Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

BATERIE ZLEWOZMYWAKOWE

Zmywanie naczyń to czynność, której nie unikniesz prowadząc lokal gastronomiczny, a ich ilość rośnie wraz z rosnącą liczbą odwiedzających Cię gości. Nie musi to być jednak żmudny i powolny wysiłek - wystarczy, że odpowiednio wyposażysz stanowisko pracy, ułatwiając ją sobie w ten sposób. Dużą rolę odgrywać będzie bateria kuchenna. W tej kategorii naszego sklepu internetowego odnajdziesz ją w kilku wariantach, co pozwoli Ci na dopasowanie jej do swoich potrzeb.

Bateria gastronomiczna zlewozmywakowa - rodzaje dostępne na GastroNet24.pl

Typ prowadzonego lokalu jest bardzo ważny pod kątem dobierania do niego wyposażenia. Zależnie bowiem od tego, czy prowadzisz niewielką kawiarnię, czy dużą restaurację, Twoja kuchnia będzie miała inne wymiary, a co za tym idzie - inne możliwości. Mając to na uwadze proponujemy Ci przeróżne modele baterii gastronomicznych zlewozmywakowych, pozwalające na poprawę warunków pracy i sprawienie, że stanie się ona zdecydowanie prostsza.

Sztorcowa bateria zlewozmywakowa

Bateria sztorcowa to rozwiązanie, które warto wybrać do niewielkich kuchni gastronomicznych. Cechuje się ona bowiem wyprofilowanym, klasycznym kranem o długości kilkunastu centymetrów, który idealnie się sprawdzi w małych lokalach. Z jego pomocą zmyjesz niewielką ilość naczyń, opłuczesz owoce lub warzywa, a także umyjesz ręce. W naszym asortymencie odnajdziesz baterie sztorcowe w dwóch typach: z dwoma oddzielnymi kurkami do wody ciepłej i zimnej lub z włącznikiem łokciowym, pozwalającym na łatwe manipulowanie temperaturą wody.

Bateria prysznicowa zlewozmywakowa ze spryskiwaczem

Większe lokale gastronomiczne niż niewielka kawiarenka, takie jak np. bary obiadowe, muszą zmagać się z większą ilością naczyń, co przekłada się także na potrzebę bardziej zaawansowanej baterii do kuchni. Dostępne w naszym asortymencie modele prysznicowe ze spryskiwaczem mogą się okazać najlepszym wyborem, jeśli jesteś właścicielem tego typu miejsca. Bateria prysznicowa będzie wyższa od sztorcowej, dając tym samym więcej przestrzeni przy zmywaniu, a obecność spryskiwacza sprawi, że praca na zmywaku zyska większą wydajność i będzie łatwiejsza. Je także znajdziesz u nas w dwóch wersjach: łokciowej bądź z dwoma kurkami.

Spryskiwacz z baterią stołową i wylewką

Kran kuchenny w Twoim lokalu gastronomicznym musi być wielozadaniowy? Sięgnij po ten model z naszego sklepu! Będzie on idealny do dużych kuchni restauracyjnych, gdzie posłuży nie tylko do zmywania naczyń, ale także do mycia owoców i warzyw oraz napełniania dużych garnków. Spryskiwacz o długim ramieniu sięgnie w najdalszy kąt dużego zlewu, a wylewka ułatwi napełnianie wodą rondli.

Bateria kuchenna gastronomiczna - jak wybrać najlepszą?

Bateria do zlewu przemysłowa powinna być dobrana przede wszystkim ze względu na wspomnianą już wielkość kuchni, lecz nie jest to jedyny aspekt, jaki należy wziąć pod uwagę. Co jeszcze jest ważne?

Sięgając po konkretny model z naszej oferty pamiętaj, aby upewnić się, że jego wymiary czy sposób montażu będą odpowiednie do Twojej kuchni gastronomicznej. Źle dobrane mocowanie bądź wysokość baterii sprawią, że przestanie być ona praktycznym elementem kuchni, a stanie się bezwartościowym.

Zastanów się również, czy kran do kuchni powinien mieć baterię łokciową, czy z kurkami, aby praca była komfortowa. Nie zapomnij także o wyborze produktów z odpowiednio trwałego materiału. Na GastroNet24.pl znajdziesz baterie kuchenne o kolumnach ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję, wyłącznie od sprawdzonych producentów, takich jak Red Fox czy Edenox. A w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu - chętnie pomożemy!

Pokazano 1-12 z 26 pozycji