Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

TARCZE DO URZĄDZEŃ

Noże i tarcze do szatkownic, kutrów, krajalnic oraz obieraczek

Perfekcyjne krojenie, szatkowanie i obieranie produktów żywnościowych:

  • Szeroki wybór tarcz i noży do urządzeń
  • Tarcze do szatkownic i kutrów
  • Noże do krajalnic do wędlin i sera
  • Talerze do obieraczek

Obróbka mechaniczna wykorzystuje wiele urządzeń, w których elementy tnące i ścierające wymagają regularnej wymiany. W naszym sklepie internetowym znajdziesz niezwykle szeroki wybór tarcz, noży i talerzy do wielu rodzajów maszyn gastronomicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.

Tarcze do szatkownic i kutrów

Szatkownice służą do zastosowań profesjonalnych i pozwalają szatkować produkty żywnościowe na plastry, wiórki, słupki oraz kostki. Kutry z kolei dają możliwość siekania produktów na grube i drobne kawałki w celu przygotowania sosów i farszu oraz ugniatania ciast. Tarcze do tych urządzeń muszą pozwalać osiągnąć wszystkie te rezultaty. Stąd też wynika ich różnorodność. W zależności od potrzeb Twojej kuchni, tarcze mogą służyć między innymi do tarcia ziemniaków lub ścierania twardego sera. Inne tarcze z kolei posłużą do cięcia na plastry lub plastry karbowane o różnej grubości. Jeszcze inne noże pozwolą przygotować różnorodne wiórki, słupki albo pokroić produkty w kostkę. Istnieje również możliwość przygotowywania frytek za pomocą specjalnej kratki. W ofercie posiadamy również noże do kutrów.

Noże do krajalnic do wędlin i sera

Jednymi z podstawowych krajalnic są urządzenia przeznaczone do krojenia wędlin lub sera. Wiele krajalnic posiada wbudowane ostrzałki. W pewnym momencie nadchodzi jednak chwila, w której należy wymienić zużyte ostrze do krajalnicy. Niektóre oferowane przez nas ostrza mogą najlepiej sprawdzać się w roli noży do wędlin miękkich. Noże zębate przeznaczone są z kolei do twardych wędlin. Ostrza do wędlin nie sprawdzą się jednak podczas krojenia serów. Noże przeznaczone do serów muszą bowiem spełniać specjalne wymagania. Wszyscy wiemy, jak łatwo ser przywiera do ostrza w trakcie procesu krojenia. Odpowiedzią na te wyzwanie okazało się pokrycie teflonem noża, jego pokrywy oraz płyty oporowej. Sprzedawane przez nas noże teflonowe do serów pozwalają na krojenie serów twardych, miękkich oraz wędzonych.

Talerze do obieraczek do ziemniaków

Dzięki obieraczkom i talerzom do nich proces obierania ziemniaków i innych warzyw korzeniowych nie musi już być jednym z bardziej pracochłonnych zajęć w Twojej kuchni. Podobnie jest też w przypadku obierania cebuli. Specjalne drobne powierzchnie ścierne delikatnie obierają ją bez kaleczenia powierzchni. Wszystkie te zadania mogą być realizowane za pomocą dostępnych w naszym sklepie talerzy do obieraczek.

Pokazano 1-12 z 388 pozycji