Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

HIGIENA

Higiena w gastronomii

Niezbędne w Twoim lokalu gastronomicznym artykuły do utrzymania higieny:

  • Dozowniki mydła, suszarki do rąk
  • Worki na śmieci i kosze na odpadki
  • Papiery, ręczniki i pojemniki oraz profesjonalne odświeżacze powietrza
  • Odzież gastronomiczna
  • Lampy owadobójcze

Możemy Ci zaoferować szeroką gamę produktów, dzięki którym utrzymasz wysoki stopień higieny w swoim lokalu gastronomicznym - niezależnie, czy będzie to firma cateringowa, restauracja, lokal fast-food czy pub. W razie takiej potrzeby pomożemy Ci również dobrać najlepsze produkty do unikalnej specyfiki Twojego biznesu. Zapraszamy do zapoznania się z kategorią Higiena w naszym sklepie internetowym.

Dozowniki mydła i suszarki do rąk

Dozowniki dzielimy na dostarczające mydło oraz inne płyny, takie jak krem do rąk, żel lub płyn dezynfekcyjny. W sprzedaży posiadamy też dozowniki pasty do mycia rąk. Możesz wybrać dozownik do mydła podający je w formie płynnej lub jako delikatną pianę. Dozowniki płynu dezynfekcyjnego zazwyczaj podają go w formie sprayu.

Suszarki do rąk to z jednej strony tradycyjne urządzenia z nawiewem, w przypadku których ręce umieszczane są pod sprzętem, ale także sprzęty nowoczesne w postaci suszarek kieszeniowych. Suszarki mogą być uruchamiane za pomocą przycisku lub posiadać sensor, który automatycznie uruchamia dyszę z ciepłym powietrzem.

Worki na śmieci i kosze na odpadki pomogą Ci zachować czystość

Worki na śmieci są oferowane w wielu różnych kolorach. Dzięki takiemu podziałowi łatwo jest rozdzielać różnego rodzaju odpady według kryteriów segregacji. W naszej ofercie znajdziesz worki żółte, zielone, niebieskie, czerwone, czarne, białe i bezbarwne. Worki na śmieci mogą być oferowane jako rolki lub w formie składanych pakietów. Producenci worków na śmieci oferują też akcesoria zapachowe. Są one całkowicie pozbawione typowego dla worków foliowych zapachu, wydzielają też delikatną i przyjemną woń owocowo-kwiatową.

Kosze na odpadki mogą dawać Ci możliwość segregacji śmieci. W naszym sklepie znajdziesz kosze jedno, dwu, jak i trzykomorowe. Do dużych koszy na odpady znajdują zastosowanie pojemniki jezdne. Regulowane kosze podblatowe można zamontować pod stołem kuchennym. Posiadamy w ofercie pojemniki na popiół oraz stalowe kosze samogaszące.

Higiena to też papiery, ręczniki i profesjonalne odświeżacze powietrza

Papier toaletowy jest dostępny w dwóch formach - w rolkach oraz składanych listkach. W ofercie posiadamy zarówno wersje ekonomiczne papieru toaletowego, jak i papier premium o dużo lepszej jakości. Ręczniki papierowe występują zarówno w rolach, jak też jako ręczniki pojedyncze w wersji składanej. Papierowy ręcznik jest delikatny i miękki, dzięki czemu nie rysuje szkła, można więc nim wycierać między innymi lustra i okna. Jednorazowe ręczniki papierowe świetnie sprawdzają się jako pochłaniacz tłuszczu. W ofercie producentów pojemników znajdują się zarówno sprzęty na ręczniki składane, jak i na ręczniki w rolach. Dzięki pojemnikom ręczniki można przechowywać w bezpieczny, zorganizowany sposób. Pojemniki takie występują w wersji bezdotykowej oraz tradycyjnej. Dzięki wbudowanemu czujnikowi zbliżeniowemu bezdotykowy podajnik automatycznie wysuwa papierowy ręcznik. Pojemniki na papier toaletowy również występują w dwóch formach, dostosowanych do podawania dwóch dostępnych na rynku rodzajów papieru - w rolkach lub w listkach.

Odświeżacze hotelowe świetnie sprawdzają się wtedy, gdy trzeba szybko odświeżyć pokoje hotelowe, sale konferencyjne, centra sportowe czy też hole wejściowe. Rozpyla się je ręcznie, więc można korzystać z nich w dowolnym miejscu oraz wykonać tak dużą ilość rozpyleń, jak będzie to potrzebne. Ich zapach jest bardzo trwały. Po jednym rozpyleniu utrzymuje się przez całą dobę. Odświeżacze występują w przyjemnych, niepowtarzalnych zapachach, między innymi paczuli czy bawełny. Profesjonalne odświeżacze powietrza występują w wersji elektronicznej oraz z otwartą konstrukcją dozownika. W naszej ofercie znajduje się szeroka oferta wkładów do odświeżaczy o zapachach owocowych, kwiatowych, egzotycznych i orientalnych.

Odzież gastronomiczna

Stosowana w kuchni odzież pozwala zachować higienę, a co za tym idzie – pokazuje klientom Twój lokal z najlepszej strony. Klienci wiedzą, że kucharz i kelnerzy w czystych i profesjonalnych ubraniach są osobami, które swoją pracę traktują poważnie. Warto więc wyposażyć swoich pracowników w tradycyjnie powiązaną z branżą gastronomiczną odzież. Zapaski kelnerskie oferowane są w różnych kolorach i rozmiarach. Mogą być białe, zielone lub niebieskie, najczęściej można jednak je spotkać w kolorze czarnym lub bordo. Prace w kuchni nie mogą się obyć bez profesjonalnych fartuchów. Są one wykonane z materiałów wodoodpornych lub zwykłej tkaniny. Bluzy kucharskie charakteryzują się dwoma rzędami guzików, co od razu nadaje kucharzowi poważnego, godnego zaufania wyglądu. Odzież ta występuje w wersji czarnej i białej. W naszej ofercie znajdują się czarne spodnie kucharskie. Czapki kucharzy używane są z przyczyn higienicznych i mogą występować zarówno w wersjach jedno, jak i wielokrotnego użytku. Kucharskie nakrycia głowy dzielimy na te z daszkiem oraz tradycyjnie wysokie czapki kucharskie ze sztywnym pierścieniem wokół głowy.

Lampy owadobójcze

Lampy owadobójcze stosują dwie podstawowe metody usuwania tych niechcianych gości z przestrzeni Twojej firmy. Jedna to pułapka wyposażona w siatkę rażącą o wysokim napięciu, druga zaś to taśma klejąca do łapania owadów. W pierwszym przypadku praca urządzenia polega na owadobójczym działaniu wysokiego napięcia. Owady są niszczone elektrycznie, bez użycia chemii. W drugim z tych przypadków owady są przyciągane przez światło UV i przyklejają się do umieszczonej przed źródłem światła folii pokrytej klejem.

Pokazano 1-12 z 1240 pozycji