Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

AKCESORIA ŁAZIENKOWE

Lustra, poręcze, przewijaki i wiele innych akcesoriów do łazienek

Akcesoria łazienkowe z naszej oferty:

  • Uchwyty na ręczniki, szklanki, papiery oraz mydelniczki
  • Zróżnicowana oferta luster do łazienek
  • Krzesła, uchwyty i przewijaki łazienkowe
  • Tabliczki do oznakowania łazienek

Łazienka w Twoim lokalu wymaga nie tylko podstawowych sprzętów, ale i dodatkowych akcesoriów. Często to właśnie one budują klimat pomieszczenia. Właściwe umieszczenie papieru toaletowego, możliwość poprawy makijażu dzięki ściennemu lustru, przewinięcie dziecka w komfortowych warunkach czy szybka identyfikacja pomieszczenia, w którym znajduje się toaleta – te wszystkie pozornie mało istotne elementy budują renomę Twojego lokalu. Wszystkie te akcesoria bez trudu znajdziesz w tej kategorii.

Mydelniczki i uchwyty na ręczniki, szklanki, papiery

Znajdziesz u nas naprawdę duży wybór drążków na ręczniki. Sprzęty pojedyncze, podwójne, potrójne… aż po siedem miejsc do wieszania. Wyposażone w haczyki albo zawieszki, wieszaki ruchome albo nieruchomo zamontowane do ściany. Możesz u nas dostać nawet uchwyty na ręczniki w roli, nie wspominając już nawet o uchwytach na papier toaletowy – to oczywiste, że mamy wiele rodzajów takich akcesoriów. Mydelniczki, uchwyty na szklanki, butelki… je również bez problemu znajdziesz w naszej ofercie.

Lustra łazienkowe do hoteli

W naszej ofercie znajdują się lustra i lusterka ścienne. Trzeba to sobie uczciwie powiedzieć – nie każdy zabiera ze sobą lusterko do restauracji albo hotelu. Nie każdy też umie albo chce wykorzystać smartfon jako lusterko, jeśli brak jest lustra w pomieszczeniu. Dlatego warto zapoznać się z naszą ofertą luster… i wyposażyć w nie swoje pomieszczenia. Akcesoria te mogą posiadać fazowane brzegi, wiele innych modeli umieszczono z kolei w ramie. Posiadamy lustra i lusterka w ozdobnych ramkach oraz te w ramach metalowych oraz chromowanych. Oferujemy też lustra ścienne powiększające i uchylne.

Krzesła, uchwyty oraz przewijaki do łazienek

Nie każdy z Twoich klientów może bez problemów skorzystać ze wszystkich dostępnych w łazience sprzętów. Niektóre niepełnosprawności sprawiają, że użytkowanie toalety, wanny albo prysznica może być znacznie utrudnione, a czasami nawet niemożliwe. Istnieją jednak krzesła nawannowe oraz prysznicowe, dzięki którym będzie to możliwe. Podobnie jest w przypadku łazienkowych uchwytów wannowych i prysznicowych oraz poręczy: kątowych, prostych, łukowych, uchylnych, podłogowo-ściennych i ich wielu innych odmian. Dla młodych mam szczególnie ważne będą przewijaki dla niemowląt. Wyposażenie łazienki w ścienne, składane stanowisko do przewijania dzieci z pewnością sprawi, że taka mama poleci innym Twój lokal.

Piktogramy łazienkowe

Jeśli kiedykolwiek stałeś w korytarzu pełnym drzwi i zastanawiałeś się, które z nich prowadzą do ubikacji – wiesz, że właściwe oznakowanie pomieszczeń jest bardzo ważne. Właśnie w tym celu powstały tabliczki do umieszczania na drzwiach łazienek. Które z nich znajdziesz w naszej ofercie? Oczywiście będą to podstawowe naklejki – wc, toaleta damska, toaleta męska. Kupisz u nas też znak z informacją o toalecie dla niepełnosprawnych oraz oznakowanie pomieszczenia dla matki z dzieckiem. Możesz też wybrać piktogram ze spersonalizowanym znakiem lub napisem.

Pokazano 1-12 z 80 pozycji