Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POCHŁANIACZE ZAPACHÓW

Chemia do eliminowania nieprzyjemnych zapachów

Usuwanie zapachów dzięki oferowanym przez nas środkom chemicznym:

  • Chemiczna eliminacja nie tylko zapachu, ale i jego źródła
  • Odświeżacze o wydłużonym czasie działania
  • Pochłanianie nieprzyjemnych zapachów w koszach
  • Do stosowania między innymi w pokojach, biurach, holach, toaletach, łazienkach i szatniach

Nieprzyjemne zapachy mogą stanowić duże wyzwanie dla Twojej firmy. Powiązane z nimi złe skojarzenia mogą zostać bowiem przeniesione na całą działalność. Na szczęście dzięki środkom chemicznym, służącym do usuwania zapachów, możesz z nimi skutecznie walczyć. Zapoznaj się z ofertą produktów z tej kategorii dostępną w naszym sklepie internetowym i wybierz dla swojej firmy odpowiedni środek chemiczny do usuwania zapachów.

Chemiczna eliminacja nieprzyjemnych zapachów

Przykre zapachy potrafią zepsuć nie tylko nastrój gości Twojego lokalu gastronomicznego. Jeśli klienci zdecydują się nie wracać lub nawet przekazać informację innym osobom, mogą skutecznie zaszkodzić Twojej firmie. Skuteczna eliminacja nieprzyjemnych zapachów wraz z ich źródłem leży więc w Twoim interesie. Pomóc mogą Ci w tym preparaty, przeznaczone do neutralizowania zapachów. Skutecznie usuwają one nieprzyjemne zapachy pochodzenia organicznego oraz ich źródła. Co więcej, regularnie stosowanie preparatu zapobiega również powstawaniu zapachów. Można je stosować zarówno w domu, przy hodowli zwierząt, w sklepach, zakładach przemysłowych, rolniczych, mogą też być wykorzystywane przez profesjonalne firmy sprzątające. Najważniejsze jest tu jednak to, że środek chemiczny nie maskuje odorów własnym zapachem, ale skutecznie je likwiduje.

Odświeżacze i aromaty o wydłużonym czasie działania

Preparaty o dużej skuteczności i wydłużonym czasie działania pozwalają pokonywać nieprzyjemne zapachy wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości skutecznego usunięcia ich źródła. Przeznaczone są zarówno do takich pomieszczeń hotelowych jak pokoje, korytarze, hole, sale konferencyjne i palarnie, jak też do toalet, łazienek, szatni czy natrysków. Eliminują odory, pozostawiając po sobie przyjemny zapach. Wykazują też intensywne działanie w pomieszczeniach o dużym stopniu zawilgocenia.

Pochłanianie zapachów w koszach

Nie zawsze udaje się uniknąć pojawiania się nieprzyjemnych zapachów, dochodzących z koszy na śmieci. Może to mieć miejsce szczególnie w trakcie gorących miesięcy letnich. Nawet niewielkie odpadki organiczne potrafią wtedy szybko ulec zepsuciu i stać się źródłem nieprzyjemnego zapachu. Z pewnością w takich przypadkach pomogłoby regularne zmienianie worków na śmieci lub mycie koszy, ale… brakuje na to czasu. W takich przypadkach doskonale sprawdzi się pochłaniacz zapachów do koszy na śmieci. Skutecznie eliminuje on nieprzyjemne zapachy, które mogą pojawiać się w koszu na odpadki. Można mieć dzięki niemu pewność, że żadne niepożądane zapachy nie wydostaną się z pojemnika.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji