Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

OSTRZAŁKI

Stalki, ostrzałki i maszynki elektryczne do ostrzenia noży

Poznaj ofertę naszego sklepu internetowego w zakresie ostrzałek do noży:

          Akcesoria ręczne i elektryczne

          Stalka czyli tradycyjna forma ostrzałki do noży

          Stołowe ostrzałki do noży

          Maszynki elektryczne do noży

Zapoznaj się z oferowanymi przez nas ostrzałkami do noży. Znajdziesz tu różnorodne akcesoria, od najprostszych tradycyjnych sprzętów po maszynki elektryczne. Wszystkie jednak doskonale spełnią swoją rolę w Twoim lokalu gastronomicznym. Posiadamy szeroki wybór tradycyjnie wykorzystywanych do ostrzenia stalek. Zaopatrzysz się tu również w ostrzałki do noży. Dla bardziej wymagających przygotowaliśmy ofertę maszynek elektrycznych do ostrzenia noży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą towarów z tej kategorii oraz do zakupów w sklepie internetowym.

Ostrzałka do noży czyli stalka HACCP

Stalki to ostrzałki do noży charakteryzujące się bardzo prostą budową. Wymagają więc też większej niż pozostałe akcesoria do ostrzenia wprawy w użytkowaniu. Jeśli jednak umiesz się nimi sprawnie posługiwać, na rynku znajdziesz wiele dostępnych cenowo akcesoriów tego gatunku. Będą to stalki okrągłe, owalne i płaskie o różnych rozmiarach. Mogą one bowiem mieć długość od 22 do 31 centymetrów. Sprzęty wyposażone są w uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego, najczęściej z polipropylenu. W wielu przypadkach dostępne są stalki, które różnią się jedynie kolorami rączek – białym, brązowym, czerwonym, niebieskim, zielonym oraz żółtym. Są to narzędzia dostosowane do systemu HACCP.

Stołowa ostrzałka do noży

Jeśli proces ostrzenia noży oferowany przez stalki wydaje Ci się zbyt skomplikowany, możesz skorzystać z innych rodzajów ostrzałek. Na pewno widziałeś takie narzędzia do ostrzenia, które w przeciwieństwie do stalek stawia się na blacie. Są one wyposażone w ergonomiczny uchwyt, by móc stabilnie trzymać narzędzie w trakcie pracy. Większość sprzętów daje możliwość dwustopniowego ostrzenia. Pierwszy stopień to proces wstępny, w drugim zaś odbywa się ostrzenie wygładzające. Niektóre narzędzia pozwalają naostrzyć również noże ceramiczne, inne zaś doskonale radzą sobie w pracy z nożami ząbkowanymi.

Maszynka elektryczna do ostrzenia noży

Jeśli myślisz o szybkim i łatwym procesie ostrzenia, najlepszą opcją będzie dla Ciebie jedna z maszynek elektrycznych do ostrzenia noży. Świetnie sprawdza się ona w przypadku wielu rodzajów noży – do mięsa, ryb, warzyw oraz owoców. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i serwisowaniu, nie sprawiając problemów nawet podczas wymiany okładziny ściernej. Niektóre z maszynek posiadają również możliwość ostrzenia noży ceramicznych oraz praktyczny pojemnik na opiłki, które powstają w trakcie pracy. Jeszcze inne nadają się również do ostrzenia nożyczek.

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: 820612

Ostrzałka do noży Hendi 820612

Cena podstawowa 60,27 zł Cena 54,79 zł
Netto 44,54 zł bez VAT
  • -9,1%
Pokazano 1-12 z 25 pozycji