Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

TACE DREWNIANE

Drewniana taca — podawaj dania i napoje w estetyczny oraz elegancki sposób

Drewniana taca to doskonały sposób na spełnianie życzeń klienta. Jest potrzebna wszędzie tam, gdzie należy w sposób elegancki i estetyczny podawać dania czy napoje. Dlatego kluczowe są w tym przypadku jej wymiary, kształt, waga oraz wygląd. Nasze tace drewniane cechują się przede wszystkim lekkością, odpowiednim rozmiarem i estetycznym wyglądem, a także wieloma innymi zaletami. Już teraz możesz sam się o tym przekonać, sprawdzając tę wyjątkową ofertę.

Tace drewniane — niezastąpione akcesorium każdego dobrego kelnera

Tace są niezbędne w każdej restauracji. Dzięki nim kelner ma możliwość dostarczenia większej ilości dań w stabilny oraz bezpieczny sposób. Co wyróżnia nasze tace na tle innych? Przede wszystkim są bardzo lekkie, dzięki czemu kelner może w łatwiejszy sposób się nią posługiwać, a także zabrać ze sobą do klientów większą ilość posiłków lub napojów. 

Wszystkie nasze tace drewniane są antypoślizgowe, co oznacza minimalne ryzyko upadku z niej dania. Odpowiednio zabezpieczone produkty nie będą również przemieszczać się po tacy w trakcie chodzenia. To bardzo ułatwi pracę każdemu nawet początkującemu kelnerowi.

Każda z drewnianych tac jest odporna na wstrząsy oraz złamania. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że są trwałe i długo będą zachowywały swój estetyczny wygląd. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, stąd ich duża wytrzymałość. Dzięki temu tęż każdą z tac można myć w zmywarce.

Drewniana taca okrągła czy prostokątna? Zdecyduj sam, jaka będzie najlepsza do Twojej restauracji

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz różne rodzaje tych produktów. Taca drewniana okrągła, taca drewniana prostokątna czy taca drewniana z uchwytami? Sam wybierz, które z nich będą najlepsze do Twojej restauracji czy kawiarni. 

Pamiętaj, że każdy, nawet najmniejszy detal tworzy wizerunek Twojego lokalu. Dlatego powinieneś wybrać nasze produkty. Uważamy, że da Ci to dużą szansę na to, iż Twój lokal będzie kojarzony wyłącznie z dużym poczuciem estetyki oraz wysoką jakością obsługi. 

Pokazano 1-12 z 23 pozycji