Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

ŚRODKI DO CZYSZCZENIA DYWANÓW I WYKŁADZIN

Higiena w branży gastronomicznej to absolutna podstawa. Regularne czyszczenie dywanów i wykładzin jest szczególnie ważne - choć bardziej problematyczne niż w przypadku gładkiej posadzki, w ich zakamarkach łatwiej dochodzi do gromadzenia się zanieczyszczeń. Jeśli masz dywan lub wykładzinę w restauracji czy barze, nie ma szans, aby nie przedostawały się na nie resztki serwowanych dań. Wybierz odpowiedni preparat, by umożliwić skuteczne zachowanie czystości.

Środki do prania dywanów, czyszczenia wykładzin

Czyszczenie wykładziny dywanowej nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych czynności. Niektórzy restauratorzy decydują się na nią ze względu na chęć stworzenia przytulnej oraz wizualnie atrakcyjnej przestrzeni. Zdarza się również, że dywan stanowi nieużytkową część dekoracyjną, jednak nie oznacza to, że nie wymaga regularnego czyszczenia. Nasze produkty stosowane są także w pozostałych gałęziach branży HoReCa, a więc i przez sektor hotelarski. Przydają się też do czyszczenia tapicerki na siedziskach.

W takich problematycznych elementach wystroju łatwo gromadzi się kurz i piasek, nie mówiąc już o pozostałościach jedzenia, które są doskonałą pożywką dla bakterii. Odpowiedni środek do czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerek sprawi, że czynność będzie łatwiejsza i bardziej efektywna. Odświeżenie powierzchni niezawodnie podniesie poziom higieny i estetyki - tym bardziej, jeśli pojawiły się brzydkie plamy. A o to w branży gastronomicznej nietrudno.

Profesjonalna chemia do prania i czyszczenia dywanów

Pranie i czyszczenie wykładzin można przeprowadzać całościowo lub punktowo. Regularne odświeżenie podłóg i dywanów uprzyjemni gościom przebywanie w Twoim lokalu: czystość i świeży zapach to atuty, które zwracają uwagę częściej niż myślisz. Po takim zabiegu zauważysz też zmianę wizualną - zamiast zarządzać przearanżowanie wystroju, czasami wystarczy zlecić porządne sprzątanie.

Zadbaj o systematyczne usuwanie plam, które prezentują się niezwykle niechlujnie - z pewnością zwracają uwagę klientów. W sklepie Gastronet24.pl znajdziesz preparaty i środki do czyszczenia dywanów, wykładzin podłogowych i tapicerek, które pozwalają na pozbycie się trudnych zanieczyszczeń. Profesjonalne odplamiacze skutecznie pomagają w walce z plamami po kawie, herbacie, winie, sokach owocowych i tuszu. 

Polecamy też specjalistyczny środek do prania dywanów, wykładzin tekstylnych i tapicerki, który zdaje egzamin w przypadku pozbywania się gumy do życia, kleju, wosku, pasty do butów, farby dyspersyjnej, pomadki do ust itd. 

Aby zapobiec wniknięciu jakiejkolwiek plamy i przyspieszyć jej usuwanie, zawsze warto zadziałać natychmiast. Zaopatrz swoich pracowników w wygodne, podręczne spraye CARPET do usuwania rozpuszczalnych plam oraz do usuwania plam oleistych i tłustych. Choć w branży HoReCa nie zawsze jest czas na wszystko, warto mieć rozwiązanie pod ręką. Szybkość działania pozwoli na zredukowanie strat, a zawarte w formule komponenty będą zapobiegać ponownemu powstawaniu zabrudzeń na tekstylnym dywanie lub wykładzinie.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji