Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 27,00 zł - 491,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

POJEMNIKI NA SZTUĆCE

Właściwe uporządkowanie sztućców stanowi spore ułatwienie podczas pracy w kuchni. Jest to sposób na pozbycie się niechcianego bałaganu, a także na szybszy dostęp do potrzebnego wyposażenia. To wszystko umożliwiają pojemniki na sztućce – szeroko wykorzystywane w restauracjach, stołówkach i wszędzie tam, gdzie przygotowywane bądź spożywane są posiłki.

W naszym katalogu produktowym znajdziesz konstrukcje zróżnicowane pod względem sposobu wykonania, dlatego z łatwością dopasujesz ostateczny wybór do aktualnego zapotrzebowania. Niezależnie od tego, ilu gości codziennie obsługujesz. Sprawdź ofertę naszego sklepu!

Pojemnik na sztućce – jaki kupić? Na co zwrócić uwagę?

Wybór jest szeroki, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zapoznać się z wszystkim dostępnymi rozwiązaniami. Jest to dobry moment, aby podzielić je na kilka kategorii. U nas znajdziesz między innymi:

- pojemnik na sztućce do szuflady – produkt ten sprawdzi się wówczas, gdy chcesz schować wykorzystywane wyposażenie. Dzięki dostępnym przegródkom z łatwością pogrupujesz łyżki, łyżeczki, widelce oraz noże,

- pojemnik na sztućce na stół – wykorzystywany na przykład w restauracjach, barach, a także na salach weselnych. Klienci bądź goście mogą w każdej chwili sięgnąć po potrzebny im przyrząd, bez konieczności wołania kelnera lub pracowników obsługi,

- pojedyncze pojemniki na sztućce – to tak zwane „boxy”, które składają się wyłącznie z jednej przegrody. Posłużą więc do składowania konkretnych sztućców.

Oczywiście nie można zapominać także o podziale pod względem kształtów dostępnych konstrukcji. W naszym sklepie możesz zakupić pojemniki prostokątne, okrągłe, a także w formie pudełek. Mogą one zawierać jedną przegrodę, dwie, cztery, a nawet sześć. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, a także specyfiki miejsca, w którym mają się one znaleźć. Gwarantujemy Ci pełną swobodę wyboru. Tylko Ty decydujesz, z czego finalnie skorzystasz.

Wysoka jakość wykonania pojemników na sztućce

Bez względu na zakupiony przez Ciebie typ konstrukcji, zawsze możesz liczyć na to, że przygotowane zostaną z bardzo wytrzymałych materiałów. Proponujemy między innymi pojemniki na sztućce ze stali, a także wzmacnianych tworzyw sztucznych. Zapewniają one świetną odporność na uszkodzenia, a także wpływ czynników zewnętrznych.

Dzięki temu przez długi czas utrzymują one swoje właściwości, a także atrakcyjny wygląd. Co równie istotne, utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu. Z tego powodu okażą się niezwykle przydatne. Bez względu na to, w jaki sposób działa Twój lokal.

Pojemnik na sztućce stanowi podstawowe wyposażenie w każdej kuchni. Pozwala skutecznie pogrupować noże, łyżki, łyżeczki i widelce, a co za tym idzie, także utrzymać porządek. Szczególnie gdy zostały przygotowane w przemyślany sposób i z użyciem materiałów wysokiej jakości. Znajdziesz je w naszym sklepie!

Aktywne filtry

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: 552407

Pojemnik na sztućce Hendi 552407

Cena podstawowa 200,49 zł Cena 154,38 zł
Netto 125,51 zł bez VAT
  • -23%
Pokazano 1-12 z 20 pozycji