Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 46,00 zł - 507,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

PATELNIE NIEPRZYWIERAJĄCE

Patelnia nieprzywierająca to akcesorium, które niewątpliwie usprawnia pracę w kuchni. Niezależnie od tego, czy smażysz codziennie, czy sporadycznie, warto mieć ją na wyposażeniu ze względu na kilka istotnych czynników. Szeroka oferta sklepu Gastronet24 pozwala na dostosowanie zakupu do indywidualnych potrzeb. Proponujemy patelnie o różnych średnicach i z różnych materiałów, doskonale sprawdzające się zarówno w domach, jak i w kuchniach profesjonalnych.

Patelnia nieprzywierająca - sposób na zdrowsze jedzenie

Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z przywierającą patelnią, doskonale zdaje sobie sprawę z przysparzanych przez nią trudności. Przygotowywanie posiłków staje się nieefektywne i nieprzyjemne, a w dodatku niezbyt zdrowe. Mycie patelni z resztkami nadmiernie przysmażonego jedzenia jest dla niektórych prawdziwym koszmarem. Dobra patelnia non stick pomaga w uniknięciu kuchennych stresów, dzięki czemu pasja do gotowania może rozwijać się bez przeszkód.

Ważną korzyścią, jaką przynosi patelnia z powłoką nieprzywierającą, jest możliwość smażenia bez używania dużych ilości tłuszczu. Dzięki czemu przygotowane na niej posiłki są smaczniejsze, przychylniejsze dla sylwetki i zdrowsze. Dlaczego zdrowsze? Z kilku powodów. Po pierwsze, potrawy nie przesiąkają szkodliwymi ilościami oleju, przez co są mniej kaloryczne i bardziej chude. Po drugie, nie przypalają się. Niestety, spalone jedzenie jest źródłem szkodliwych substancji o właściwościach rakotwórczych. 

Patelnia non stick z powłoką nieprzywierającą - gwarancja przyjemnego gotowania

Patelnia z nieprzywierającą powłoką pozwala nie tylko ograniczyć spożycie tłuszczu i szkodliwych substancji, ale również ułatwia przygotowywanie dań. Smażenie naleśników na takim akcesorium jest nieporównywalnie przyjemniejsze niż na zwykłej patelni! Wspomnieliśmy też o dużo łatwiejszym czyszczeniu.

Jaka będzie najlepsza patelnia nieprzywierająca dla Ciebie? Wybierając produkt, zwróć uwagę na wymiary, materiał oraz przystosowanie do użycia na posiadanej przez Ciebie kuchence. Nie każdy model może być stosowany na indukcji, dlatego warto to sprawdzić przed zakupem.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 34 pozycji