Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 1 424,00 zł - 19 780,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

OKAPY CENTRALNE

Czy to możliwe, żeby posiadać kuchnię w postaci wyspy i nie iść na kompromisy przy wyborze okapu? Oczywiście! Wyspa kuchenna to idealne rozwiązanie dla tych, którzy posiadają duże pomieszczenie i nie chcą cały czas pracować wpatrzeni w ścianę. Daje ona możliwość dostępu z każdej strony, co w niektórych przypadkach może znacznie ułatwić pracę kucharzy. Przyzwyczailiśmy się jednak, że w wielu przypadkach ustawienie zabudowy kuchennej wygląda dość standardowo. Jest ona dosunięta do ściany i jedynie czasem ustawia się ją w literę “L”. Kuchnia z wyspą to doskonałe rozwiązanie, wymagany jest jednak odpowiedni zestaw mebli oraz profesjonalny okap centralny.

Okap centralny gastronomiczny standardowo wykonany jest ze stali nierdzewnej, co zapewnia mu trwałość i odporność nie tylko na działanie wody i pary wodnej. Sprzęt taki bez trudu znosi również działanie wysokiej temperatury, wielu kwasów i zasad. Urządzenie jest zawieszane poprzez mocowanie do sufitu, zatem producenci już w standardzie wyposażają je w elementy do mocowania zawiesi.

Oferowane przez nas modele idealnie sprawdzą się w każdym lokalu o industrialnym wyposażeniu wnętrz kuchennych albo przynajmniej zbliżonym do tego stylu pod względem wyglądu. Obecna praktyka i wzornictwo coraz częściej nawiązują do takiego klimatu, jest to zatem bardzo uniwersalne rozwiązanie. Dlatego jeśli myślisz o takiej aranżacji swojego lokalu lub już został on zaprojektowany w ten sposób, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń. Wystarczy wybrać odpowiedni okap gastronomiczny centralny i kupić go w GastroNet24.pl. Gdybyś jednak chciał skonsultować się z nami i zadać pytania o interesujące Cię urządzenia, nasi konsultanci czekają na Twoje pytania. Zapraszamy do zakupów lub do kontaktu!

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 1212 pozycji