Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

TABLETKI DO PIECA

Niemiecka marka Rational istnieje na rynku od lat 70., dostarczając branży gastronomicznej wysokiej jakości piece konwekcyjno-parowe. Są to innowacyjne, wydajne i technologicznie zaawansowane sprzęty, które usprawniają działanie wielu lokali gastronomicznych. Tabletki do pieca Rational pozwalają na bezproblemowe zadbanie o piec, aby służył firmie i jej klientom przez wiele lat. Są dostępne w kilku wariantach, pozwalając na zachowanie czystości i wydłużanie czasu sprawnego działania.

Tabletki myjące Rational - zadbaj o higienę pieca

Inwestycja w dobry sprzęt gastronomiczny nie kończy się na jego zakupie. Tabletki do mycia pieca Rational to profesjonalna pomoc w zachowaniu higieny. Utrzymanie czystości w intensywnie używanej kuchni nie jest łatwe, lecz absolutnie niezbędne. Regularne używanie produktu pozwoli na uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów. Tabletki do czyszczenia pieca konwekcyjnego zawierają skoncentrowane kompozycje składników czynnych, odpowiadające na niezawodne czyszczenie w krótkim czasie. 

Dla zwolenników ekologicznych rozwiązań przygotowaliśmy wariant Active Green, którego formuła nie zawiera fosforu i fosforanów. Pozwala na skuteczne mycie przy znacznie mniejszym zużyciu środków czyszczących. Tabletki mają skład przyjazny ludziom i środowisku, a jednocześnie wykazują niezawodność działania.

Tabletki pielęgnacyjne Rational - wydłuż żywotność sprzętu

Higiena to nie wszystko. Polecamy też inne tabletki do pieca konwekcyjnego: pielęgnacyjne, nabłyszczające i przeciwpieniące. Te ostatnie sprawdzają się w przypadku dostępu do bardzo miękkiej wody - redukują tworzenie się piany. Tabletki nabłyszczające, poza oczywistym nabłyszczaniem, zapewniają aktywną ochronę pieca i przedłużają jego żywotność. 

Podobnie działają tabletki pielęgnacyjne. Chronią sprzęt przed osadzaniem się kamienia, dzięki czemu wpływają na wydłużenie eksploatacji. Systematyczne usuwanie osadu jest bardzo ważne dla poprawnej pracy urządzenia - dzięki odpowiednio dobranym tabletkom nie trzeba robić tego ręcznie.

Efektywne w działaniu tabletki do pieca marki Rational

Tabletki myjące Rational pomogą utrzymać czystość oraz higienę Twojego pieca. Efektywnie usuwają tłuszcz i zanieczyszczenia. Dzięki nim, piec będzie czysty i gotowy do pracy. Z kolei tabletki pielęgnacyjne zawierają aktywne składniki, dzięki którym urządzenie zawsze będzie prezentować się nienagannie. Warto zdecydować się również na użycie tabletek nabłyszczających - zapewniają one ochronę powierzchni pieca, nadając mu jednocześnie połysk i elegancki wygląd. Bez względu na wybrane rozwiązania pamiętaj, że regularne stosowanie tabletek do mycia pieca Rational to gwarancja optymalnej kondycji urządzenia. Warto więc mieć je na stanie w swojej kuchni w lokalu gastronomicznym.

Ekologia i efektywność - tabletki Active Green

W tej kategorii znalazły się również tabletki do czyszczenia pieca konwekcyjnego z linii Active Green. Tabletki Active Green charakteryzują się:

  • brakiem zawartości fosforu i fosforanów, co czyni je bezpiecznymi dla ekosystemów wodnych.
  • wysoką efektywnością mycia, uzyskaną dzięki precyzyjnie dobranym składnikom.
  • nawet 50% mniejszym zużyciem środków czyszczących w porównaniu ze standardowymi produktami

Tabletki do pieca Rational Active Green to nie tylko wybór na rzecz ochrony środowiska, ale i wydajniejsze działanie pieca. Regularne stosowanie tabletek do pieca Rational pozwoli na utrzymanie idealnej czystości urządzenia i jego długowieczności.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Tabletki do pieca konwekcyjnego występują w różnych wariantach, dostosowanych do specyficznych potrzeb użytkowników. Wyróżniamy tabletki myjące, które skutecznie usuwają zabrudzenia; tabletki pielęgnacyjne, dbające o prawidłowe funkcjonowanie pieca; tabletki nabłyszczające dodające blasku oraz tabletki przeciwpieniące zapobiegające tworzeniu się piany. Każdy typ charakteryzuje się unikalnym składem i przeznaczeniem.

Wybór tabletek do pieca zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Tabletki myjące są kluczowe dla utrzymania czystości pieca, podczas gdy tabletki pielęgnacyjne pomagają przedłużyć jego żywotność i dobry wygląd. Jeśli chcesz nadać swojemu piecowi blasku, wybierz tabletki nabłyszczające. Natomiast w przypadku użycia miękkiej wody, warto zaopatrzyć się w tabletki przeciwpieniące, które zapobiegają tworzeniu się piany.

Tabletki do pieca konwekcyjnego pomagają w utrzymaniu czystości i higieny wewnątrz urządzenia. Tabletki myjące usuwają tłuszcz i zabrudzenia, natomiast tabletki nabłyszczające dodają blasku i sprawiają, że wnętrze pieca wygląda estetycznie. Ich regularne używanie może również przedłużyć żywotność i efektywność pieca.