Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

SPODKI DO FILIŻANEK

Porcelanowe spodki do filiżanek

Spodki do porcelanowych filiżanek w ofercie naszej firmy:

         Spodki w tradycyjnej kolorystyce: białe, écru oraz ivory

         Naczynia w kolorach ziemi lub z wzorami pociągnięć pędzlem

         Opcje dla miłośników zarówno nowoczesnego, jak też tradycyjnego dizajnu

         Naczynia spójne pod względem wzornictwa z innymi elementami zastawy stołowej

Do niedawna porcelana była wyznacznikiem statusu społecznego. Jeszcze wcześniej zwano ją nawet białym złotem. Na szczęście te czasy już minęły i prawie każdy może sobie pozwolić na cieszenie się elegancką, porcelanową zastawą. Jej szlachetnego wyglądu nie zastąpią Ci przecież naczynia wykonane ze szkła hartowanego. Ceramika towarzyszy nam bowiem od tysięcy lat i mocno wrosła w naszą kulturę. Przeszła w tym czasie wiele zmian - aż do wyrafinowanego i doskonałego produktu, którym jest porcelana. Obecną ceramikę zawdzięczamy jednak nie tylko postępowi technicznemu, ale też wszystkim zmianom stylów i mód. To dzięki nim możemy cieszyć się zarówno naczyniami tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi. Po jedne i drugie zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Porcelanowe spodki do filiżanek

Trudno, by porcelanowe spodki do filiżanek funkcjonowały bez… filiżanek. Wskazuje na to już nawet ich nazwa. Dlatego należy je rozpatrywać jako część większych zestawów. Zestaw taki składać się może ze spójnych filiżanek i spodków. Może również w nim się znaleźć dzbanek do mleka oraz imbryk. Znacznie przyjemniej jest bowiem nalewać mleko (lub mleko sojowe) do kawy lub herbaty z dzbanka, charakteryzującego się takim samym wzornictwem jak reszta naczyń. Na szczęście jest to oczywiste dla producentów porcelany i większość naczyń do kawy i herbaty daje możliwość skomponowania spójnych zastaw.

Zastawa stołowa z porcelany

Czym jest jednak porcelana? Ta specjalna ceramika wysokiej jakości dotarła do nas z Chin. Zyskała tak dużą popularność, że wkrótce zaczęto ją również wytwarzać w Europie. Produkujemy ją na Starym Kontynencie już od osiemnastego wieku. Przeszła w tym czasie długą drogę. Dzięki postępowi technologicznemu i coraz nowszym pomysłom na wzory i zdobienia mamy też coraz więcej możliwości dopasowania naczyń do klimatu naszej restauracji. Bez trudu można wybrać zarówno kształt, jak też kolor filiżanek i pasujących do nich spodków. Prześwitujący, biały kolor porcelany nie jest już bowiem od dawna jedyną opcją. Bez trudu znajdziesz porcelanowe spodki do filiżanek w odcieniu écru oraz ivory, a także w wielu innych kolorach.

Nietypowe porcelanowe spodki do nietypowych filiżanek

Rozsądne, ułożone, tradycyjne i racjonalne rozwiązania. Dla jednych piękne, dla innych po prostu nudne. To dla tych ludzi powstały mniej standardowe wersje kolorystyczne zastawy do kawy i herbaty. Kolory wyglądające na nakładane pędzlem, wnoszące radosną nutę do Twojego lokalu? Oczywiście znajdziesz je w naszej ofercie. Podobnie będzie też ze spodkami do filiżanek, których kolory nawiązują do występujących w naturze barw ziemi.

Dostępność: 48h
Producent: Arcoroc
Kod produktu: J7429

Spodek Zenix 115mm J7429 Arcoroc

Cena podstawowa 3,69 zł Cena 3,62 zł
Netto 2,94 zł bez VAT
  • -2%
Pokazano 1-12 z 144 pozycji