Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

KOMPLETY SZTUĆCÓW

Komplety sztućców w pudełkach ozdobnych

Poznaj oferowane przez nas komplety sztućców gastronomicznych:

  • - Pełne komplety sztućców w pudełkach ozdobnych
  • - Komplety identycznych sztućców między innymi na potrzeby stołówek
  • - Komplety sztućców dla dzieci
  • - Od 3 do 142 elementów w komplecie

Jeśli poszukujesz kompletów sztućców, to dobrze trafiłeś. Nasz sklep internetowy może Ci zaoferować wiele różnych rodzajów tych akcesoriów kuchennych. Od linii budżetowych dla stołówek po piękne komplety sztućców, zapakowane w ozdobne pudełka. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i wybierz z niej te elementy zastawy stołowej, które najlepiej sprawdzą się w Twoim lokalu gastronomicznym. Zapraszamy!

Komplet sztućców na prezent

Komplety sztućców w pudełkach ozdobnych świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ważną rolę gra forma ich prezentacji. Czasami liczy się bowiem nie tylko sama zawartość, ale i opakowanie. Eleganckie pudełko świetnie eksponuje swoją zawartość, która dzięki takiej odpowiedniej prezentacji wygląda jeszcze lepiej. Piękne opakowanie doskonale sprawdzi się również w przypadku sztućców na prezent. Obdarowani będą dzięki temu wiedzieć, że otrzymali od Ciebie produkt najwyższej jakości.

Komplet identycznych sztućców

Jeśli kompletujesz sztućce dla stołówki żywiącej kilkadziesiąt osób, trudno byś kupował wiele pełnych kompletów sztućców. Co, jeśli zgubi się jedna łyżka… i jeszcze jedna, a potem kolejna? Piękny zestaw w ozdobnym pudełku zostaje zdekompletowany i nic nie można z tym zrobić. W stołówkach elementy zastawy stołowej giną dość często i wkrótce by się okazało, że niepotrzebnie inwestowałeś w pełne komplety sztućców. Drugim problemem może być fakt, że akurat w Twoim lokalu gastronomicznym nie potrzebujesz niektórych przyborów, które są w standardowym wyposażeniu w pudełku. W takich sytuacjach łatwiej jest kupić komplety identycznych sztućców. Jeśli w Twoim lokalu podaje się tylko lody, oczywistym wydaje się zakup dużej ilości łyżeczek do lodów, podczas gdy większość innych sztućców można praktycznie pominąć.

Komplety sztućców dla dzieci

Kto nie ma dzieci ten nie wie, że małe rączki nie zawsze jeszcze sprawnie posługują się różnymi narzędziami. Im trudniejsze w użyciu, tym mniejsza może być chęć małego człowieka, by spróbować ponownie. Dlatego właśnie powstały zestawy sztućców przeznaczonych specjalnie dla dzieci. Mniejszy rozmiar tych akcesoriów pozwala łatwiej się nimi posługiwać. Po prostu lepiej leżą one w dłoni dziecka. Specjalne kształty sprawiają też, że mniejsze jest prawdopodobieństwo, że młody człowiek zrobi sobie nimi krzywdę. Kolorowe opakowania (a często również zdobienia na samych sztućcach) sprawiają, że dziecko wie iż zostały one stworzone specjalnie dla niego. Większa jest dzięki temu chęć, by ponownie po nie sięgnąć.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji