Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI GN 1/6

Pojemniki GN 1/6 stanowią niezastąpioną część wyposażenia Twojego przedsiębiorstwa gastronomicznego, ciesząc się uznaniem wśród szefów kuchni ze względu na doskonałą jakość i funkcjonalność.

Pojemniki GN 1/6 - kluczowy element wyposażenia gastronomii

Pojemniki GN umożliwiają lepszą organizację pracy, a dzięki standaryzacji można je bez trudu dostosować do różnorodnych urządzeń, takich jak piece, szafy grzewcze czy lodówki. Sprzyja to efektywniejszemu zarządzaniu przestrzenią oraz optymalizacją pracy personelu, co przekłada się na znaczącą oszczędność czasu. Jako że pojemniki te ułatwiają przechowywanie, serwowanie i transport różnorodnych potraw, są szczególnie cenione przez firmy cateringowe.

GN 1/6 – standard gastronomiczny

Pojemniki GN 1/6 są wykonane z materiałów o wysokiej jakości, co gwarantuje ich trwałość i odporność na uszkodzenia, a tym samym czyni je idealnym wyborem dolokali gastronomicznych obsługujących duże liczby gości. 

Wszystkie modele dostępne w naszym asortymencie spełniają najwyższe standardy jakościowe oraz są zgodne z obowiązującymi normami branżowymi. Dodatkowo pojemniki te charakteryzują się prostotą w czyszczeniu, dzięki czemu utrzymanie wysokiej higieny w Twoim lokalu staje się łatwiejsze.

Zapraszamy do składania zamówień w GastroNet24. Zapewniamy naszym klientom konkurencyjne ceny, szybką i bezpieczną dostawę oraz fachowe doradztwo przy wyborze odpowiednich produktów do gastronomii.

Pokazano 1-12 z 92 pozycji