Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

GRILLE

Potrawy z grilla przypominają nam smak letnich imprez na świeżym powietrzu. Co jednak zrobić, gdy kończy się sezon, a my pragniemy zatrzymać klientów? Odpowiedzią na te pytanie są oferowane przez nas różnorodne rodzaje grillów. Gastronomiczny, przemysłowy czy cateringowy - każdy z nich sprawi, że klienci Twojego lokalu będą mogli cieszyć się unikalnym smakiem dań z grilla przez cały rok.

Typy grillów gastronomicznych a ich przeznaczenie

Na Gastronet24.pl znajdziesz wiele typów tych urządzeń, co pozwoli Ci na dopasowanie ich do zakresu prowadzonego lokalu. W naszej ofercie mamy grille kontaktowe z zasilaniem elektrycznym, grille lawowe z zasilaniem gazowym oraz płyty grillowe pozwalające wybrać pomiędzy tymi dwiema technologiami. Mogą się różnić między sobą także rodzajami powierzchni - od gładkiej, poprzez ryflowaną, aż do kamieni lawowych, a to zaś wpłynie na ich przeznaczenie. Oferta sklepu internetowego Gastonet24.pl to m.in. grill gastronomiczny do szaszłyków czy profesjonalny grill do burgerów i hamburgerów. Zaopatrzysz się tu również w urządzenia do grillowania kanapek panini, ryb, mięsa czy warzyw.

Grille gazowe z kamieni lawowych w gastronomii

Grill przemysłowy wykonany z kamieni lawowych doskonale sprawdzi się w lokalach, w których przygotowywanie potraw musi odbywać się w bardzo krótkim czasie. Kamienie te bowiem szybko przyjmują ciepło, dzięki czemu rozgrzewanie się urządzenia jest wyjątkowo sprawne. Powierzchnia kamieni lawowych nie jest idealnie gładka, co pozwala im absorbować nadmiar tłuszczu z potraw, dzięki czemu ograniczasz ilość spożywanych przez Twoich klientów tłuszczów. 

W przypadku dostępnych w ofercie Gastronet24.pl grilli lawowych problem w postaci pojawiającego się od czasu do czasu w tradycyjnych grillach ognia został znacząco ograniczony, dlatego też urządzenia te znajdą swoje miejsce w restauracjach, steak barach i innych lokalach gastronomicznych. Grille lawowe zasilane są gazem, jeśli więc będziesz użytkował je przez długi czas i będą one pracowały przez wiele godzin każdego dnia, staną się niezwykle ekonomicznym sprzętem gastronomicznym.

Te proste w obsłudze urządzenia gastronomiczne nie nastręczają problemów z utrzymaniem ich w czystości, trudno się więc dziwić, że stają się one coraz bardziej popularnymi sprzętami. Nasza oferta to nie tylko pojedyncze, niewielkie grille lawowe, ale też profesjonalne grille z rusztem dwupozycyjnym, które pozwolą Ci na oddzielne sterowanie temperaturą na każdym z poziomów. Rozważ, jak wiele potraw z grilla zamierzasz oferować swoim klientom, a właściwa odpowiedź na to pytanie wskaże Ci, na który typ powinieneś się zdecydować.

Grille przemysłowe kontaktowe - idealne do zapiekania

W grillach kontaktowych przygotowanie dań uzależnione jest od płyty roboczej, w jaką zostały wyposażone. Nasza oferta tego typu urządzeń to wybór pomiędzy płytami ryflowanymi a płytami gładkimi. W każdym z tych przypadków grill równomiernie przekazuje temperaturę całej powierzchni przygotowywanej potrawy. Warto również zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została stworzona dana płyta. W sklepie Gastronet24.pl znajdziesz płyty z żeliwa, ceramiczne lub z trudno-ścieralnej stali. A co ważne - niektóre z grillów przemysłowych wyposażone zostały w rynienkę na tłuszcz, która pozwala uniknąć gromadzenia się go na powierzchni smażenia. Dzięki temu urządzenie cały czas pozostaje czysta, a palący się tłuszcz nie zanieczyszcza przygotowywanych przez nas potraw. 

Grill tego typu świetnie zdaje egzamin w lokalach gastronomicznych, oferujących potrawy typu kebab. Służyć może też do przygotowania chrupiącej skórki kanapek panini. Jeśli zaś zamierzasz korzystać z niego bardzo często, warto byłoby rozważyć zakup grilla kontaktowego podwójnego. Pozwoli Ci to na przygotowywanie większej ilości dań z grilla jednocześnie. 

Grill przemysłowy cateringowy w formie płyty grillowej

Prowadzisz food trucka i często się przemieszczasz? A może grill będzie jedynie okazyjną pozycją w Twoim menu? W takim przypadku powinieneś sięgnąć po model cateringowy w formie płyty grillowej. Oferta naszego sklepu pozwala Ci zdecydować, czy chcesz wybrać urządzenie gazowe, czy elektryczne. Oba rodzaje są równie popularne, ale przy wyborze powinieneś kierować się głównie przyszłą wygodą użytkowania. Sięgnij po płytę grillową elektryczną, jeśli zależy Ci na łatwym przenoszeniu i montażu tego sprzętu. Z nią przygotujesz ciekawe potrawy w każdym miejscu - wystarczy, że będziesz miał dostęp do prądu. Niewielka płyta grillowa to także niższy koszt zakupu i późniejszej eksploatacji, jeśli więc nie jesteś pewien, czy oferta przygotowywanych na nim dań wejdzie do menu na stałe, sięgnij właśnie po ten model.

W naszej ofercie znajdziesz płyty grillowe o dwóch rodzajach powierzchni do grillowania: całkowicie gładkiej lub o ryflowanej powierzchni. Posiadamy w sprzedaży także urządzenia z podziałem na dwie niezależnie strefy grillowania, łączące obie te powierzchnie. W ten sposób zyskujesz możliwość przygotowywania w tym samym czasie dwóch odmiennych dań, korzystając z dwóch różnych temperatur. Zajrzyj do naszej oferty i sięgnij po wygodne rozwiązanie do swojej gastronomii.

Pokazano 1-12 z 686 pozycji