Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI GN 1/9

Szukasz idealnego rozwiązania do przechowywania żywności? Pozwól, że przedstawimy Ci naszą szeroką gamę pojemników - produktów, które spełnią Twoje oczekiwania na każdym kroku. Zacznijmy od najważniejszej zalety - nasze GN'y 1/9 są wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak poliwęglan, polipropylen, stal nierdzewna oraz grilamid, które są nie tylko bezpieczne dla żywności, ale także wytrzymałe i trwałe.

Każdy pojemnik GN 1/9 z naszego sklepu jest zaprojektowany tak, aby spełniać najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa żywności. Materiały, z których są wykonane, nie reagują z żywnością, minimalizując potencjalnie niebezpieczne reakcje chemiczne lub kwasowe. Dodatkowo, nasze pojemniki są nietłukące, co sprawia, że są trwałe i odporne na uszkodzenia w trudnych warunkach kuchennych.

Nie tylko są one bezpieczne i trwałe, ale także wygodne w użyciu. Wtopione podziałki standardowe (amerykańskie) i metryczne ułatwiają zarządzanie zawartością, a gładka powierzchnia wewnętrzna zapobiega przywieraniu żywności, co ułatwia czyszczenie i zwiększa uzysk. Dodatkowo, niektóre z naszych towarów posiadają również szorstkie dno, które jest odporne na zadrapania, co zapewnia dłuższą żywotność produktu.

Oferowane przez nas modele są również niezwykle wszechstronne i mogą być używane w różnorodnych zastosowaniach kuchennych. Wiele z nich można stosować w szerokim zakresie temperatur, od -40 °C do +300 °C, co sprawia, że są idealne do użycia w piecach konwekcyjno-parowych czy też w witrynach i ladach chłodniczych. Wiele produktów jest również bezpieczne do stosowania w kuchenkach mikrofalowych, bemarach, podgrzewaczach i lodówkach, co czyni je wyjątkowo wszechstronnymi w kuchni.

Chcielibyśmy zwrócić uwagę również na naszą szeroką gamę kolorów, w których dostępne są nasze pojemniki. Czarny, przezroczysty oraz stal nierdzewna - masz możliwość wyboru, który kolor najlepiej pasuje do Twojego wystroju kuchennego czy stylu pracy. Jeśli szukasz produktów o oznaczeniu GN 1/9 z dodatkowymi funkcjami, mamy dla Ciebie wiele wariantów do wyboru - sprawdź je i wybierz model, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania!

Pokazano 1-12 z 38 pozycji