Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 14 009,00 zł - 104 196,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

KOTŁY GAZOWE

Kotły warzelne o zasilaniu gazowym

Warzelne kotły gazowe z oferty naszego sklepu internetowego:

  • O ekonomicznym zasilaniu gazowym
  • Do przygotowania dużej ilości płynnych potraw
  • Z zapobiegającym przypalaniu potraw płaszczem wodnym
  • Urządzenia o różnych pojemnościach i różnych wariantach obudów

Zdecydowałeś już z pewnością, jaki rodzaj kotła warzelnego znajdzie swoje miejsce w Twojej kuchni. Kotły warzelne gazowe świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie gotuje się bardzo dużo. A wszystko to dzięki niższym w takich przypadkach kosztom zasilania gazowego w porównaniu z elektrycznym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń z tej kategorii… oraz do zakupów!

Technologia gazowa w kotłach warzelnych

Kotły warzelne mogą występować w trzech wariantach: elektrycznym, gazowym oraz parowym. Każda z tych technologii ma niewątpliwe zalety. Kiedy poznasz je wszystkie będziesz wiedział, która z nich jest najlepsza z punktu widzenia Twojej działalności. Zasilanie gazowe z pewnością sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brak jest stabilnego łącza elektrycznego. Urządzenia gazowe wyposażone są w zabezpieczenia przeciw-wypływowe gazu. Można mieć dzięki temu pewność, że urządzenie spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa. Jeśli korzystasz z kotła gazowego często, jest to urządzenie niezwykle ekonomiczne w obsłudze. Dzieje się tak z powodu niższego kosztu zasilania za pomocą gazu.

Kotły warzelne gazowe

Gazowy kocioł warzelny jest nowoczesnym sprzętem do obróbki termicznej. Urządzenie to świetnie sprawdzi się tam, gdzie gotuje się dużo i bardzo dużo. Wymienić tu można zakłady żywienia zbiorowego, czyli jadłodajnie, kuchnie szpitalne, stołówki w szkołach i większych firmach. Kocioł gazowy pozwoli Ci na jednoczesne przygotowanie dużych ilości potraw płynnych. Mowa tu zatem między innymi o zupach, ale też na przykład gulaszach i podobnych daniach. 

Płaszcz wodny w kotle warzelnym gazowym

Kotły warzelne gazowe wyposażone są w tak zwany płaszcz wodny. Co to oznacza? Dla Ciebie przede wszystkim to, że przygotowane w takim kotle potrawy nie mają możliwości przypalania się. Potrawa nie jest bowiem bezpośrednio poddawana działaniu wysokiej temperatury. Urządzenia te najlepiej pracują w pomieszczeniach o dobrej wentylacji. Podobnie jak i inne urządzenia gastronomiczne, kotły warzelne też zazwyczaj produkowane są ze stali nierdzewnej. Kocioł warzelny z płaszczem wodnym jest łatwy w czyszczeniu oraz nie ulega korozji. Co za tym idzie, może Ci służyć przez wiele lat.

Aktywne filtry

Dostępność: 4 tygodnie
Producent: Red Fox
Kod produktu: 00008754

BI 90/150 G Kocioł gazowy Red Fox

Cena podstawowa 35 042,70 zł Cena 29 786,30 zł
Netto 24 216,50 zł bez VAT
  • -15%
Pokazano 1-12 z 43 pozycji