Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 73,00 zł - 1 082,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

TORBY TERMICZNE

Realizujesz dostawy posiłków i chcesz zadbać o to, aby pozostawały ciepłe i świeże, zanim dotrą do klientów? Jeśli tak, świetnym wyborem okaże się specjalna torba termiczna na jedzenie, z której korzystać mogą Twoi dostawcy. Zapewnia skuteczne podtrzymanie temperatury gotowych posiłków, jednocześnie jest bardzo wygodna w przenoszeniu i odporna na uszkodzenie. Wszystko to sprawia, że szybko stanie się podstawowym elementem wyposażenia Twojego lokalu.

Dlaczego warto skorzystać z toreb na jedzenie?

 Dostawy jedzenia to niezwykle popularne usługi, z których korzysta mnóstwo klientów. Zarówno w dużych, jak i w tych mniejszych miastach. Przemawia za nimi ogromna wygoda, a także możliwość zamówienia posiłku z dowolnego miejsca. Żeby jednak rzeczywiście zdały egzamin, dostawca musi zagwarantować, że dostarczone jedzenie pozostanie świeże i ciepłe. Nie ma bowiem nic gorszego niż zimny obiad.

Torba gastronomiczna pozwoli Ci więc utrzymać wysoką jakość świadczonych usług, co oczywiście przełoży się na zadowolenie klientów, a także renomę Twojego lokalu. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które przydają się na co dzień.

Torby termoizolacyjne na posiłki – jakie wybrać?

Wiemy doskonale, że sposób przewozu jedzenia w dużej mierze zależy od jego specyfiki. Z tego powodu przygotowaliśmy ofertę składająca się z toreb w różnych kształtach i wymiarach.

Na co możesz się zdecydować? Między innymi na specjalne torby na pizzę. Sposób ich przygotowania sprawia, że bez problemu zmieścisz w nich nawet kilka pudełek. Temperatura posiłków zostanie utrzymana przez długi czas, dlatego bez obaw możesz zrealizować kilka dostaw za jednym razem. To oczywiście nie wszystko. Proponujemy również standardowe torby cateringowe, w których możesz umieścić pudełka z jedzenie, napoje oraz różnego rodzaju dodatki. Dostępne przegródki zdecydowanie ułatwiają grupowanie poszczególnych produktów.

Tego typu termiczny pojemnik na jedzenie gwarantuje utrzymanie świeżości potraw w każdych warunkach. Także (a może zwłaszcza) w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu nie musisz martwić się sprawnością dostaw.

Torba cateringowa – maksymalne bezpieczeństwo

Wiemy doskonale, że nie tylko wnętrze torby ma znaczenie. Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie konstrukcje wyróżniające się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ czynników zewnętrznych – szczególnie wilgoci i skrajnie niskich temperatur. Za ich jakość odpowiadają również tworzywa użyte do przygotowania warstwy wierzchniej. Nie poddają się łatwo uszkodzeniom.

Do tego dochodzą wygodne uchwyty oraz paski, które znacząco ułatwiają noszenie toreb. Twoi dostawcy mogą więc z nich korzystać podczas podróży samochodem, skuterem, a także rowerem. Tego typu torby termiczne na jedzenie pozwolą Ci zawsze zadbać o wysoką jakość usług świadczonych przez Twój lokal. Zamówione posiłki zawsze dotrą na miejsce ciepłe i świeże, dzięki czemu klienci będą mogli w pełni nacieszyć się kunsztem zatrudnianych przez Ciebie kucharzy.

Aktywne filtry

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: 709849

Torba na lunchbox Hendi 709849

Cena podstawowa 150,06 zł Cena 115,55 zł
Netto 93,94 zł bez VAT
  • -23%
Pokazano 1-12 z 26 pozycji