Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

REGAŁY

Regały magazynowe i piekarnicze

Zapoznaj się z ofertą regałów magazynowych z naszego sklepu internetowego:

  • Trwałe i bardzo łatwe w czyszczeniu
  • Systemy regałowe, w tym regały narożne
  • Specjalistyczne wolnostojące regały piekarnicze
  • Regały magazynowe z polipropylenu, chromowane lub aluminiowe

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy różnorodne warianty regałów magazynowych. Są to zarówno regały wykonane z aluminium, polipropylenu, jak i regały chromowane. Sprzedajemy regały magazynowe o różnych głębokościach i szerokościach. Cechują się one zatem zróżnicowanymi pojemnościami. Zapoznaj się z oferowaną w naszym sklepie gamą stosowanych w gastronomii regałów magazynowych.

Regały magazynowe i piekarnicze

Ze względu na przeznaczenie regałów można podzielić je na piekarnicze oraz magazynowe. Regał piekarniczy doskonale sprawdza się podczas prezentowania pieczywa klientom oraz jest w stanie zachować odpowiednie warunki do jego przechowywania. Daje się też łączyć w ciągi, co nie jest bez znaczenia, jeśli sklep lub piekarnia posiada w ofercie wiele różnych rodzajów pieczywa.

Regały magazynowe z kolei mogą być stosowane w magazynach, chłodniach, zmywalniach, sklepach, piekarniach, masarniach i innych zakładach przemysłu spożywczego. To, co wyróżnia je spośród wielu innych rozwiązań konkurencyjnych to nie tylko możliwość łączenia ich w ciągi, ale również budowania na ich bazie rozwiązań narożnych, dzięki czemu przestrzeń magazynowa staje się znacznie lepiej wykorzystana.

Regały – z czego je wykonano?

Podstawowymi materiałami, z których wykonano oferowane przez nas regały są aluminium, polipropylen, drewno bukowe lub materiał chromowany. Wolnostojące regały piekarnicze znajdują się na sali sprzedaży, cechują się więc przyjaznymi, przywodzącymi na myśl tradycję rozwiązaniami. Dlatego właśnie półki tych produktów wykonane są z drewna bukowego. W ich projekcie znajduje się też miejsce na inne materiały, jak chociażby stal nierdzewna, z której wykonuje się tacę na okruchy czy też osłona pieczywa, wykonana z tworzywa.

Regały magazynowe często wykonywane są z polipropylenu lub aluminium anodowanego, mogą być również chromowane.

Regały magazynowe - zastosowane w nich rozwiązania

Regały piekarnicze oraz magazynowe muszą posiadać wiele cech, by skutecznie spełniać swoje zadanie w Twojej firmie. Zaliczyć do nich można łatwość czyszczenia, trwałość, a ponadto dobrą tolerancję środowiska, panującego w przestrzeniach magazynowych lub na hali sprzedaży. To, co może odróżniać regały magazynowe, to ich różna głębokość. Głębsze regały pozwalają umieścić na nich więcej przedmiotów, płytsze z kolei zajmą mniej przestrzeni magazynowej lub miejsca w hali sprzedażowej.

Jaki regał magazynowy wybrać do mojej firmy?

Wybierając regał dla swojej firmy musisz przede wszystkim zwrócić uwagę na jego przeznaczenie oraz materiał, z którego został wykonany. Regały przeznaczone do pracy w magazynie mogą być chromowane, wykonane z aluminium lub też propylenu. Każde z tych rozwiązań będzie mieć swoje wady i zalety, które należy rozważyć przed wybraniem konkretnego rozwiązania.

Regał piekarniczy z kolei został stworzony do wypełniania zadania, jakim jest prezentowanie pieczywa oraz jego ochrona przed zbyt szybkim czerstwieniem. Dlatego w celu przechowywania pieczywa na sali sprzedaży warto skorzystać z tego specjalistycznego rozwiązania. W ofercie posiadamy również regały, które zostały stworzone do przechowywania wina oraz te, które są w stanie magazynować pojemniki GastroNorm.

Pokazano 1-12 z 341 pozycji