Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 1,00 zł - 808,00 zł

    -
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

DOZOWNIKI DO BUTELEK

Nalewaki, korki i dozowniki barowe

Poznaj ofertę naszej firmy w zakresie korków, dozowników i nalewaków:

         Pozwalają dokładniej odmierzać nalewane płyny

         Dają możliwość zmniejszenia strat przechowywanych alkoholi

         Nalewaki, korki i dozowniki z kulką i bez

         Korki zamykające i stopery do butelek szampana

W prowadzonym przez Ciebie barze zużywane są większe ilości alkoholi niż byś chciał, a część trunków marnuje się. Co można z tym zrobić? Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferowanych przez nas nalewaków, korków i dozowników barowych. Korki pozwolą Ci szczelnie zamknąć otwarte już alkohole, wydłużając tym samym ich przydatność do spożycia. Nalewaki i dozowniki pozwolą z kolei na nalewanie trunków bez ich rozlewania. Dozowniki dodatkowo dadzą możliwość precyzyjnego odmierzania alkoholi, na przykład na potrzeby koktajli i drinków. Poznaj naszą ofertę z tej kategorii… i skorzystaj z możliwości sprawniejszego zarządzania trunkami w swoim lokalu.

Nalewak i dozownik barmański z kulką

Zwykłe dozowniki pozwalają nalewać płyny bez ich rozlewania, nie dają jednak możliwości sprawdzenia, ile dokładnie zostało nalane. Czy to problem? Z punktu widzenia finansów Twojej firmy w niektórych przypadkach może faktycznie być to problematyczne. Jeśli nalewane są większe niż konieczne ilości drogich alkoholi to w ostateczności płacisz za to przecież Ty. Drugą sprawą są klienci, którzy mogą chcieć otrzymywać drinki o idealnie odmierzonych proporcjach. Czy jesteś w stanie spełnić ich wymagania? Z precyzyjnym dozownikiem – jak najbardziej! Dozownik do alkoholu wyposażony w kulkę pozwala dokładnie odmierzać alkohole. Nalanie 25, 35 czy 50 mililitrów płynu nie będzie już stanowiło dla barmana żadnego problemu.

Korek stoper do butelki szampana

Szampan został już otwarty, jednak nie został w całości wypity. Co zrobić w takiej sytuacji? Można skorzystać z zasady która mówi, że trzeba wszystko dojeść i dopić a następnie odchorować, ale… lepszą opcją wydaje się skorzystanie z korka do butelki szampana. Pozwala on przechowywać otwarte butelki tego szlachetnego napoju alkoholowego. Stopery do szampana najczęściej wykonuje się ze stali chromowanej.

Barowy korek zamykający

Korek zamykający pomoże Ci szczelnie zabezpieczyć otwarte naczynia. Wykonany jest z tworzywa sztucznego, dzięki czemu doskonale przylega do ścianek, nie pozwalając na przepływ płynu na zewnątrz ani dostanie się powietrza do środka. Średnice korków mogą wynosić 40, 60 albo 70 milimetrów. Niektóre z akcesoriów cechuje wytrzymała, termoodporna konstrukcja. Nadają się dzięki temu do pracy w trudniejszych warunkach. Dodatkowo atrakcyjny wygląd sprawia, że może być również eksponowany na widoku klientów.

Aktywne filtry

Dostępność: 48h
Producent: Bartscher
Kod produktu: .115107

Korek zamykający seria 650

Cena podstawowa 782,28 zł Cena 758,81 zł
Netto 616,92 zł bez VAT
  • -3%
  • -3%
Pokazano 1-12 z 36 pozycji