Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

PIKTOGRAMY TOALET

Toalety w miejscach publicznych powinny być przede wszystkim funkcjonalne i czyste. Niemniej istotne jest również ich prawidłowe oznaczenie. W tym zadaniu świetnie sprawdzają się nasze oznaczenia toalet w formie czytelnych tabliczek. Zamieszczenie ich na drzwiach jest niezbędne zwłaszcza w takich miejscach jak restauracje, bary czy puby. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie potrzebne znaczki na toaletę. Poznaj ich ofertę już teraz! 

Niezbędne i czytelne oznaczenia toalet do lokali gastronomicznych

Obecnie istnieją różne symbole, a także sposoby na odróżnienie oraz oznaczenie toalet. Z myślą o jak najbardziej uniwersalnym i dostępnym dla wszystkich  oznaczeniu oferujemy ci metalowe tabliczki, które należy powiesić na drzwiach. Wśród nich znajdziesz toalety męskiej znak, toalety damskiej znak, oznaczenie toalety dla niepełnosprawnych, oznakowanie toalety dla matek z dziećmi czy ogólny piktogram WC. Do twojej pełnej dyspozycji jest również możliwość umieszczenia dowolnego znaku albo tekstu na matowej tabliczce wykonanej ze stali nierdzewnej. 

Trwałe i czytelne piktogramy metalowe — najlepszy sposób na oznaczenie toalet 

Oznaczenia toalet mogą przyjmować różne formy czy kolory. Uważamy, że ich nadrzędną cechą powinna być uniwersalność. Istotne w nich jest to, aby były czytelne dla możliwie jak największej liczby osób. Dlatego każdy nasz piktogram ma klasyczny styl i standardowe oznaczenia. Wybierając go do swojego lokalu, zyskujesz gwarancję, że trafi do większości twoich klientów. Jasność tego komunikatu znacznie ułatwi gościom twojej restauracji czy baru szybkie odnalezienie miejsca, w którym znajduje się dana toaleta.

Piktogramy zgodne z międzynarodowymi normami oznaczania toalet damskich i męskich

Zachęcamy cię do wybrania wyłącznie klasycznego znaku toalety męskiej albo damskiej do swojego lokalu. Chociaż na rynku można znaleźć również oznaczenia w postaci koła i trójkąta, trzeba podkreślić, że nie są one czytelne dla każdego. Tego rodzaju znaków używa się wyłącznie w Polsce i w Ukrainie, dlatego gość z innego państwa, który odwiedza twoją restaurację, może mieć trudności z prawidłowym rozszyfrowaniem takich oznaczeń. 

Najważniejszą cechą piktogramów hotelowych, restauracyjnych i innych powinna być ich czytelność dla możliwie jak największej liczby osób. A każdy nasz piktogram toalety jest całkowicie zgodny z normami wytyczonymi przez ISO. Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna wyznaczyła normy, według których toalety damskiej piktogram to kobieta z sukienką w kształcie trójkąta. Natomiast toalety dla mężczyzn powinno oznakować się piktogramem z wyraźną sylwetką mężczyzny.  

Dlaczego warto zainwestować w nasze piktogramy?

Nasze piktogramy na drzwi do toalet to bardzo trwałe produkty, które przy odpowiednim ich użytkowaniu posłużą ci w dobrym stanie przez wiele lat. A matowe wykończenie naszych oznaczeń znacznie ułatwia ich odczytywanie nawet z dużej odległości. Dlatego już teraz zachęcamy cię do ich zakupu!

Polecamy ci również nasze inne produkty do wyposażenia różnych lokali gastronomicznych. Udanych zakupów!

Piktogramy WC: praktyczne i stylowe oznaczenia toalety

Stawiasz na estetykę i funkcjonalność w swojej restauracji, kawiarni czy hotelu? Piktogramy WC to niezbędny element, który łączy w sobie te dwie wartości. Wybierając odpowiednie oznaczenia toalet, nie tylko ułatwiasz swoim gościom orientację, ale również podkreślasz charakter swojego lokalu. Nasza oferta zawiera różnorodne wzory i style piktogramów, od klasycznych i eleganckich, po nowoczesne i minimalistyczne. Znaczki WC to coś więcej niż praktyczne wskaźniki. To element, który mówi o Twojej dbałości o detale i komforcie gości. Sprawdź naszą kolekcję i wybierz piktogramy, które najlepiej pasują do stylu Twojego miejsca, niezależnie od tego, czy cenisz sobie tradycyjną elegancję, czy awangardowe rozwiązania.

Oznaczenia toalety damskiej i męskiej: zadbaj o komfort gości

Każdy detal ma znaczenie, gdy chcesz zapewnić swoim gościom najwyższy komfort. Oznaczenia toalety damskiej i męskiej to coś więcej niż praktyczne wskaźniki – to elementy, które świadczą o Twojej trosce o każdy aspekt ich wizyty. Znaki WC w Twoim lokalu powinny być czytelne, ale jednocześnie wpisujące się w ogólną estetykę miejsca. Wybierając odpowiednie oznaczenia, możesz zadbać o to, aby Twoi goście czuli się swobodnie i instynktownie znajdowali drogę do odpowiednich pomieszczeń. W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę oznaczeń, od subtelnych i dyskretnych po te bardziej wyraziste i designerskie. Niezależnie od wybranego stylu, nasze znaczki toalet to synonim elegancji i funkcjonalności.

Znaczki WC - klucz do eleganckich i funkcjonalnych łazienek

W świecie profesjonalnego wyposażenia gastronomicznego każdy detal ma znaczenie, zwłaszcza gdy chodzi o łazienki dla gości. Znaczki WC to nie tylko praktyczne oznaczenia, ale również elementy designu, które mogą podnieść estetykę Twojego lokalu. Czy wiesz, że odpowiednio dobrane piktogramy toalety mogą dodać charakteru i elegancji nawet najprostszej przestrzeni? Nasza oferta zawiera szeroki wybór znaczków WC, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie przyjemne. Od minimalistycznych i nowoczesnych, po klasyczne i bogato zdobione - mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje toalety stały się małymi dziełami sztuki. Pamiętaj, Twoi goście zwracają uwagę na każdy detal, a eleganckie i czytelne oznaczenie toalet to podstawa. Przeglądając naszą kolekcję, możesz wybrać te, które najlepiej pasują do Twojego lokalu, podkreślając jego unikalny styl i dbałość o komfort gości.

WC oznaczenia: jasność i spójność w Twoim lokalu

Zapewnienie jasności i spójności w swoim lokalu to podstawa, a właściwe oznaczenie toalet jest tu kluczowe. Czyste i łatwo rozpoznawalne piktogramy WC nie tylko ułatwiają orientację, ale również świadczą o profesjonalizmie i trosce o doświadczenie Twoich gości. Wybierając nasze oznaczenia do łazienek, masz pewność, że każdy znak został starannie zaprojektowany, aby być zarówno funkcjonalny, jak i estetycznie atrakcyjny. Przedstawiamy różnorodne wzory i style, od eleganckich ikon po zabawne i unikalne kształty, które mogą dodać charakteru Twojemu miejscu. Piktogramy toalety w Twoim lokalu to coś więcej niż zwykłe wskaźniki - to elementy, które mogą wzmocnić spójny obraz Twojej marki. Zapraszamy do odkrycia naszej kolekcji i znalezienia idealnych oznaczeń WC, które będą harmonijnie współgrać z charakterem Twojego lokalu.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Piktogramy WC to bardzo istotne elementy, które powinny się znaleźć w każdym miejscu publicznym, w którym jest toaleta. Przede wszystkim należy pamiętać, że oznaczenia te powinny być jak najbardziej czytelne dla klientów, w tym obcokrajowców. Ważną cechą jest także zgodność z normami ISO, które dokładnie przedstawiają, jak dane oznaczenie powinno wyglądać.

Nasz sklep oferuje szeroki wybór piktogramów toalet, które mogą sprostać różnym potrzebom i stylom lokali gastronomicznych. Proponujemy tradycyjne piktogramy męskie, damskie, dla osób niepełnosprawnych oraz oznaczające pomieszczenie dla matki z dzieckiem. Gwarantujemy wysoką jakość i matowe wykończenie, które zapewni wysoką czytelność piktogramu nawet z większej odległości.

Tak, piktogramy toalet dostępne w naszym sklepie są bardzo trwałe i odporne na warunki środowiskowe typowe dla lokali gastronomicznych. Zostały one wykonane z wysokiej jakości materiałów, w tym stali nierdzewnej, która jest odporna na wilgoć, zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne.