Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

KUFLE DO PIWA

Szklanki, kufle i pokale do picia piwa

Poznaj naczynia do picia piwa, które oferujemy w naszym sklepie internetowym:

         Popularne szklanki do picia piwa

         Kufle do piwa wyposażone w praktyczny uchwyt

         Pokale do picia piwa

         Naczynia sprzedawane w ilościach kartonowych

Prowadzisz bar, pub albo inny lokal gastronomiczny, w którym podawane jest piwo? Czy to z nalewaka, czy też z butelek, warto jest przelać je do odpowiedniego, przeznaczonego specjalnie do tego celu naczynia. Możesz wybrać z naszej szerokiej oferty. Posiadamy w sprzedaży najbardziej popularne i najczęściej spotykane w pubach szklanki do picia piwa. Są one wyjątkowo łatwe w myciu, a jednocześnie bardzo stabilne. Jeśli szukasz odmiany, możesz zdecydować się na jeden z dwóch rodzajów rzadziej spotykanych naczyń. Mowa o tradycyjnych kuflach do piwa, które są wyposażone w uchwyt albo o pokalach, które postawione są na nóżce. Na którekolwiek rozwiązanie się zdecydujesz, z pewnością znajdziesz u nas odpowiednie naczynia. Zapraszamy!

Kufel do piwa

Kiedy myślimy o kuflach do piwa, mamy zazwyczaj przed oczami widoki z festiwalu Oktoberfest. Nie chodzi nam jednak o charakterystyczne stroje kelnerek niosących piwo, ale o kształt wielkich kufli w których podawany jest ten złocisty napój. Czy posiadamy takie kufle w naszej ofercie? Oczywiście! Jest to jednak tylko jeden z wielu dostępnych w naszym sklepie kształtów naczyń. Kufel do piwa może bowiem mieć wiele kształtów… i wiele nazw. Przyzwyczailiśmy się używać jednej z nich, jednak szczególne warianty kufli mają też osobne określenia. Nazwę „kufel” pozostawmy zaś dla naczynia wyposażonego w uchwyt.

Szklanka do piwa

Czym szklanka do piwa różni się od klasycznego kufla? Bardzo często w pubach i barach podaje się piwo w szklankach, które potocznie nazywamy kuflami. To klasyczny kształt wysokiej szklanki, która najczęściej zawiera pół litra złocistego trunku. Takie naczynie może mieć ścianki pionowe albo kształt rozszerzający się ku górze. Szklanka może też być węższa na dole, a później łagodnym łukiem rozszerzać się ku górze, tworząc bryłę zbliżoną do beczułki.

Pokal do piwa

Z pokalami do piwa spotkać się można chyba częściej w reklamach niż w pubach. Możliwe, że szklanki są po prostu łatwiejsze w późniejszym zmywaniu. Jedna z piwnych marek próbowała wiele lat temu szerzej rozpowszechnić pokale na polskim rynku. Nie udało się jej, mamy jednak nadzieję, że kufle te jeszcze do nas powrócą. A jak wygląda takie naczynie? Pokal do piwa posiada nóżkę, dzięki czemu niektórym może przypominać kieliszki do wina. Naczynia te oczywiście różnią się między sobą zarówno pojemnością, jak i kształtem. Pokale służyć też mogą do picia wody.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji