Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI GN EMALIOWANE

Pojemniki GN są niezwykle ważnym elementem wyposażenia punktów gastronomicznych. Są odporne na niskie oraz wysokie temperatury, więc wykorzystuje się je zarówno do przechowywania żywności w mroźni, jak i do wypiekania potraw w piecu. W asortymencie naszego sklepu Gastronet24 znajdziesz wiele rodzajów pojemników GN, m.in. te pokryte nieprzywierającą, emaliowaną powłoką. Dzięki swoim właściwościom ułatwiają bezbłędne upieczenie nawet tych potraw, które łatwo się przypalają — sprawdź poniżej ich wszystkie zalety! 

Pojemnik emaliowany — wpływa na szybsze przygotowanie potrawy i mniejsze zużycie prądu!

Pojemniki emaliowane sprawdzą się do przygotowania puszystego, miękkiego ciasta, kruchych ciasteczek, chrupiących bułek czy soczystego mięsa! Pieczenie w nich przebiega szybko, a gotowe dania są równomiernie zarumienione. A to za sprawą szybkiego nagrzewania się blaszek i ich dobrego przewodnictwa ciepła. Przekłada się to również na kolejną zaletę — zmniejszenie zużycia prądu i niższe rachunki. 

Ponadto emaliowane pojemniki po wyjęciu z pieca wolno stygną, dzięki czemu trzymane w nich potrawy na dłużej zatrzymują wysoką temperaturę. A w razie potrzeby danie można zamrozić w tym samym akcesorium, w którym było pieczone. Te wszystkie cechy wpływają na usprawnienie i przyspieszenie pracy na kuchni!

Emaliowane pojemniki na żywność — trwałe i wytrzymałe

Ogromną zaletą emaliowanych blaszek jest ich trwałość. Nawet przy codziennym użytkowaniu służą one przez długi czas! Tworzywa, z których zostały wykonane, charakteryzuje odporność na ścieranie, zarysowania czy korozję. 

Przejrzyj naszą ofertę i zadbaj o to, by za sprawą odpowiednich akcesoriów, pieczone w twoim lokalu dania zachwycały wyglądem i smakiem!

Pokazano 1-12 z 17 pozycji