Aktywne filtry

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

PIKTOGRAMY TOALET

Toalety w miejscach publicznych powinny być przede wszystkim funkcjonalne i czyste. Niemniej istotne jest również ich prawidłowe oznaczenie. W tym zadaniu świetnie sprawdzają się nasze oznaczenia toalet w formie czytelnych tabliczek. Zamieszczenie ich na drzwiach jest niezbędne zwłaszcza w takich miejscach jak restauracje, bary czy puby. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie potrzebne znaczki na toaletę. Poznaj ich ofertę już teraz! 

Niezbędne i czytelne oznaczenia toalet do lokali gastronomicznych

Obecnie istnieją różne symbole, a także sposoby na odróżnienie oraz oznaczenie toalet. Z myślą o jak najbardziej uniwersalnym i dostępnym dla wszystkich  oznaczeniu oferujemy ci metalowe tabliczki, które należy powiesić na drzwiach. Wśród nich znajdziesz toalety męskiej znak, toalety damskiej znak, oznaczenie toalety dla niepełnosprawnych, oznakowanie toalety dla matek z dziećmi czy ogólny piktogram WC. Do twojej pełnej dyspozycji jest również możliwość umieszczenia dowolnego znaku albo tekstu na matowej tabliczce wykonanej ze stali nierdzewnej. 

Trwałe i czytelne piktogramy metalowe — najlepszy sposób na oznaczenie toalet 

Oznaczenia toalet mogą przyjmować różne formy czy kolory. Uważamy, że ich nadrzędną cechą powinna być uniwersalność. Istotne w nich jest to, aby były czytelne dla możliwie jak największej liczby osób. Dlatego każdy nasz piktogram ma klasyczny styl i standardowe oznaczenia. Wybierając go do swojego lokalu, zyskujesz gwarancję, że trafi do większości twoich klientów. Jasność tego komunikatu znacznie ułatwi gościom twojej restauracji czy baru szybkie odnalezienie miejsca, w którym znajduje się dana toaleta.

Piktogramy zgodne z międzynarodowymi normami oznaczania toalet damskich i męskich

Zachęcamy cię do wybrania wyłącznie klasycznego znaku toalety męskiej albo damskiej do swojego lokalu. Chociaż na rynku można znaleźć również oznaczenia w postaci koła i trójkąta, trzeba podkreślić, że nie są one czytelne dla każdego. Tego rodzaju znaków używa się wyłącznie w Polsce i w Ukrainie, dlatego gość z innego państwa, który odwiedza twoją restaurację, może mieć trudności z prawidłowym rozszyfrowaniem takich oznaczeń. 

Najważniejszą cechą piktogramów hotelowych, restauracyjnych i innych powinna być ich czytelność dla możliwie jak największej liczby osób. A każdy nasz piktogram toalety jest całkowicie zgodny z normami wytyczonymi przez ISO. Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna wyznaczyła normy, według których toalety damskiej piktogram to kobieta z sukienką w kształcie trójkąta. Natomiast toalety dla mężczyzn powinno oznakować się piktogramem z wyraźną sylwetką mężczyzny.  

Dlaczego warto zainwestować w nasze piktogramy?

Nasze piktogramy na drzwi do toalet to bardzo trwałe produkty, które przy odpowiednim ich użytkowaniu posłużą ci w dobrym stanie przez wiele lat. A matowe wykończenie naszych oznaczeń znacznie ułatwia ich odczytywanie nawet z dużej odległości. Dlatego już teraz zachęcamy cię do ich zakupu!

Polecamy ci również nasze inne produkty do wyposażenia różnych lokali gastronomicznych. Udanych zakupów!

Aktywne filtry

Pokazano 1-6 z 6 pozycji