Aktywne filtry

Cena

  • 47,00 zł - 16 942,00 zł

    -

Filtr producentów

Moc (kW)

Napięcie (V)

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość (mm)

Waga (kg)

Wymiary (mm)

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

AKCESORIA DO PIECÓW

Niezbędne akcesoria do zastosowania w piecach gastronomicznych

Akcesoria do pieców gastronomicznych w naszej ofercie:

  • Akcesoria do utrzymania czystości pieców
  • Elementy montażowe do pieców gastronomicznych
  • Pamięci USB, podłączenie do internetu LAN i WiFi
  • Akcesoria, zapewniające kompatybilność pomiędzy sprzętami RATIONAL

Jeśli szukasz wyposażenia dodatkowego do swojego pieca, z pewnością tutaj je znajdziesz. Z oferowanymi przez nas sprzętami nie sprawi Ci trudności czyszczenie pieca, montaż dodatkowego wyposażenia i łączenie pieców, komunikacja sprzętu z internetem czy wreszcie zapewnienie kompatybilności nowszych i starszych urządzeń.

Akcesoria do mycia pieców gastronomicznych

Utrzymanie pieca w czystości jest równie ważne, jak jego zdolność do przygotowywania potraw. Producenci urządzeń gastronomicznych przygotowali ofertę sprzętów, dzięki którym czyszczenie pieca jest znacznie uproszczone. W naszym sklepie znajdziesz automatyczne systemy myjące do pieców, spryskiwacze i prysznice do mycia komory pieca, jak również specjalne szczotki do czyszczenia.

Elementy montażowe do pieców

Ograniczona przestrzeń w kuchni restauracji wymaga myślenia, jak można ją najlepiej zagospodarować. Znajdziesz u nas adaptery i zestawy do połączenia oraz piętrowania pieców. Posiadamy w ofercie też mocowania urządzeń do podłogi oraz uchwyty ścienne. Jeśli szukasz zestawów do pieców: podłączeniowego, podgrzewającego, pompy cateringowej, do zintegrowanego odprowadzania tłuszczu, szyn do stosowania blach piekarniczych, również znajdziesz je w naszym sklepie. Możemy też zaoferować Ci zabezpieczenia: przeciwwypływowe lub przeciwwypływowe z tłumieniem hałasu.

Komunikacja z internetem w piecach gastronomicznych

W obecnych czasach wielu kucharzy nie może sobie wyobrazić pracy, w której nie może się skomunikować ze swoim piecem za pomocą najnowszych technologii. Wiele z urządzeń posiada tę możliwość. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz między innymi pamięć USB do zapisu programów przyrządzania potraw oraz danych HACCP. Jeśli chcesz wyposażyć swój piec w podłączenie do internetu, istnieją tu dwie możliwości. Jedną z nich jest podłączenie LAN, drugą zaś WiFi.

Pakiety gwarantujące kompatybilność iCombi firmy RATIONAL

Firma RATIONAL istnieje nie od dzisiaj, więc na rynku funkcjonuje wiele jej produktów. Część ma już wiele lat, co świadczy o jakości marki. Co jednak, jeżeli potrzebne są nam nowe akcesoria do wciąż aktywnego sprzętu? Na szczęście firma myśli i o tym. RATIONAL wprowadził pakiety, które są w stanie zapewnić Ci kompatybilność pomiędzy starszymi a nowszymi sprzętami. Należą do nich:

  • Pakiety gwarantujące kompatybilność z wózkami transportowymi
  • Pakiety gwarantujące kompatybilność ze stelażami ruchomymi
  • Pakiety gwarantujące kompatybilność ze stelażami na talerze

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 187 pozycji