Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

CZARNE DESKI DO KROJENIA

Deska czarna do krojenia jest elementem, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Powinna mieć powierzchnię, która nie zarysuje się, nie będzie chłonąć wody ani żadnych zapachów z przygotowywanych na niej potraw, a bakterie nie będą przenikać do tworzywa. Czarna deska do krojenia poza oczywistą funkcją jaką pełni, może być też stylowym i eleganckim dopełnieniem nowoczesnej kuchni. Ponadczasowa czerń i świetny design będzie gustownym elementem każdej kuchni.

Czarna deska do krojenia a standard GN

Praktycznie każda nasza deska do krojenia czarna posiada standard GN. Jest to skrót od pojęcia "Gastro Norm" stosowany przez producentów sprzętu gastronomicznego do ujednolicenia oznaczania wielkości naczyń i przyrządów kuchennych. Standaryzacja naczyń i urządzeń znacznie ułatwia pracę pracownikom branży gastronomicznej. Ponadto standard GN oznacza, że materiał z jakiego wykonane są czarne deski jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, łatwy w czyszczeniu oraz nie wpływa w żaden sposób na smak potraw. Naczynia oznaczone standardem GN są wielozadaniowe i używane są w profesjonalnych kuchniach jak również w warunkach domowych. 

Które czarne deski wybrać - uniwersalne, barowe, z uchwytem?

Uniwersalna czarna drewniana deska do krojenia sprawdzi się doskonale w każdej kuchni. Bardzo dobrze współpracuje z nożem i może pełnić funkcję podkładki pod gorące naczynie, ale należy pamiętać o jej dokładnym czyszczeniu. Nie nadaje się do mycia w zmywarce gdyż drewno szybko wchłonie wodę. Jeśli szukamy wielofunkcyjnego produktu do restauracji i baru warto pomyśleć o barowej desce, będącej w 100% produktem dedykowanym do tego typu miejsc. Jeśli zależy nam aby produkt sprawdził się również jako podkładka pod desery, owoce, kanapki czy wędliny i sery doskonałym wyborem będzie deska do krojenia szklana czarna. Deski tego typu są bardziej odporne na zarysowania i mogą pełnić funkcję dekoracyjną podczas przyjęć i uroczystości. Deska szklana czarna ma też gładką i twardą powierzchnię. Jest również dość ciężka. Deski z uchwytem są łatwe w użytkowaniu i bardzo praktyczne. Często wybierane są przez profesjonalnych kucharzy, ale znacznie ułatwią też pracę w domu.

Przy wyborze odpowiedniego produktu powinniśmy się przede wszystkim kierować naszymi upodobaniami i wygodą. Nasze akcesoria sprawdzą się doskonale w każdej kuchni. Są dopełnieniem profesjonalnej gastronomii, ale też ułatwieniem i komfortem każdej pani czy pana domu. Warto szerzej zapoznać się z ofertą i wybrać dla siebie produkt idealny do naszej kuchni.

Dostępność: 4 tygodnie
Producent: Hendi
Kod produktu: 826171

Deska GN1/2-12 czarna Hendi 826171

Cena podstawowa 49,20 zł Cena 44,72 zł
Netto 36,36 zł bez VAT
  • -9,1%
Pokazano 1-9 z 9 pozycji