Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Szerokość (mm)
więcej... mniej
Głębokość (mm)
więcej... mniej
Wysokość (mm)
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

OKAPY SKOŚNE

Praca w kuchni gastronomicznej jest niemożliwa bez urządzenia, które odprowadzi nadmiar pary powstający w czasie gotowania. W naszym sklepie internetowym GastroNet24.pl odnajdziesz okapy skośne, które świetnie sprawdzą się w tej roli.

Okap przyścienny skośny — idealny do każdej kuchni gastronomicznej

Sprzęty kuchenne, jakimi są okapy elektryczne, tworzone są w przeróżnych formach. W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz okapy skośne. Doskonale sprawdzą się one w kuchni gastronomicznej, w której liczy się każdy wolny centymetr z racji na niewielki metraż. W naszej ofercie dostępne są modele tylko sprawdzonych producentów, takich jak Krosno-Metal / Rilling, StalgastHendi czy Edenox. Zależnie od wybranej marki, okap kuchenny skośny może przybierać inną formę. Proponujemy większe, o wymiarach 2800x90x550 mm, i mniejsze, 1000x700x450 mm sprzęty, dzięki czemu z łatwością dobierzesz je do metrażu swojej gastronomicznej kuchni. A ich skośny kształt zapewni Ci więcej przestrzeni roboczej nad kuchenką, zapewniając swobodę ruchów i tym samym wygodniejsze warunki pracy. Oferowane przez nas okapy przyścienne skośne wykonane są ze stali nierdzewnej. Materiał ten jest niezwykle odporny na korozję i uszkodzenia, więc świetnie sprawdzi się w warunkach każdej kuchni gastronomicznej. Warto zadbać także o to, aby wybrany okap kominowy skośny posiadał oświetlenie LED, pozwalające na precyzyjne rozświetlenie kuchenki i przygotowywanych na niej potraw, a także wbudowany wentylator.

Dlaczego okapy skośne to konieczność?

Kto z nas lubi przebywać w lokalu gastronomicznym, w którym unosi się ciężki zapach smażonego oleju? Takie miejsca są omijane przez klientów, ponieważ nikt nie ma ochoty oddychać ciężkim powietrzem. Co gorsza, ten niemiły zapach osadza się na ubraniach, wymuszając konieczność ich prania. Jeśli więc nie chcesz zniechęcić swoich potencjalnych gości już od progu, zadbaj o obecność okapu gastronomicznego w swojej kuchni. Obecność okapu skośnego to także wyższy komfort pracy na kuchni. Włączony doskonale wyłapuje parę, która rozprzestrzeniając się, mogłaby znacznie podnieść temperaturę otoczenia. Jest to jednak nie tylko aspekt wygody, ale i zdrowia. Pamiętaj, że wilgotne powietrze osadzające się na meblach, ścianach czy oknach jest idealnym środowiskiem do rozwoju grzybów i pleśni, które nie tylko zaszkodzą Ci i Twoim pracownikom, ale także będą podstawą do zamknięcia przez sanepid lokalu. Zadbaj więc o obecność okapu w swoim lokalu i nie martw się o przykre skutki jego braku. Zapraszamy do zakupów!

Pokazano 1-12 z 590 pozycji