Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI GN Z UCHWYTAMI

Pojemniki ze stali nierdzewnej charakteryzują się dużą odpornością zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury. Z tego względu przeznaczone są do umieszczania zarówno w chłodni, mroźni, jak i w piecu czy bemarze. Akcesoria do przechowywania żywności umieszczone w ostatnim z wymienionych miejsc dość mocno się nagrzewają. Dlatego dla bezpieczeństwa pracowników warto w nich używać poniższych pojemników z rączkami.

Pojemniki GN z uchwytami — dostosowane do potrzeb lokali gastronomicznych

Pojemniki GN zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach lokali gastronomicznych. Ich rogi są specjalnie zaokrąglone, co umożliwia precyzyjne usunięcie z nich resztek jedzenia. A stal nierdzewna, z której powstały jest odporna na tworzenie się odbarwień od jedzenia. Ponadto to tworzywo jest trwałe i bardzo łatwe w czyszczeniu Za sprawą tych cech oferowane w naszym sklepie naczynia do przechowywania żywności na długo zachowują swój estetyczny wygląd! 

Przejrzyj naszą ofertę i wybierz pojemniki w wielkości dopasowanej do potrzeb twojego lokalu. Decydując się na te z uchwytami, ułatwiającymi ich przenoszenie, zadbasz o zwiększony komfort i bezpieczeństwo swoich pracowników! Masz jakieś pytania odnośnie do dostępnych na naszej stronie produktów? Skontaktuj się z nami, a chętnie ci pomożemy!

Pokazano 1-12 z 81 pozycji