Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 0,00 zł - 4 079,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

REGAŁY SKRĘCANE

Regały skręcane – do magazynów i kuchni

Przechowywanie produktów spożywczych musi odbywać się w odpowiednich warunkach, dzięki którym będą one właściwie chronione przed wpływem czynników zewnętrznych. Świetnie nadają się do tego regały skręcane, które jednak powinny zostać wykonane z dobrze dobranych materiałów.

Kryteria te spełniają konstrukcje dostępne w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy bardzo szeroki wybór, dlatego na pewno znajdziesz u nas coś dla swojej firmy.

Regały magazynowe skręcane – co wybrać?

Pod uwagę warto wziąć przede wszystkim materiały, z których powstały tego typu meble. W sklepie proponujemy między innymi regały metalowe skręcane na śruby. Wyróżniają się one nie tylko wysoką wytrzymałością mechaniczną, ale też odpornością na wpływ czynników zewnętrznych – także wilgoci. Nie musisz więc obawiać się niszczycielskiego wpływu rdzy.

Materiał wykonania to oczywiście nie wszystko. Dobrze jest sprawdzić również wymiary oraz to, jakim maksymalnym udźwigiem wyróżnia się regał magazynowy skręcany. Dzięki temu znacznie łatwiej można dopasować do niego rodzaj przechowywanych produktów.

Konstrukcja regałów skręcanych

Żeby umożliwić Ci swobodny dobór mebli do swojego magazynu bądź sklepu, przygotowaliśmy katalog składający się z konstrukcji zróżnicowanych pod względem sposobu wykonania półek. Mogą być one pełne bądź perforowane. Do tego dochodzą też regały z półkami gretingowymi.

Bez względu więc na to, jakie dokładnie towary zechcesz składować, oferowane przez na regały na pewno zdadzą egzamin. Zarówno pod względem przydatności i swobody obsługi, jak i wytrzymałości na uszkodzenia. Przekłada się to na długą żywotność, niezależnie od generowanego obciążenia.

Takie regały skręcane świetnie sprawdzą się więc w magazynach, kuchniach i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba przechowywania produktów spożywczych, znajdujących się w skrzyniach, pojemnikach czy też kontenerach. Sprawdź nasz katalog, zwróć uwagę na istotne parametry dostępnych konstrukcji, a następnie dokonaj optymalnego wyboru.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 172 pozycji