Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

SZAFY MROŹNICZE

Komercyjne szafy mroźnicze

Możesz je znaleźć w ofercie naszego sklepu:

  • Zarówno te, spełniające normę gastronorm (GN), jak i pozostałe urządzenia
  • Z agregatem zapewniającym własne chłodzenie lub bez niego, z chłodzeniem centralnym
  • Tylko mroźnicze lub o podwójnej funkcji - dwutemperaturowe chłodniczo-mroźnicze
  • Z wymuszonym chłodzeniem powietrzem obiegowym lub też w wersji z chłodzeniem statycznym, bez wentylatora

Chcesz, by Twoje urządzenie sprawnie i praktycznie bezobsługowo działało przez wiele lat. Dobrze trafiłeś, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz dokładnie taką szafę mroźniczą, która jest potrzebna w Twojej firmie. Zgodne z normą piekarską, z gastronorm, z agregatem lub bez niego. Wszystkie modele są zazwyczaj dostępne maksymalnie w ciągu czterech tygodni - wiele z nich możesz jednak otrzymać nawet w 48 godzin.

Szafy mroźnicze do lodów - i inne

Czasami standardowa szafa nie jest tym, czego potrzebujesz, ponieważ prowadzisz specyficzny rodzaj działalności. Od dawna wychodzimy naprzeciw takim potrzebom i wprowadzamy do naszej oferty inne niż typowe modele urządzeń mroźniczych. Doskonały przykład stanowić mogą tu szafy zgodne z normą piekarską. Zamrażarka piekarnicza spełnia to zadanie poprzez dostosowanie do blachy piekarniczej 400x600 mm. To nie wszystko, ponieważ posiadamy w swojej ofercie również rozwiązania, pozwalające w bezpieczny sposób przechowywać lody - szafy mroźnicze do lodów. Niektóre z szaf mroźniczych pełnić mogą też rolę ekspozycyjną. Część z nich dostępna jest z podświetlanym panelem reklamowym.

Nie wszystkie urządzenia z tej kategorii muszą spełniać normę Gastronorm. W wielu przypadkach w Twojej pracy doskonale sprawdzi się zamrażarka szufladowa albo urządzenie mroźne, posiadające standardowe ruszty. Co jednak, jeśli potrzebujesz w swojej pracy właśnie urządzenia zgodnego z Gastronorm? Wyzwaniu temu sprostają oferowane przez nas urządzenia, które są dostosowane do pojemników gastronomicznych GN 2/1 lub 2 x GN 1/1.

Gdy ilość urządzeń ma znaczenie

W przypadku mniejszej ilości szaf na jednej powierzchni uzasadnione jest stosowanie urządzeń z własnym chłodzeniem. Wtedy każde z nich posiada własny agregat. Jeśli jednak w jednym miejscu znajduje się wiele szaf, dobrym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z chłodzenia centralnego. W takich przypadkach jeden centralny agregat współpracuje z wieloma zintegrowanymi z nim szafami.

Tam, gdzie masz taką możliwość, możesz umieścić zarówno szafę chłodniczą, jak i mroźną. Jeśli jednak nie masz możliwości umieszczenia oddzielnego urządzenia mroźniczego, warto zastanowić się nad szafą dwutemperaturową, chłodniczo-mroźniczą. Dobrym rozwiązaniem tam, gdzie nie posiadasz wiele miejsca, a nadal potrzebujesz szybkiego dostępu do produktów żywnościowych, może być zastosowanie zamrażarki, dającej możliwość zabudowy pod blat.

Szafy mroźnicze w każdej klasie sprzętu

Chłodzenie wymuszonym obiegiem powietrza sprawdzi się wszędzie tam, gdzie Twoje produkty będą wymagały jednakowej temperatury w każdej części urządzenia mroźniczego. Dzięki temu w komorze mroźniczej nie tworzy się niepotrzebny lód, a produkty nie ulegają oszronieniu. Taki dynamiczny układ chłodzenia w specyficznych warunkach nie zdaje jednak egzaminu. Wtedy najlepiej byś zdecydował się na chłodzenie statyczne, bez wentylatora.

Większość naszych szaf to urządzenia od posiadających bardzo oszczędne klasy energetyczne po urządzenia w klasach o dobrej relacji kosztu zakupu w stosunku do klasy energetycznej. Prawie wszystkie zaś pracują w systemie automatycznego odszraniania. Posiadamy jednak pojedyncze modele z opcją odszraniania manualnego. Korzystając z szerokiej oferty szaf mroźniczych, pracujących w różnych klasach klimatycznych, możesz wybrać takie urządzenie, które zapewni Ci bezproblemową pracę nawet wtedy, gdy będzie musiało pracować w mniej korzystnej niż zazwyczaj temperaturze otoczenia.

Szafy mroźnicze przeszklone - ułatw sobie pracę

Urządzenia mroźne posiadać mogą szereg usprawnień, które pomogą Ci w codziennej pracy. Drzwi skrzydłowe, a może opcjonalne drzwi lewe lub prawe? Część modeli posiada z kolei drzwi prawe przestawne, dające możliwość ich przestawienia, jeśli taki niestandardowy układ miałby ułatwić Ci pracę. Świetnym usprawnieniem jest również pedał nożny do otwierania drzwi urządzenia mroźniczego. Drzwi w niektórych modelach urządzeń, by zminimalizować straty zimna, zamykają się samoczynnie. Część drzwi szaf mroźniczych posiada z kolei blokadę zamknięcia, jeśli ustawisz je pod kątem 90 stopni. Doskonałym rozwiązaniem są szafy mroźnicze przeszklone - dają one możliwość obejrzenia zawartości bez otwierania urządzenia, jeśli w naszej firmie jest większa ilość urządzeń mroźniczych.

W zależności od Twoich potrzeb, obudowy szaf mroźniczych mogą cechować się różnymi parametrami. Posiadamy w ofercie zarówno urządzenia ze szlachetnej stali nierdzewnej, stali galwanizowanej, chromowo-niklowej, jak i malowanej proszkowo lub lakierowanej. Wnętrze z tworzywa ABS albo stali chromoniklowej pozwoli zapewnić nieskazitelną czystość wewnątrz szafy mroźniczej. Zaokrąglone krawędzie wnętrza dadzą Ci z kolei pewność, że brud nie będzie osadzał się w trudnodostępnych miejscach. Uchwyt może zaś stanowić wpuszczona w drzwi listwa, ale może nim też być i ergonomiczny uchwyt drążkowy.

Pokazano 1-12 z 136 pozycji