Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI NA LÓD

Termoizolacyjne pojemniki na lód

Do serwowania zimnych napojów i drinków niezbędny jest lód. Utrzymuje on pożądaną temperaturę koktajlu przez długi czas. Nic więc dziwnego, że to chętnie stosowany dodatek w branży gastronomicznej. Niestety, nie da się go przygotowywać na bieżąco. Dlatego termos-pojemnik na lód to niezbędne wyposażenie każdego baru czy też restauracji.

Oferowane przez nas akcesoria sprawdzają się nie tylko za barem. Dzięki atrakcyjnemu designowi z powodzeniem można je umieścić bezpośrednio na stole restauracyjnym. Wówczas goście mogą korzystać z orzeźwiającego dodatki do woli. Każdy dostępny w naszym sklepie pojemnik na kostki lodu wykazuje optymalne właściwości termoizolacyjne. Dzięki temu przez długi czas zachowuje swoją formę i przyjemnie chłodzą. To zasługa odpowiedniej budowy i zastosowania odpowiednich materiałów, np. polistyrenu lub stali nierdzewnej.

Wykorzystane materiały przekładają się również na walory użytkowe. Każdy nasz pojemnik-termos do lodu do praktyczne naczynie, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie ujemnych temperatur. W efekcie odznacza się długą żywotnością. Co ważne, pojemnik do kostek lodu nie wchodzi z nimi w żadne reakcje. Jest więc bezpieczny w stosowaniu. Ponadto jego czyszczenie nie nastręcza żadnych problemów. Można go nawet myć w zmywarce.

Praktyczne i estetyczne pojemniki na lód w różnych odsłonach

 Oferowane akcesoria zachwycają nie tylko praktycznością, ale i atrakcyjnym designem. To minimalistyczne propozycje, które z powodzeniem można umieścić na restauracyjnym stole. Cieszą oko i urzekają dbałością o każdy nawet najmniejszy detal. Sprawdzą się zarówno w eleganckich miejscach, jak i tych o mniej formalnym charakterze.

W naszym asortymencie znajdziesz termosy na lód o zróżnicowanych rozmiarach (pojemnościach). Mamy zarówno niewielkie pojemniki, w sam raz nadające się do postawienia na stole do wyłącznego użytku gości, jak i duże pojemniki, które mogą być stosowane za barem lub posłużyć do chłodzenia butelek na stole. Część dostępnych produktów jest wyposażona w ociekacz i szczypce, co zwiększa ich funkcjonalność.

Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza pojemnik-termos na kostki lodu zamykany. Dzięki pokrywie przechowywany w nim lód zachowuje swój stan skupienia przez dłuższy czas. Sprawdza się więc nie tylko za barem, ale i na stole. Pojemnik termoizolacyjny na lód powinien stanowić wyposażenie każdej profesjonalnej restauracji. Umożliwi bowiem serwowanie zimnych napojów nawet najbardziej wymagającym klientom.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji