Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Szerokość (mm)
więcej... mniej
Głębokość (mm)
więcej... mniej
Wysokość (mm)
więcej... mniej
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

PODSTAWA POD PIEC

Podstawy ze stali nierdzewnej pod piece gastronomiczne

Oferta naszego sklepu internetowego w zakresie podstaw pod piece gastronomiczne:

         Wykonanie nierdzewne

         Mobilne podstawy na kołach pod piec

         Dopasowanie do różnorodnych pieców gastronomicznych

         Niektóre ze sprzętów można wykorzystać nie tylko do ustawienia pieca

Poznaj naszą ofertę stalowych podstaw pod piece gastronomiczne. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci wiele różnorodnych modeli tych sprzętów. Te, które są przeznaczone pod konkretne modele pieców, spełniające warunki by umieścić na nich produkty z danej grupy albo podstawy uniwersalne. Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej świetnie radzą sobie w gorącym i wilgotnym otoczeniu pieca. Jesteśmy pewni, że w naszym sklepie bez trudu znajdziesz odpowiednią podstawę pod swój piec. Zapraszamy!

Rodzaje podstaw pod piece gastronomiczne

Podstawy pod piece można podzielić ze względu na ich dopasowanie do konkretnych modeli. Mogą one również być przystosowane do obsługi pieców z danej linii produktowej albo stanowić sprzęty uniwersalne. Dlatego właśnie spotkamy podstawy pod piece piekarnicze, piece do pizzy… i inne. Niektóre sprzęty służą do pieców spiętrowanych. Podstawę możesz również wybrać ze względu na ilość prowadnic, które znajdują się na jej wyposażeniu.

Stal nierdzewna w podstawach pod piece

Stal nierdzewna to materiał, który wyjątkowo często wykorzystujemy w przemyśle gastronomicznym. Nic więc dziwnego, że znalazła ona swoje zastosowanie również na potrzeby budowy podstaw pod piece. Jej zalety? Nie ulega pokryciu jednolitą rdzą, gdy styka się z wilgotnym środowiskiem pracy. Ponad to jest niezwykle wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Odporność na rdzę sprawia, że nie jest możliwe by pokryła się złuszczającą i odpadającą korozją. Co sprawia, że zwykły materiał poddałby się postępującemu rdzewieniu, a „nierdzewka” jest przed nim zabezpieczona i zachowuje swoją lśniącą powierzchnię przez wiele lat? Odpowiada za to proces pasywacji. Podstawa pod piec ma jeszcze jedną zaletę – doskonale zniesie pracę w środowiskach kwasowych i zasadowych. Duża zawartość chromu w stali daje podstawom jeszcze jedną przewagę – są one też bardzo odporne na wysokie temperatury. To wszystko sprawia, że nie można się już dziwić, dlaczego te sprzęty tak dobrze realizują swoje zadanie w trudnym środowisku, jakie panuje w wielu kuchniach.

Mobilna podstawa na kołach pod piec

W niektórych przypadkach konieczne jest przemieszczanie pieca w obrębie przestrzeni kuchennej. Urządzenia te są jednak niezwykle ciężkie i stanowiłoby to nie lada wyzwanie dla Twojego personelu. Co można wtedy zrobić? Zaopatrzyć się w mobilną podstawę na kołach. Dzięki temu łatwo jest przemieszczać piec w nowe miejsce nawet wtedy, gdy trzeba tego dokonywać dość często a Twoi pracownicy nie są przyzwyczajeni do pracy z dużymi ciężarami.

Dostępność: 4 tygodnie
Producent: Stalgast
Kod produktu: 782019

Podstawa pieca 781045 Stalgast 782019

Cena podstawowa 1 359,15 zł Cena 1 085,28 zł
Netto 882,34 zł bez VAT
  • -20,15%
Pokazano 1-12 z 152 pozycji