Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

WORKI NA ŚMIECI

Gastronomiczne worki na odpady

Worki na śmieci, oferowane w naszym sklepie internetowym:

  • Worki zwykłe oraz perfumowane worki zapachowe
  • O pojemności od kilku do 350 litrów
  • Dzięki różnorodnym kolorom możliwość oznakowania różnych rodzajów odpadów
  • Pakowane w paczki lub rolki po kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk

Oferta naszego sklepu składa się z wielu rodzajów worków na odpady. Są to worki w różnorodnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do przewidywanych dla nich zastosowań. Ze względu na wygodę użytkowania są one pakowane w rolki lub paczki. W naszej ofercie znajdują się nie tylko worki zwykłe, ale również ich zapachowe odmiany. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas workami na śmieci.

Worki na śmieci i ich znaczenie w Twoim lokalu

Od wysokiego poziomu higieny w lokalu gastronomicznym zależy postrzeganie go przez klientów, co z kolei znacząco wpływa na szanse osiągnięcia sukcesu. Klienci mogą nawet zrezygnować ze złożenia zamówienia, o ile uznają dany lokal za nie spełniający podstawowych norm higieny i chociaż nie mają oni dostępu do kuchni, ani do zaplecza Twojej firmy, to często wystarczą im inne wskazówki, które da się zaobserwować już po chwili przebywania w lokalu.

Ważnym jest więc, by Twój lokal od samego początku sprawiał wrażenie miejsca, w którym panuje nienaganny poziom higieny. Jak jednak sprawić, by wrażenie takie pojawiało się zaraz po wejściu do lokalu i klienci decydowali się dokonać zamówienia, a nie opuścić Twoją firmę nawet przed zapoznaniem się z daniami, oferowanymi w menu? Pomogą w tym akcesoria do utrzymania higieny z naszego sklepu internetowego, w tym szeroka oferta różnorodnych worków na śmieci. Dzięki ich sprawnej wymianie, również na sali gości, klienci będą mieli większe zaufanie do tego, że także w kuchni panuje podobny poziom czystości.

Kolorystyka worków na śmieci

Wydawać by się mogło, że kolorystyka worków na śmieci nie ma wielkiego znaczenia. W praktyce jednak okazuje się, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej i są one oferowane klientom w wielu różnorodnych kolorach. Podstawowe worki z linii ekonomicznych sprzedawane są często w dwóch kolorach, na przykład niebieskim i czarnym.

Worki na śmieci z innych linii produktowych mogą być z kolei oferowane nawet w siedmiu różnych kolorach. Dzięki takiemu podziałowi łatwo jest rozdzielać różnego rodzaju odpady według kryteriów ich segregacji. W naszej ofercie znaleźć można worki na śmieci żółte, zielone, niebieskie, czerwone, czarne, białe i bezbarwne.

Worki na śmieci – rodzaje opakowań

Oferowane przez nas worki na śmieci mogą być dostarczane na dwa różne sposoby. Jednym z nich jest pakowanie worków w wygodnych do używania rolkach, drugim zaś oferowanie worków składanych, umieszczonych w paczkach. Użytkowanie worków w rolkach jest wygodniejsze wtedy, gdy mają one mniejsze litraże, natomiast im większy się on staje, tym częściej spotyka się worki pakowane w paczki.

W rolkach oferowane są worki na śmieci o wielkości od zaledwie kilku litrów po te o pojemności 160 litrów. Składane worki w paczkach to z kolei akcesoria o pojemności od 35 do aż 350 litrów. Opakowania rolkowe mogą zawierać w sobie od zaledwie kilku aż po kilkadziesiąt sztuk worków na śmieci zapakowanych w jednej rolce.

Zapachowe worki na śmieci

Producenci worków na śmieci oferują też akcesoria zapachowe. Z jednej strony są one całkowicie pozbawione typowego dla worków foliowych zapachu. Z drugiej zaś – wydzielają delikatną i przyjemną woń owocowo-kwiatową. Została ona specjalnie dobrana, by skutecznie maskować wszelkie zapachy - również te, które mogą pojawić się w koszu na śmieci. Takie perfumowane worki na śmieci posiadają praktyczną taśmę ściągającą, która dodatkowo zabezpiecza przed wydostawaniem się z nich nieprzyjemnych zapachów.

Masz pewność, że dzięki wykonaniu z wytrzymałego tworzywa zapachowe worki na śmieci cechują się najwyższą jakością i nie będą one w łatwy sposób przerywać się i pękać pod naporem twardszych odpadków. Ich biały kolor z kolei sprawi, że nawet jeśli przerwanie miałoby miejsce, łatwo będzie zauważyć, w którym miejscu nastąpiło. Dostępność worków w formie rolki sprawia, że są one niezwykle łatwe w użytkowaniu.

Pokazano 1-12 z 85 pozycji