Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

DEZYNFEKCJA RĄK I SKÓRY

Odpowiednia higiena jest niezwykle ważna na co dzień, niemniej jednak nabiera ona szczególnego znaczenia w przypadku osób pracujących w gastronomii. Pracownicy zakładów gastronomicznych zobowiązani są to zachowania odpowiedniej czystości rąk, twarzy, jak i całego ciała, ponieważ od przestrzegania przez nich tych zasad zależeć może zdrowie klientów. Pamiętać należy zatem o wyposażeniu zakładu gastronomicznego w odpowiedni preparat do dezynfekcji rąk, dłoni.

Kompleksowa higiena i dezynfekcja

W niniejszej kategorii oferujemy najwyższej jakości środki do dezynfekcji rąk i skóry ciała, oferowane przez najbardziej uznanych producentów. Stanowią one absolutnie podstawowy element wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego i nie tylko. Proponujemy tylko i wyłącznie kompleksowo działające produkty dezynfekujące i bakteriobójcze, dzięki którym praca w gastronomii staje się w pełni higieniczna i bezpieczna.

Każdy płyn do dezynfekcji rąk, jaki oferujemy, każde mydło, czy jakikolwiek inny środek dostępny w niniejszej kategorii, przeszedł wszelkie wymagane kontrole i posiada niezbędne atesty. Oferujemy bogaty wybór produktów charakteryzujących się bardzo dużą skutecznością działania bakteriobójczego, a jednocześnie przyjaznych dla samej skóry.

Produkty dla każdej gastronomii

Od wielu lat obsługujemy lokale gastronomiczne o bardzo różnym przeznaczeniu, wielkości, czy też ilości pracowników. Odzwierciedla się to w szerokim asortymencie oferowanych przez nas produktów. Proponujemy bowiem zarówno artykuły higieny i dezynfekcji skóry w niewielkich opakowaniach, jak i te o znacznie większych gabarytach - na przykład płyn do dezynfekcji rąk 5l, który z pewnością zainteresuje właścicieli większych lokali gastronomicznych, a także punktów o dużej rotacji pracowników.

Zaopatrzenie zakładu gastronomicznego w dowolny proponowany przez nas płyn do dezynfekcji skóry, mydło w płynie, czy też innego rodzaju produkt z naszej oferty stanowić będzie istotne zabezpieczenie pracowników każdego lokalu. Pamiętać należy, że utrzymanie zakładu gastronomicznego w należytej czystości i zapewnienie jego pracownikom dostępu do odpowiednich środków higienicznych jest kluczem do poprawnego i zgodnego z przepisami prowadzenia działalności.

Niezbędne wyposażenie barów i restauracji

Profesjonalny płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni pozwoli zdezynfekować nie tylko powierzchnię ciała pracownika, ale także m.in stolików, przy których zasiadają klienci, umożliwiając im bardziej komfortowe i bezpieczniejsze spożycie posiłku. Odpowiednie zabezpieczenie tych miejsc, w których przebywają często klienci lokalu gastronomicznego, jest równie niezbędne, co zaopatrzenie pracowników w podstawowe środki dezynfekujące. Zapobiegnie bowiem ewentualnym infekcjom bakteryjnym, które mogłyby przenosić się z klienta na klienta.

Płyn do odkażania skóry należy umieścić w łatwo dostępnym dla każdego miejscu, na przykład przy drzwiach baru, czy też restauracji. Uwadze każdego właściciela punktu gastronomicznego polecamy również produkty takie, jak nasz płyn do dezynfekcji rąk z pompką w kompaktowej butelce. Rozwiązania tego typu oferujemy w bardzo korzystnych cenach, a niewielka ich pojemność umożliwia rozstawienie ich nawet i na każdym stoliku, przy którym zasiadają odwiedzający lokal goście.

Szeroki wybór asortymentu

W naszym sklepie proponujemy między innymi takie kategorie produktów dezynfekujących, jak:

  1. Mydła bakteriobójcze
  2. Żele dezynfekujące
  3. Płyny dezynfekcyjne

Każdy proponowany przez nas środek bakteriobójczy do odkażania skóry jest unikalny - oferujemy produkty dostępne w bardzo różnych gabarytach, o nietuzinkowych zapachach i dopasowane do potrzeb różnych zakładów gastronomicznych. Każdy z nich jest jednak produktem w 100% spełniającym swoje zadanie i dającym optymalne efekty dezynfekcji.

Zapraszamy do zakupów właścicieli zakładów gastronomicznych i nie tylko - proponujemy tylko i wyłącznie sprawdzone produkty o maksymalnej sile działania. Higieniczna dezynfekcja rąk jest bowiem niezbędna tak pracownikom, jak i klientom każdego lokalu.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji