Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

BLACHY GN

Potrzebujesz profesjonalnych pojemników gastronomicznych do swojej kuchni? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie - nasze blachy GN! Zapewniamy Ci, że te wysokiej jakości produkty spełnią Twoje oczekiwania i ułatwią pracę w kuchni w niezwykle efektywny sposób.

Najważniejszą zaletą naszych blach GN jest ich wszechstronność. Dostępne w różnych rozmiarach GastroNorm, takich jak GN 1/1, GN 2/3 i GN 1/2, oraz w różnych głębokościach, od 20 mm do 200 mm, nasze pojemniki gastronomiczne są idealne do różnorodnych zastosowań w profesjonalnej kuchni. Bez względu na to, czy przygotowujesz dania na małą czy dużą skalę, nasze produkty pozwolą Ci na precyzyjne dzielenie na równe porcje, organizację składników i efektywne zarządzanie przestrzenią w kuchni.

Jeden z naszych wariantów blach GN wykonany jest z trwałej emaliowanej stali. Proste krawędzie tego pojemnika ułatwiają dzielenie na równe porcje, a nieprzywierająca emalia zapewnia komfortowe pieczenie i łatwe czyszczenie. Co więcej, ten pojemnik jest odporny na temperatury do 800°C, co oznacza, że możesz go swobodnie używać w piecach konwekcyjnych czy piecach przemysłowych bez obaw o uszkodzenia.

Inny wariant naszych blach GN został specjalnie zaprojektowany do użycia w piecach. Dzięki swojemu specjalnemu kształtowi i wytrzymałym materiałom, ten pojemnik gastronomiczny zapewni Ci nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo podczas pieczenia. Możesz na nim bez problemu przygotowywać różnorodne potrawy, takie jak pieczone mięsa, ryby czy warzywa, zyskując doskonałe efekty smakowe.

Jesteśmy przekonani, że blacha GN kupiona w naszym sklepie stanie się niezbędnym wyposażeniem Twojej profesjonalnej kuchni. Ich wysoka jakość, trwałość i wszechstronność sprawią, że będziesz zadowolony z ich wydajności i użyteczności. Dlatego zachęcamy Cię do zakupu naszych produktów już dziś!

Jeśli nadal masz jakieś wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowych informacji, nie wahaj się skontaktować z naszym działem obsługi klienta. Nasi sprzedawcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i udzielą Ci profesjonalnej pomocy. Możesz skontaktować się z nami drogą e-mailową lub telefoniczną.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji