Aktywne filtry

Cena

  • 280,00 zł - 749,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

TABLETKI DO PIECA

Niemiecka marka Rational istnieje na rynku od lat 70., dostarczając branży gastronomicznej wysokiej jakości piece konwekcyjno-parowe. Są to innowacyjne, wydajne i technologicznie zaawansowane sprzęty, które usprawniają działanie wielu lokali gastronomicznych. Tabletki do pieca Rational pozwalają na bezproblemowe zadbanie o piec, aby służył firmie i jej klientom przez wiele lat. Są dostępne w kilku wariantach, pozwalając na zachowanie czystości i wydłużanie czasu sprawnego działania.

Tabletki myjące Rational - zadbaj o higienę pieca

Inwestycja w dobry sprzęt gastronomiczny nie kończy się na jego zakupie. Tabletki do mycia pieca Rational to profesjonalna pomoc w zachowaniu higieny. Utrzymanie czystości w intensywnie używanej kuchni nie jest łatwe, lecz absolutnie niezbędne. Regularne używanie produktu pozwoli na uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów. Tabletki do czyszczenia pieca konwekcyjnego zawierają skoncentrowane kompozycje składników czynnych, odpowiadające na niezawodne czyszczenie w krótkim czasie. 

Dla zwolenników ekologicznych rozwiązań przygotowaliśmy wariant Active Green, którego formuła nie zawiera fosforu i fosforanów. Pozwala na skuteczne mycie przy znacznie mniejszym zużyciu środków czyszczących. Tabletki mają skład przyjazny ludziom i środowisku, a jednocześnie wykazują niezawodność działania.

Tabletki pielęgnacyjne Rational - wydłuż żywotność sprzętu

Higiena to nie wszystko. Polecamy też inne tabletki do pieca konwekcyjnego: pielęgnacyjne, nabłyszczające i przeciwpieniące. Te ostatnie sprawdzają się w przypadku dostępu do bardzo miękkiej wody - redukują tworzenie się piany. Tabletki nabłyszczające, poza oczywistym nabłyszczaniem, zapewniają aktywną ochronę pieca i przedłużają jego żywotność. 

Podobnie działają tabletki pielęgnacyjne. Chronią sprzęt przed osadzaniem się kamienia, dzięki czemu wpływają na wydłużenie eksploatacji. Systematyczne usuwanie osadu jest bardzo ważne dla poprawnej pracy urządzenia - dzięki odpowiednio dobranym tabletkom nie trzeba robić tego ręcznie.

Aktywne filtry

Pokazano 1-4 z 4 pozycji