Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

ZASTAWA STOŁOWA

Zastawa stołowa do gastronomii

Zastawa stołowa w postaci sztućców oraz naczyń z porcelany i szkła:

  • Porcelana do gastronomii
  • Sztućce do gastronomii
  • Szkło gastronomiczne

Zastawa stołowa z naszej oferty to szeroka gama sztućców oraz wykonanych z porcelany lub szkła naczyń. Świetnie sprawdzi się ona nie tylko w firmie cateringowej, restauracji, lokalu fast-food, ale i w pubie. Jeśli będziesz miał problem z dokonaniem wyboru, pomożemy Ci dobrać najlepsze produkty do unikalnej specyfiki Twojego biznesu. Zapraszamy do zapoznania się z zastawą stołową, oferowaną przez nasz sklep internetowy.

Najpopularniejsze zastawy stołowe, czyli porcelana do gastronomii

Porcelana do gastronomii to wiele różnorodnych wzorów wykończenia i zdobienia - pozwoli Ci dobrać kształt i kolor naczyń do Twoich indywidualnych potrzeb. Wszystko to dzięki temu, że producenci mają dużo więcej możliwości nadawania wyglądowi porcelany unikalnych cech. Posiadamy w sprzedaży zarówno elegancką białą porcelanę, jak i naczynia w kolorze écru. To jednak nie wszystko, bowiem producenci naczyń są nam w stanie zaoferować też inne warianty kolorystyczne. Naczynia takie mogą posiadać nieregularną powierzchnię oraz różny kolor wewnętrzny i zewnętrzny. Mogą również różnić się strukturą, posiadając gładkie wnętrze, będąc jednocześnie matowe na zewnątrz. Porcelana do gastronomii pełni rolę eleganckiego dodatku wszędzie tam, gdzie korzystanie z przezroczystych naczyń szklanych nie tworzyłoby odpowiedniej oprawy wizualnej.

Jeśli w Twoim lokalu gastronomicznym klienci pijają kawę lub herbatę, sprawdzi się w nim zestaw spójnych akcesoriów. Filiżanki oraz dzbanki do kawy i na herbatę występują zarówno w wersji tradycyjnej i nowoczesnej - eleganckiej lub bardziej swobodnej. Pozwala to podkreślić jedyny w swoim rodzaju charakter Twojej kawiarni. Charakter, dzięki któremu klienci rozpoznają jej styl spośród innych lokali, które również podają gościom gorącą kawę. Dla klientów preferujących kubki również bez trudu dobierzesz naczynia dopasowane do charakteru Twojej firmy. Do podawania potraw możesz dobrać jeden z wielu oferowanych przez nas rodzajów talerzy niskich lub głębokich. Dopełnienie oferty naczyń porcelanowych stanowią miski i półmiski, bulionówki, salaterki czy brytfanny, a także dzbanki na mleko, do śmietanki lub sosów.

Sztućce restauracyjne jako niezbędny element zastawy stołowej

Sztućce do gastronomii są niezwykle starannie wykonane, a dzięki dopracowanej ergonomii są też wygodne w użytkowaniu. Dzięki wyborowi z szerokiej gamy kształtów i rodzajów istnieje możliwość dobrania idealnych sztućców do potrzeb Twojego lokalu gastronomicznego. Czasami znamy potrzeby swojego lokalu gastronomicznego tak dobrze, że zamiast kupowania gotowych kompletów sztućców, łatwiej jest nam samemu skomponować potrzebny zestaw. Ułatwia to naszą pracę szczególnie wtedy, gdy regularnie tracimy część sztućców. Możemy wtedy na bieżąco dokupować jedynie brakujące elementy wyposażenia. Składający się z elementów o spójnym designie zestaw sztućców pokazuje gościom, że w Twoim lokalu gastronomicznym nic nie dzieje się za sprawą przypadku.

Różnorodne style wykończenia widelców, noży, łyżek i łyżeczek pozwalają skomponować zestawy, które będą się doskonale prezentować z porcelanowymi naczyniami. W przypadku sztućców można bowiem również zdecydować się na zestawy o designie retro lub nowoczesnym, minimalistycznym bądź bogato zdobionym, technicznym albo o przyjemnych, obłych kształtach. Pozwala to zadbać o każdy szczegół wystroju Twojego lokalu gastronomicznego, a to zapewnia gościom wrażenie obcowania z miejscem, które posiada swój unikalny charakter i do którego warto wracać. Poza sztućcami do konsumpcji istnieje również znaczna ich ilość do przygotowania i serwowania potraw.

Zastawa stołowa ze szkła gastronomicznego

Szkło gastronomiczne świetnie sprawdza się jako naczynia do serwowania napojów alkoholowych. W naszej ofercie znaleźć można wiele naczyń do podawania piwa, wina, szampana oraz koktajli. Dostępne są też naczynia do serwowania cięższych alkoholi: wódki, ginu, koniaku, brandy czy likieru. Dopełnieniem tej oferty jest wiaderko do przechowywania wina lub szampana oraz różnorodne karafki. Dla tych, którzy od porcelany preferują szkło gastronomiczne, posiadamy szklane talerze oraz półmiski, szklanki i inne akcesoria stołowe. Będą wśród nich też solniczki i pieprzniczki, sosjerki, karafki na wodę lub przyprawy płynne oraz dzbanki na oliwę.

W serwowaniu potraw pomogą Ci salaterki, miski i miseczki oraz półmiski do ryb. Do podawania deserów lub lodów posłużyć może jeden z wielu dostępnych pucharków. Zastawa stołowa do kawy i herbaty to nie tylko porcelana, ale i oferta naczyń szklanych do serwowania tych napojów. Znaleźć w niej można filiżanki do espresso i cappuccino oraz szklanki do latte. Posiadamy też szklanki dla amatorów Irish coffee, czyli kawy po irlandzku. Ofertę tę uzupełniają kubki oraz szklanki do gorących napojów.

Pokazano 1-12 z 3555 pozycji