Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

MYDŁA W PŁYNIE

Mydło to produkt, bez którego nie wyobrażamy sobie codziennego funkcjonowania. Zaopatrując lokal gastronomiczny, musimy mieć na uwadze duże zapotrzebowanie na środki higieniczne. Najwygodniejszą i najbezpieczniejszą formą jest mydło w płynie, które można stosować zarówno w kuchni, jak i w łazienkach restauracyjnych przeznaczonych dla gości. W naszej ofercie znajdują się mydła przystosowane do warunków służbowych: dostępne w dużych, ekonomicznych opakowaniach. Niektóre z nich to mydła specjalistyczne.

Mydło w płynie dla branży gastronomicznej

Mydło do rąk musi bezwzględnie znajdować się w każdej restauracji czy barze. Każdy pracownik i klient powinien mieć możliwość skorzystania z niego w łazience, ale niezmiernie istotna jest również kwestia higieny przygotowywania posiłków. Aby zapewnić estetykę, czystość i bezpieczeństwo, należy zapewnić zawsze dostępny zapas preparatów. Mydło w płynie 5l to znacznie lepszy wybór niż małe pojemniki, które trzeba często zmieniać i wyrzucać.

Klientom warto zaproponować klasyczne mydło do rąk w płynie o dobrych właściwościach myjąco-pielęgnujących i przyjemnym zapachu. W tym zakresie polecamy mydła marki Merida - udostępniamy je w kilku różnych zapachach. Dla łatwiejszego rozróżnienia i większej atrakcyjności mydła występują w innych kolorach, np. różowym, liliowym, zielonym i turkusowym. Merida proponuje też mniejsze półlitrowe butelki, np. Merida Silva, która świetnie pielęgnuje skórę i pięknie pachnie.

W przemyśle spożywczym i branży gastronomiczno-hotelarskiej idealnie sprawdzają się mydła bezwonne i bezbarwne, używane przez pracowników. Takie artykuły zapobiegają przedostawaniu się substancji zapachowych i barwników do przygotowywanych posiłków, dzięki czemu nie wpływają na ich walory smakowe. Jednocześnie eliminują powstałe już zapachy, pozostające na skórze w wyniku kontaktu z aromatycznymi produktami, np. rybami, czosnkiem, cebulą i przyprawami.

Każde oferowane przez nas mydło do mycia rąk jest skuteczne, lecz większość formuł została opracowana w taki sposób, aby chronić przed przesuszaniem się skóry. Dzięki łagodnemu działaniu produkty mogą być używane wielokrotnie w ciągu dnia, co jest wskazane w celu zachowania właściwej higieny. Dzięki zawartości takich składników jak lanolina, olej kokosowy i kolagen, niektóre mydła kupione w Gastronet24.pl nadają skórze elastyczność i gładkość.

Mydło dezynfekujące dla podwyższonych standardów higienicznych

W celu zachowania najwyższej higieny w kuchniach, hotelach, restauracjach, barach, stołówkach i w wielu innych zakładach proponujemy mydło w płynie antybakteryjne. Bakteriobójcze działanie produktów pozwala na spełnienie wygórowanych standardów higienicznych. Polecamy m.in. mydło do dezynfekcji rąk Merida, dostępne w różnych wariantach: butelkach, kanistrach i wkładach do dozowników. W warunkach firmowych świetnie sprawdza się również mydło antybakteryjne 5l Voigt H615.

Gastronet24.pl - mydło do rąk, chemia profesjonalna

Nasz sklep internetowy to doskonałe miejsce, aby zaopatrzyć każdy lokal gastronomiczny. Niezależnie od tego, czy dopiero otwierasz restaurację, czy zarządzasz prężnie działającym biznesem, u nas znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt z niezbędnymi atestami i gwarancjami. Poza profesjonalnymi urządzeniami wyposażysz swoją firmę w naczynia i akcesoria. Nie zapomnieliśmy o wymogach higienicznych, dlatego zadbasz też o higienę.

Polecamy mydła renomowanych marek, dzięki którym czystość pracowników i komfort gości będą na wysokim poziomie. W ofercie sklepu znajdują się też inne produkty z zakresu chemii profesjonalnej: środki czyszczące, odkamieniające, pielęgnujące itd.

Pokazano 1-12 z 31 pozycji