OBRÓBKA TERMICZNA

Obróbka termiczna w gastronomii

Znajdziesz tu wszystkie niezbędne urządzenia do obróbki termicznej:

  • Duże urządzenia gastronomiczne: piece, kuchnie, taborety, patelnie i kotły warzelne
  • Służące do podgrzewania bemary, podgrzewacze i mikrofalówki
  • Urządzenia do niskotemperaturowej metody gotowania Sous vide
  • Przygotowanie kaw i napojów dzięki ekspresom do kawy, warnikom i zaparzaczom
  • Urządzenia do dań szybkich: gyros, kebab, hot dog, frytownice, opiekacze, tostery, gofrownice, naleśnikarki i grille

Na stronie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroką ofertę urządzeń, przeznaczonych do obróbki termicznej żywności. Sprawdzą się one zarówno w restauracji, lokalu typu fast-food, pubie czy firmie cateringowej. Szeroka gama sprzedawanych przez nas produktów z pewnością sprosta Twoim wymaganiom, a jeśli natrafisz na trudności w podjęciu decyzji – pomożemy Ci dokonać wyboru, który będzie najlepiej służył Twojej firmie.

Obróbka termiczna: duże urządzenia gastronomiczne

Ta szeroka podgrupa urządzeń do obróbki termicznej zawiera w sobie różnego rodzaju piece, kuchnie, taborety, patelnie, kotły warzelne i bemary. W ofercie pieców znajdziesz zarówno piekarniki, piece konwekcyjne, jak i konwekcyjno-parowe. Piece wyspecjalizowane w konkretnych zadaniach to z kolei piece do pizzy oraz piece piekarnicze. Posiadamy w sprzedaży kuchnie elektryczne z płytami żeliwnymi lub płytą ceramiczną, tradycyjne kuchnie gazowe oraz najnowocześniejsze rozwiązania w postaci kuchni indukcyjnych.

Obróbka termiczna to również taborety gastronomiczne. Wytrzymują one obciążenia ciężkimi naczyniami, zastosujesz je więc wszędzie tam, gdzie nie sprawdzą się kuchnie. Jeśli w Twoim lokalu smaży się duże ilości potraw, warto zastanowić się nad wyposażeniem jej w patelnię gastronomiczną, ponieważ cechuje je duża wydajność procesu smażenia oraz duszenia. Nasza oferta kotłów warzelnych pozwoli Ci jednocześnie przygotowywać duże ilości płynnych potraw.

Obróbka termiczna: podgrzewanie i gotowanie Sous vide

Bemary zapewniają możliwość długotrwałego utrzymania ciepła wydanych z kuchni potraw, a co za tym idzie – ich wcześniejszego przygotowania, a później jedynie wydawania na bieżąco klientom. Podgrzewacze z kolei świetnie sprawdzają się jako prezentacja potrawy z jednej strony, z drugiej zaś - proste urządzenie, które może utrzymać temperaturę posiłku, który czeka nas nas w hotelowym bufecie.

Do podgrzewania potraw posłużyć może też jedna z posiadanych przez nas w ofercie mikrofalówek. Możesz wybierać zarówno z podstawowych urządzeń, jak i tych kuchenek mikrofalowych, które można programować. Obróbka termiczna o znacznie dłuższym czasie trwania to powolne gotowanie w niskiej temperaturze z wykorzystaniem gastronomicznych urządzeń Sous vide.

Obróbka termiczna: napoje i ekspresy do kawy

Twój lokal gastronomiczny potrzebuje profesjonalnego ekspresu do kawy, a w przypadku niektórych z tych urządzeń - również młynka. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie rodzaje ekspresów: zarówno kolbowe, jak i automatyczne oraz przelewowe. Ekspresy kolbowe cechuje oszczędność i wydajność. Dzięki ekspresom automatycznym Twoi klienci wypiją doskonałe kawy mleczne i bezmleczne. W przypadku dużego zapotrzebowania na kawę o wysokiej zawartości kofeiny wybierzesz wydajny ekspres przelewowy.

Do zaparzania kawy, herbaty albo ziół wybierz jeden z oferowanych przez nas zaparzaczy. Warniki pozwolą Ci z kolei przechować wszelkiego rodzaju napoje, zarówno te ciepłe, jak i zimne - nie utracisz dzięki nim temperatury trzymanych płynów. Możesz w ten sposób przechowywać nawet grzane wino.

Obróbka termiczna: dania szybkie

Wiele dań, które można szybko przygotowywać, z czasem stało się niezwykle popularnych. Kiedy bowiem musimy zjeść gorący posiłek, a mamy na to niewiele czasu, wybieramy ze znanej sobie oferty potraw fast food. To, że są one przyrządzane tak sprawnie, zawdzięczamy szeregowi urządzeń gastronomicznych do obróbki termicznej. Gdy myślimy o potrawach typu gyros czy kebab, przypominamy sobie o urządzeniu do opiekania mięsa na wielkim, pionowym rożnie, który obraca się wokół własnej osi. Klienci z pewnością docenią też możliwość spożycia w Twoim lokalu ciepłych kanapek, które przygotujesz z pomocą opiekacza albo pysznych, chrupiących grzanek z tostera. Obróbka termiczna z pomocą płyty grillowej, grilla kontaktowego oraz lawowego jest w stanie sprawić, że klienci Twojego lokalu będą cieszyli się unikalnym smakiem dań z grilla przez cały rok.

Wydawać by się mogło, że hot-dog to jedynie parówka w bułce. Jej odpowiednie przygotowanie najlepiej powierzyć jednak specjalnym urządzeniom. Bułka musi być ciepła, ale nie można podgrzewać jej zbyt długo - może stać się czerstwa. Parówki z kolei nie powinny tracić swoich wartości odżywczych. Uzupełnieniem tej oferty są frytkownice, które muszą się znaleźć w praktycznie każdej nowoczesnej kuchni. Doskonale sprawdzają się one w różnego rodzaju lokalach: tych typu fast food albo z kebabem, ale też w barach, a nawet restauracjach. Z dań podawanych zazwyczaj na słodko warto zainteresować się goframi i naleśnikami. Pozwalają one urozmaicić ofertę Twojego lokalu gastronomicznego i przyciągnąć nowych gości. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno gofrownice, jak i naleśnikarki.

Pokaż jako

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Categories

Filtr produktów