Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

PAKOWARKI PRÓŻNIOWE LISTWOWE

Listwowe pakowarki próżniowe

Listwowe pakowarki próżniowe w ofercie naszego sklepu internetowego:

  • O przeznaczeniu na potrzeby średnich lub małych zakładów gastronomicznych
  • Pozwalają estetycznie i hermetycznie pakować produkty żywnościowe
  • Dzięki nim można przedłużyć przydatność żywności
  • Charakteryzujące się różnymi mocami pompy i szerokością listwy zgrzewającej

Oferta naszego sklepu internetowego składa się z wyselekcjonowanej gamy pakowarek listwowych. Dzięki niewielkim gabarytom świetnie sprawdzą się one przy próżniowym pakowaniu niewielkich ilości produktów jednocześnie. Te wysoce mobilne urządzenia znacząco pomogą Ci przedłużyć przydatność żywności. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas pakowarkami listwowymi.

Pakowarka listwowa – jakie są jej zastosowania?

Listwowa pakowarka próżniowa daje nam możliwość przedłużenia przydatności produktów spożywczych. Stąd jej popularność zarówno w mniejszych zakładach gastronomicznych, jak i w zastosowaniach domowych. Jak działają te urządzenia? Żywność umieszcza się w foliowym opakowaniu, z którego następnie odsysa się całe powietrze. Następnie poprzez utworzenie szczelnego zgrzewu powstaje szczelne opakowanie z zamkniętym produktem.

Proces odessania powietrza odbywa się dzięki wbudowanej w urządzenie pompie. Poza nią pakowarka listwowa wyposażona jest również w pokrytą teflonem listwę zgrzewającą. Dzięki takiemu hermetycznemu zamknięciu możemy sprawić, że produkt jest w stanie zachować swoją świeżość znacznie dłużej.

Rozwiązania stosowane w pakowarkach listwowych

Pakowarka listwowa jest urządzeniem o stosunkowo niewielkich rozmiarach, dzięki czemu jest łatwa w przenoszeniu, trzeba mieć jednak świadomość, że nie jest ona przeznaczona do dużych zakładów gastronomicznych. W przypadku takich urządzeń pakowany produkt nie znajduje się w środku sprzętu, ale poza nim, a w pakowarce umieszcza się jedynie jeden z końców folii.

Stąd właśnie jedna z nazw takich urządzeń – pakowarka bezkomorowa. Najprostsze modele pakowarek listwowych nie posiadają zbyt wielu dodatkowych funkcji i charakteryzuje je nieco wolniejsze wypompowywanie powietrza z worków. Pozwalają na pracę jedynie z produktami suchymi. Bardziej złożone pakowarki listwowe mają już możliwość pracy z produktami sypkimi a dzięki specjalnej przystawce - również z płynami. Część z pakowarek wyposażona jest też w funkcję marynowania.

Pakowarki listwowe i ich parametry techniczne

Parametry techniczne próżniowych pakowarek listwowych mogą różnić się pomiędzy poszczególnymi urządzeniami. Sprzęty te wyposażone są w pompy próżniowe, dzięki którym powietrze jest wypompowywane z foliowego opakowania. Standardowe urządzenia są w stanie wypompować od dziesięciu do kilkudziesięciu litrów powietrza w ciągu minuty.

Inny ważny parametr pakowarki to szerokość jej listwy zgrzewającej. To ona odpowiada bowiem za wielkość foliowego opakowania, które będziesz w stanie zgrzać za pomocą urządzenia, a co za tym idzie, również za wielkość produktu, który uda się nam zapakować próżniowo. Wszystkie urządzenia wymagają jednak pracy ze specjalnym rodzajem worków próżniowych.

Pakowarka listwowa - jaką wybrać do mojej firmy?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wyselekcjonowana oferta dostępnych na rynku próżniowych pakowarek listwowych. To wysoce mobilne rozwiązanie świetnie sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy za jednym razem potrzebujesz zapakować kilka lub kilkanaście produktów. Posiadamy w sprzedaży urządzenia o różnej mocy wypompowywania powietrza z foliowego opakowania oraz o różnych długościach listwy zgrzewającej.

Część z oferowanych przez nas pakowarek listwowych wyposażona jest w przydatną funkcję marynowania produktów. Inne z kolei mają możliwość pracy nie tylko z produktami suchymi, ale również sypkimi i płynami. Zapoznaj się z prezentowaną w naszym sklepie ofertą i wybierz idealną listwową pakowarkę próżniową na potrzeby swojej firmy.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji