Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

AKCESORIA DO PIECÓW

Zestaw do czyszczenia pieca

Utrzymanie pieca w czystości jest równie ważne, jak jego zdolność do przygotowywania potraw. Aby ułatwić to zadanie, producenci urządzeń gastronomicznych przygotowali ofertę sprzętów, dzięki którym czyszczenie pieca stanie się szybkie i bezproblemowe. Mowa o specjalistycznych akcesoriach, które znajdziesz w naszym sklepie. Co się do nich zalicza? Będą to m.in. automatyczne systemy myjące, spryskiwacze i prysznice do mycia komory pieca, jak również specjalne szczotki do czyszczenia.

Proponujemy nie tylko akcesoria do czyszczenia, ale również wyposażenie dodatkowe do Twoich urządzeń gastronomicznych. Z oferowanymi przez nas sprzętami nie sprawi Ci trudności montaż elementów dodatkowych, komunikacja sprzętu z internetem czy wreszcie zapewnienie kompatybilności nowszych i starszych urządzeń.

Elementy montażowe do pieców

Ograniczona przestrzeń w kuchni restauracyjnej wymaga sprawdzonych rozwiązań, które pozwolą ją optymalnie zagospodarować. W tym celu możesz wykorzystać adaptery i zestawy do połączenia oraz piętrowania pieców. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo miejsca.

W naszej ofercie znajdziesz również zestawy do mocowania urządzeń do podłogi oraz uchwyty ścienne. Jeśli szukasz zestawów do pieców: podłączeniowego, podgrzewającego, pompy cateringowej, do zintegrowanego odprowadzania tłuszczu, szyn do stosowania blach piekarniczych, również znajdziesz je w naszym sklepie. Możemy też zaoferować Ci zabezpieczenia: przeciwwypływowe lub przeciwwypływowe z tłumieniem hałasu.

Komunikacja z internetem w piecach gastronomicznych

W obecnych czasach wielu kucharzy nie może sobie wyobrazić pracy, w której nie może się skomunikować ze swoim piecem za pomocą najnowszych technologii. Nowoczesne urządzenia oczywiście posiadają taką możliwość. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też oferujemy im również akcesoria do tego rodzaju sprzętów. Będzie to przede wszystkim pamięć USB do zapisu programów przyrządzania potraw oraz danych HACCP. Jeśli chcesz wyposażyć swój piec w podłączenie do internetu, istnieją tu dwie drogi. Jedną z nich jest podłączenie LAN, drugą zaś WiFi.

Pakiety gwarantujące kompatybilność iCombi firmy RATIONAL

Firma RATIONAL istnieje nie od dzisiaj, więc na rynku funkcjonuje wiele jej produktów, które użytkowane mogą być już od kilku, a nawet kilkunastu lat. Co jednak, jeżeli potrzebne są nam nowe akcesoria do wciąż aktywnego sprzętu? Na szczęście firma myśli i o tym. RATIONAL wprowadził pakiety, które są w stanie zapewnić Ci kompatybilność pomiędzy starszymi a nowszymi sprzętami! Znajdziesz je właśnie w naszym sklepie!

Niezbędne akcesoria do pieca - Twoje narzędzie sukcesu!

Stawiasz na jakość i dokładność w każdym aspekcie swojej działalności? Dlatego właśnie kluczowe jest wyposażenie się w odpowiednie akcesoria do pieców, które umożliwią Ci osiągnięcie perfekcji w codziennej pracy. Wyobraź sobie sytuację, w której dzięki specjalistycznym narzędziom, każdy etap pieczenia przebiega bez zakłóceń, a Twój piec działa z wydajnością, o jakiej zawsze marzyłeś.

Z nami ta wizja staje się rzeczywistością. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór akcesoriów do pieców gastronomicznych, które zostały zaprojektowane z myślą o Twoich specyficznych potrzebach. Od precyzyjnych narzędzi, które upraszczają proces pieczenia, po wysokiej jakości oprzyrządowanie do pieców gastronomicznych, które gwarantuje długowieczność i bezproblemowe działanie Twojego sprzętu. Bo przecież każdy detal ma znaczenie!

Akcesoria do czyszczenia pieca: czystość = profesjonalizm!

Czysty piec to nie tylko gwarancja zdrowych i bezpiecznych wypieków, ale też odzwierciedlenie Twojego profesjonalizmu. W gastronomii dbałość o detale to klucz do sukcesu, a czystość sprzętu jest jednym z najważniejszych aspektów tej dbałości. Dlatego tak ważne jest, byś miał pod ręką odpowiedni zestaw do czyszczenia pieca, który pozwoli Ci utrzymać sprzęt w nienagannej kondycji.

Nie jest to jedynie kwestia estetyki. Regularne czyszczenie i konserwacja pieca zapewniają jego dłuższą żywotność i sprawność, co w dłuższej perspektywie przekłada się na oszczędności. Dzięki naszym akcesoriom do czyszczenia możesz być pewien, że Twój piec będzie służył Ci przez wiele lat, zachowując przy tym swoje pierwotne właściwości.

Akcesoria do pieców w gastronomii - jakość, na której możesz polegać!

W świecie gastronomii każdy detal ma znaczenie. Od składników używanych w kuchni, po sprzęt i akcesoria, które wspomagają codzienną pracę. Jeśli zastanawiasz się, jak podnieść standard swojego miejsca, odpowiedź jest prosta: akcesoria do pieców w gastronomii. To właśnie one decydują o efektywności, precyzji i komforcie pracy z piecem, niezależnie od tego, czy pieczesz tradycyjne chleby, czy nowoczesne wypieki.

Nie jest tajemnicą, że jakość sprzętu przekłada się na jakość oferowanych dań i wypieków. Dlatego warto inwestować w akcesoria, które gwarantują niezawodność. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by Twój piec działał bez zarzutu. Od prostych narzędzi, które ułatwią codzienną pracę, po specjalistyczne dodatki, które pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo w pieczeniu.

Bezpieczny montaż pieców gastronomicznych z profesjonalnym wyposażeniem!

Montaż pieca to kluczowy moment w procesie uruchamiania gastronomicznego biznesu. Choć może wydawać się skomplikowany, z odpowiednimi narzędziami staje się znacznie prostszy. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w specjalistyczne akcesoria montażowe do pieców, które zapewnią nie tylko skuteczność, ale także bezpieczeństwo całego procesu.

Nie pozwól, by montaż pieca był dla Ciebie wyzwaniem. Dostępne u nas akcesoria do pieców zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie ułatwić Ci pracę i zagwarantować, że piec będzie działał sprawnie od pierwszej chwili. Pamiętaj, że właściwy montaż pieców gastronomicznych to inwestycja w bezproblemowe funkcjonowanie Twojego sprzętu przez wiele lat. Dzięki naszym produktom możesz być pewny, że montaż przebiegnie sprawnie, a Ty będziesz mógł skupić się na tym, co robisz najlepiej - dostarczaniu swoim klientom wyjątkowych smaków i wrażeń!

Dostępność: 48h
Producent: Stalgast
Kod produktu: 651202

Zestaw prysznica Stalgast 651202

Cena podstawowa 393,60 zł Cena 330,23 zł
Netto 268,48 zł bez VAT
  • -16,1%
Pokazano 1-12 z 219 pozycji

Właściwa obsługa pieców piekarniczych wymaga użycia odpowiednich akcesoriów, które ułatwią pieczenie i utrzymanie pieca w czystości. Można je podzielić na kilka kategorii. Pierwszą i najważniejszą są zestawy do czyszczenia urządzenia, w których skład mogą wchodzić automatyczne systemy myjące, spryskiwacze, czy prysznice do mycia komory pieca. Bardzo ważne są także różnego rodzaju elementy montażowe, tj. adaptery oraz zestawy do połączenia czy piętrowania pieców. Biorąc pod uwagę znaczący rozwój technologiczny w ostatnich latach, nie mogliśmy także zapomnieć o pamięci USB do zapisywania programów do przyrządzania potraw, która pozwoli na komunikację kucharza z urządzeniem w prosty i szybki sposób - ta również jest dostępna w naszej ofercie.

Większość akcesoriów do pieców piekarniczych nie jest kompatybilna z różnymi modelami, tylko są dedykowane konkretnym egzemplarzom. Niemniej jednak zawsze warto sprawdzić specyfikację produktu i zalecenia producenta, aby upewnić się, że dane akcesorium pasuje do konkretnego pieca.

Czyszczenie pieca piekarniczego jest istotne dla zachowania higieny i zapewnienia jego długotrwałej wydajności. Zawsze rozpoczynaj czyszczenie urządzenia, gdy jest ono wyłączone i zupełnie zimne. Unikniesz w ten sposób ryzyka oparzeń. Następnie zdejmij ruszty i blachy i usuń leżące luzem resztki pokarmu lub okruszki. Możesz użyć do tego miękkiej szczotki lub szufelki do pieca. Do czyszczenia wewnętrznej części pieca wykorzystaj delikatny środek przeznaczony do mycia pieca piekarniczego. Unikaj agresywnych środków, które mogą uszkodzić powierzchnię. Nie zapomnij również o czyszczeniu zewnętrznej części pieca.