w pracy na zapleczu. Najlepiej, żeby była też w stanie utrzymać temperaturę mrożenia wtedy, gdy nagle zabraknie zasilania elektrycznego.

W takich przypadkach najlepiej sprawdzi się zamrażarka skrzyniowa zapleczowa o wzmocnionej konstrukcji. Dobrze, jeśli urządzenie to charakteryzuje się dodatkowo mocniejszym niż standardowo układem chłodniczym oraz grubszymi ściankami termoizolacji. Taka zamrażarka sklepowa najlepiej sprawdzi się na zapleczu sklepu czy lokalu gastronomicznego, w sklepiku szkolnym albo na stacji benzynowej. Doskonale spełni także swoją funkcję we wszelkiego rodzaju magazynach. Jej głównym przeznaczeniem jest zamrażanie i przechowywanie lodów oraz mrożonek.

Energooszczędne zamrażarki skrzyniowe

Każdy przedsiębiorca musi zwracać uwagę na koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Dlatego właśnie obok standardowych urządzeń chłodniczych pojawiły się również i ich energooszczędne odpowiedniki. Efekt energooszczędności uzyskujemy dzięki wielu składającym się na siebie ulepszeniom. Doskonały przykład stanowić tu może chłodzenie wymuszone z automatycznym rozmrażaniem. Sprawia ono, że urządzenie chłodnicze natychmiast zareaguje na wszelkie zmiany w komorze mroźniczej.

Oświetlenie LED w komorze energooszczędnej zamrażarki skrzyniowej zużywa niewielkie ilości energii elektrycznej oraz nie stanowi zbędnego źródła ciepła. Producent wykonał obudowę zamrażarki z aluminium oraz umieścił kompresor pod komorą mroźniczą. Wyposażył też zamrażarkę w grubą, 70-milimetrową izolację z pianki. Dzięki dodaniu kosza w zestawie urządzenie pozwala na bardziej efektywne zagospodarowanie przestrzeni, a co za tym idzie - minimalizowanie strat energii.

Dostęp do zawartości Twojej zamrażarki skrzyniowej

Zamrażarki skrzyniowe różnią się wieloma parametrami - jednym z ważnych czynników, które mogą zadecydować o Twoim wyborze urządzenia, jest forma otwierania zamrażarki. W tym zakresie posiadamy w ofercie naszego sklepu dwa główne rodzaje zamrażarek skrzyniowych. Mogą to być zamrażarki skrzyniowe z pokrywą lub też zamrażarki z otwieraniem za pomocą klapy.

Zamrażarki skrzyniowe z pokrywą można z kolei podzielić dalej na dwa kolejne warianty - na zamrażarki z pokrywą wypukłą oraz te z pokrywą płaską. Przeszklona zamrażarka skrzyniowa z pokrywą wypukłą daje Twojemu klientowi większe możliwości oceny zawartości jej wnętrza  -bez potrzeby otwierania zamrażarki. Unikniesz dzięki temu części strat zimna, a co za tym idzie - również strat energii potrzebnej do wyrównania temperatury wewnątrz zamrażarki. Wypukła szyba sprawia bowiem, że klient nie musi nachylać się nad zamrażarką. Zamrażarka skrzyniowa z pokrywą płaską pozwala z kolei na dużo bardziej efektywne rozmieszczenie produktów w jej wnętrzu.

Pokazano 1-12 z 57 pozycji