Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

ŚRODKI DO CZYSZCZENIA I PIELĘGNACJI STALI NIERDZEWNEJ

Stal szlachetna, zwana inaczej inoxem to wysokiej jakości materiał, o wielu właściwościach fizykochemicznych, powodujących jego dużą trwałość, odporność na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne, czy działanie czynników atmosferycznych. Ze względu na swoje właściwości jest bardzo często wykorzystywany do produkcji sprzętów gospodarstwa domowego takich jak lodówki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, garnki, czy suszarki do naczyń. Aby sprzęty wykonane ze stali szlachetnej posłużyły nam jak najdłużej i zachowały swój nienaganny wygląd, warto zaopatrzyć się w odpowiedni środek do czyszczenia inoxu spośród wielu dostępnych w naszym sklepie.

Czym charakteryzuje się dobry płyn do czyszczenia stali nierdzewnej

Preparaty, płyny do pielęgnacji stali szlachetnej cechują się przede wszystkim skutecznością w usuwaniu bardzo trudnych zabrudzeń takich jak tłuszcz, kamień, osady, czy zacieki, bardzo często spotykane na metalowych materiałach. Nie wymagają dodatkowego stosowania szorstkich gąbeczek czy drucików, które mogą powodować zarysowania powierzchni.

Dlaczego należy stosować płyny i preparaty do stali nierdzewnej

Stal nierdzewna, aby zachować swoje właściwości, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Nie wystarczy uniwersalny płyn do mycia różnych powierzchni, gdyż może on uszkodzić powłokę stali, pozbawiając ją pięknego połysku. Użycie specjalistycznego środka czyszczącego zapewnia bezpieczeństwo dla mytych powierzchni oraz odpowiednią konserwację. Ponadto pozostawia na czyszczonej powierzchni warstwę ochronną, która spowalnia proces powstawania kolejnych zabrudzeń.

Profesjonalne środki do czyszczenia stali nierdzewnej koniecznym wyposażeniem każdego lokalu gastronomicznego

Każda osoba prowadząca lokal gastronomiczny zdaje sobie sprawę jak trudno utrzymać wszystkie sprzęty, blaty, czy inne metalowe powierzchnie w czystości. Aby usprawnić działanie lokalu i zapewnić pracownikom komfortowe warunki pracy warto zainwestować w specjalistyczną chemię gastronomiczną. Towary dostępne w naszym asortymencie są bardzo wygodne w użyciu ze względu na opakowanie z atomizerem, a dzięki skoncentrowanym składnikom są przede wszystkim wydajne i starczają na długi czas. Dzięki właściwościom odkażającym i neutralizującym brzydkie zapachy pozwolą skutecznie utrzymać wysoki standard higieniczny każdego pomieszczenia.

Chemia specjalistyczna z powodzeniem może być wykorzystywana nie tylko w kuchni, ale również do czyszczenia klamek, podestów, balustrad, czy wind, skutecznie usuwając kurz i zapewniając uzyskanie trwałego połysku.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji