Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 70,00 zł - 20 117,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

AKCESORIA DO PIECÓW

Zestaw do czyszczenia pieca

Utrzymanie pieca w czystości jest równie ważne, jak jego zdolność do przygotowywania potraw. Aby ułatwić to zadanie, producenci urządzeń gastronomicznych przygotowali ofertę sprzętów, dzięki którym czyszczenie pieca stanie się szybkie i bezproblemowe. Mowa o specjalistycznych akcesoriach, które znajdziesz w naszym sklepie. Co się do nich zalicza? Będą to m.in. automatyczne systemy myjące, spryskiwacze i prysznice do mycia komory pieca, jak również specjalne szczotki do czyszczenia.

Proponujemy nie tylko akcesoria do czyszczenia, ale również wyposażenie dodatkowe do Twoich urządzeń gastronomicznych. Z oferowanymi przez nas sprzętami nie sprawi Ci trudności montaż elementów dodatkowych, komunikacja sprzętu z internetem czy wreszcie zapewnienie kompatybilności nowszych i starszych urządzeń.

Elementy montażowe do pieców

Ograniczona przestrzeń w kuchni restauracyjnej wymaga sprawdzonych rozwiązań, które pozwolą ją optymalnie zagospodarować. W tym celu możesz wykorzystać adaptery i zestawy do połączenia oraz piętrowania pieców. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo miejsca.

W naszej ofercie znajdziesz również zestawy do mocowania urządzeń do podłogi oraz uchwyty ścienne. Jeśli szukasz zestawów do pieców: podłączeniowego, podgrzewającego, pompy cateringowej, do zintegrowanego odprowadzania tłuszczu, szyn do stosowania blach piekarniczych, również znajdziesz je w naszym sklepie. Możemy też zaoferować Ci zabezpieczenia: przeciwwypływowe lub przeciwwypływowe z tłumieniem hałasu.

Komunikacja z internetem w piecach gastronomicznych

W obecnych czasach wielu kucharzy nie może sobie wyobrazić pracy, w której nie może się skomunikować ze swoim piecem za pomocą najnowszych technologii. Nowoczesne urządzenia oczywiście posiadają taką możliwość. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też oferujemy im również akcesoria do tego rodzaju sprzętów. Będzie to przede wszystkim pamięć USB do zapisu programów przyrządzania potraw oraz danych HACCP. Jeśli chcesz wyposażyć swój piec w podłączenie do internetu, istnieją tu dwie drogi. Jedną z nich jest podłączenie LAN, drugą zaś WiFi.

Pakiety gwarantujące kompatybilność iCombi firmy RATIONAL

Firma RATIONAL istnieje nie od dzisiaj, więc na rynku funkcjonuje wiele jej produktów, które użytkowane mogą być już od kilku, a nawet kilkunastu lat. Co jednak, jeżeli potrzebne są nam nowe akcesoria do wciąż aktywnego sprzętu? Na szczęście firma myśli i o tym. RATIONAL wprowadził pakiety, które są w stanie zapewnić Ci kompatybilność pomiędzy starszymi a nowszymi sprzętami! Znajdziesz je właśnie w naszym sklepie!

Aktywne filtry

Dostępność: 4 tygodnie
Producent: Stalgast
Kod produktu: 651202

Zestaw prysznica Stalgast 651202

Cena podstawowa 393,60 zł Cena 330,23 zł
Netto 268,48 zł bez VAT
  • -16,1%
Pokazano 1-12 z 233 pozycji